Full

Search results

Rent

360 €

6 € / sq.m.

thumb

Office - 56 sq.m.

Patra, Patra - Kentro, Achaia

Sleeping rooms: 2 - Living rooms: 1 - Kitchens: 1 - Bathrooms: 0 - WC: 1

ΣΥΝΤΟΜΗ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ Ενοικιάζεται επαγγελματικός χώρος - γραφείο, στο κέντρο της Πάτρας. Εμβαδόν γραφείου: 55,53 τ.μ. ΑΝΑΛΥΤΙΚΗ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ Ενοικιάζεται επαγγελματικός (...)

360 €

6 € / sq.m.

Sleeping rooms: 2 Area: 56 sq.m. Floor: Entresol Heating medium: Current

# 2571

Rent

600 €

4 € / sq.m.

thumb

Store - 150 sq.m.

Patra, Patra - Kentro, Achaia

Sleeping rooms: 3 - Living rooms: 1 - Kitchens: 1 - Bathrooms: 1 - WC: 0

ΣΥΝΤΟΜΗ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ Ενοικιάζεται κατάστημα επί της οδού Κορίνθου στο κέντρο της Πάτρας. Συνολικό εμβαδόν καταστήματος: 150 τ.μ. ΑΝΑΛΥΤΙΚΗ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ Ενοικιάζεται (...)

600 €

4 € / sq.m.

Sleeping rooms: 3 Area: 150 sq.m. Floor: Ground floor Heating medium: Current

# 2569

Rent

500 €

4 € / sq.m.

thumb

Store - 123 sq.m.

Patra, Sunora, Achaia

Sleeping rooms: 1 - Living rooms: 1 - Kitchens: 1 - Bathrooms: 0 - WC: 2

ΣΥΝΤΟΜΗ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ Ενοικιάζεται ισόγειο κατάστημα στην περιοχή Σύνορα στην Πάτρα. Εμβαδόν καταστήματος: 123 τ.μ. ΑΝΑΛΥΤΙΚΗ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ Ενοικιάζεται επαγγελματικός (...)

500 €

4 € / sq.m.

Sleeping rooms: 1 Area: 123 sq.m. Floor: Ground floor Heating medium: Current

# 2568

Rent

5 €

0 € / sq.m.

thumb

Sleeping rooms: 4 - Living rooms: 1 - Kitchens: 1 - Bathrooms: 1 - WC: 0

ΣΥΝΤΟΜΗ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ Ενοικιάζονται κτίρια στα Άνω Συχαινά Πατρών. Συνολικό εμβαδόν κτιρίων 1.286,59 τ.μ. Εμβαδόν οικοπέδου 3.692,30 τ.μ. ΑΝΑΛΥΤΙΚΗ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ Ενοικιάζονται (...)

5 €

0 € / sq.m.

Sleeping rooms: 4 Area: 1287 sq.m. Floor: Ground floor Heating medium: Current

# 2538

Sell

115.000 €

1.250 € / sq.m.

thumb

Store - 92 sq.m.

Patra, Agios Andreas, Achaia

Sleeping rooms: 1 - Living rooms: 1 - Kitchens: 1 - Bathrooms: 1 - WC: 0

ΣΥΝΤΟΜΗ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ Πωλείται κατάστημα επί της οδού Παπαφλέσσα πλησίον του Ιερού Ναού Αγίου Ανδρέα. Εμβαδόν καταστήματος: 92τ.μ. ΑΝΑΛΥΤΙΚΗ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ Πωλείται (...)

115.000 €

1.250 € / sq.m.

Sleeping rooms: 1 Area: 92 sq.m. Floor: Ground floor Heating medium: None

# 2514

Rent

850 €

8 € / sq.m.

thumb

Store - 107 sq.m.

Cholargos, Plateia Dimokratias, Athina - Boreia Proastia

Sleeping rooms: 2 - Living rooms: 1 - Kitchens: 1 - Bathrooms: 0 - WC: 2

ΣΥΝΤΟΜΗ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ Ενοικιάζεται επαγγελματικός χώρος στον Χολαργό. Εμβαδόν καταστήματος: 107 τ.μ. ΑΝΑΛΥΤΙΚΗ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ Ενοικιάζεται επαγγελματικός χώρος (...)

850 €

8 € / sq.m.

Sleeping rooms: 2 Area: 107 sq.m. Floor: Ground floor Heating medium: None

# 2505

Rent

3.500 €

5 € / sq.m.

thumb

Store - 700 sq.m.

Patra, Agios Andreas, Achaia

ΣΥΝΤΟΜΗ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ Ενοικιάζεται κατάστημα επί της οδού Μαιζώνος πλησίον του Ιερού Ναού Αγίου Ανδρέα. Εμβαδόν καταστήματος: 699,76τ.μ. Εμβαδόν οικοπέδου: 721,45τ.μ. (...)

3.500 €

5 € / sq.m.

Sleeping rooms: 1 Area: 700 sq.m. Floor: Ground floor Heating medium: Current

# 2465

Rent

7.500 €

13 € / sq.m.

thumb

Office - 575 sq.m.

Patra, Patra - Kentro, Achaia

Sleeping rooms: 1 - Living rooms: 1 - Kitchens: 1 - Bathrooms: 0 - WC: 4

Ενοικιάζονται γραφεία επιπλωμένα, κορυφαίων προδιαγραφών, 575 τ.μ. στην Πάτρα. Τα εν λόγω γραφεία αποτελούνται από: - μεγάλη αίθουσα για ομαδική εργασία - (...)

7.500 €

13 € / sq.m.

Sleeping rooms: 1 Area: 575 sq.m. Floor: 1 Heating medium: Current

# 2452

Sell

270.000 €

1.195 € / sq.m.

thumb

Store - 226 sq.m.

Bocha, Brachati, Korinthia

ΣΥΝΤΟΜΗ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ Ενοικιάζεται γωνιακό κατάστημα στην περιοχή Βραχάτι, Κορίνθου. Εμβαδόν καταστήματος: 226.23 τ.μ. ΑΝΑΛΥΤΙΚΗ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ Ενοικιάζεται γωνιακό (...)

270.000 €

1.195 € / sq.m.

Sleeping rooms: 3 Area: 226 sq.m. Floor: Ground floor Heating medium: Current

# 2431

Sell

330.000 €

730 € / sq.m.

thumb

Store - 452 sq.m.

Patra, Boud, Achaia

Sleeping rooms: 1 - Living rooms: 1 - Kitchens: 1 - Bathrooms: 0 - WC: 0

ΣΥΝΤΟΜΗ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ Ενοικιάζεται γωνιακό κατάστημα στην περιοχή "Βουδ" στην Πάτρα. Εμβαδόν καταστήματος: 451,93 τ.μ. ΑΝΑΛΥΤΙΚΗ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ Ενοικιάζεται γωνιακό (...)

330.000 €

730 € / sq.m.

Sleeping rooms: 1 Area: 452 sq.m. Floor: Ground floor Heating medium: Current

# 2429

Sell

85.000 €

1.181 € / sq.m.

thumb

Store - 72 sq.m.

Patra, Agia Sofia, Achaia

Πωλείται ισόγειο κατάστημα, 72 τ.μ. στην περιοχή "Πάτρα, Αγία Σοφία", επι της οδού Έλληνος Στρατιώτη. Αποτελείται από 2 χώρους και w/c. Έχει κουφώματα αλουμινίου και (...)

85.000 €

1.181 € / sq.m.

Sleeping rooms: 1 Area: 72 sq.m. Floor: Ground floor Heating medium: None

# 2409

Rent

400 €

6 € / sq.m.

thumb

Store - 72 sq.m.

Patra, Skagiopouleio, Achaia

Sleeping rooms: 1 - Living rooms: 1 - Kitchens: 1 - Bathrooms: 0 - WC: 1

ΣΥΝΤΟΜΗ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ Ενοικιάζεται κατάστημα επί της οδού Αρχιεπισκόπου Ιεροθέου 122, στην περιοχή Σκαγιοπουλείου Πατρών. Εμβαδόν καταστήματος: 71,73 τ.μ. ΑΝΑΛΥΤΙΚΗ (...)

400 €

6 € / sq.m.

Sleeping rooms: 1 Area: 72 sq.m. Floor: Ground floor Heating medium: Current

# 2293

Rent

1.150 €

6 € / sq.m.

thumb

Store - 204 sq.m.

Patra, Proastio, Achaia

Sleeping rooms: 2 - Living rooms: 1 - Kitchens: 1 - Bathrooms: 0 - WC: 3

ΣΥΝΤΟΜΗ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ Ενοικιάζεται επαγγελματικός χώρος στο Προάστιο Πατρών. Εμβαδόν καταστήματος: 204 τ.μ. ΑΝΑΛΥΤΙΚΗ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ Ενοικιάζεται κατάστημα συνολικής (...)

1.150 €

6 € / sq.m.

Sleeping rooms: 2 Area: 204 sq.m. Floor: Ground floor Heating medium: Petroleum

# 2287

Sell

95.000 €

969 € / sq.m.

thumb

Building of business premises - 98 sq.m.

Brachnaiika, Kaminia, Achaia

ΣΥΝΤΟΜΗ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ Πωλείται επαγγελματικός χώρος επί της Παλαιάς Εθνικής οδού Πύργου - Πατρών στα Καμίνια. Εμβαδόν κτιρίου: 98 τ.μ. Εμβαδόν οικοπέδου: 600 τ.μ. (...)

95.000 €

969 € / sq.m.

Sleeping rooms: 1 Area: 98 sq.m. Floor: Ground floor Heating medium: None

# 2259

Sell

1.550.000 €

374 € / sq.m.

thumb

Industrial area - 4142 sq.m.

Patra, Patra - Kentro, Achaia

Sleeping rooms: 3 - Living rooms: 1 - Kitchens: 1 - Bathrooms: 0 - WC: 0

ΣΥΝΤΟΜΗ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ Πωλείται βιομηχανικός - αποθηκευτικός χώρος στην ΒΙΠΕ Πατρών. Συνολικό εμβαδόν κτηρίων: 4.141,65τ.μ. Τα ύψη των βιομηχανικών - αποθηκευτικών χώρων (...)

1.550.000 €

374 € / sq.m.

Sleeping rooms: 3 Area: 4142 sq.m. Floor: Ground floor Heating medium: None

# 2124

Sell

650.000 €

339 € / sq.m.

thumb

ΣΥΝΤΟΜΗ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ Πωλείται αυτοτελές κτίριο στο Μυρτιά Αιγίου. Συνολικό εμβαδόν κτιρίου 1.917,46 τ.μ. ΑΝΑΛΥΤΙΚΗ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ Πωλείται αυτοτελές κτίριο συνολικού (...)

650.000 €

339 € / sq.m.

Sleeping rooms: 1 Area: 1917 sq.m. Floor: Ground floor Heating medium: None

# 2063

Sell

80.000 €

1.111 € / sq.m.

thumb

Building of business premises - 72 sq.m.

Brachnaiika, Kaminia, Achaia

ΣΥΝΤΟΜΗ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ Πωλείται επαγγελματικός χώρος επί της Εθνικής οδού Πύργου - Πατρών στα Καμίνια. Εμβαδόν κτιρίου: 72 τ.μ. Εμβαδόν οικοπέδου: 1.500 τ.μ. ΑΝΑΛΥΤΙΚΗ (...)

80.000 €

1.111 € / sq.m.

# 2022

Rent

22.750 €

7 € / sq.m.

thumb

Office - 3500 sq.m.

Patra, Patra - Kentro, Achaia

Offices of 3,500 square meters are for rent in excellent condition, with central heating and cooling system within the urban fabric of Patras. For more properties visit our website: http://www.kopanitsanos.gr Kopanitsanos Real Estate Georgiou Square 3, Patras, Greece http://www.kopanitsanos.gr (...)

22.750 €

7 € / sq.m.

Sleeping rooms: 1 Area: 3500 sq.m. Floor: 1 Heating medium: None

# 1967

Rent

1.550 €

3 € / sq.m.

thumb

Office - 450 sq.m.

Patra, Patra - Kentro, Achaia

SHORT DESCRIPTION First floor for rent with frontage on Othonos Amalia. Total floor area: 600sq.m. DETAILED DESCRIPTION First floor for rent in excellent condition in the center of Patras. The specifications of the property can be used for any professional use. The property is located in a very (...)

1.550 €

3 € / sq.m.

Sleeping rooms: 1 Area: 450 sq.m. Floor: 1 Heating medium: None

# 1964

Sell

1.550.000 €

374 € / sq.m.

thumb

Industrial area - 4142 sq.m.

Olenia, Agios Stefanos, Achaia

1.550.000 €

374 € / sq.m.

# 1939

Rent

750 €

5 € / sq.m.

thumb

Office - 150 sq.m.

Patra, Patra - Kentro, Achaia

Sleeping rooms: 0 - Living rooms: 0 - Kitchens: 1 - Bathrooms: 0 - WC: 1

ΣΥΝΤΟΜΗ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ Ενοικιάζεται επαγγελματικός χώρος στο κέντρο της Πάτρας. Εμβαδόν γραφείου: 150 τ.μ. ΑΝΑΛΥΤΙΚΗ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ Ενοικιάζεται επαγγελματικός χώρος (...)

750 €

5 € / sq.m.

Sleeping rooms: 0 Area: 150 sq.m. Floor: 4 Heating medium: None

# 1925

Rent

30.000 €

7 € / sq.m.

thumb

Building of business premises - 4500 sq.m.

Patra, Patra - Kentro, Achaia

Sleeping rooms: 13 - Living rooms: 1 - Kitchens: 1 - Bathrooms: 0 - WC: 0

ΣΥΝΤΟΜΗ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ Ενοικιάζεται κτίριο στο κέντρο της Πάτρας. Συνολικό εμβαδόν κτιρίου 4.500 τ.μ. ΑΝΑΛΥΤΙΚΗ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ Ενοικιάζεται αυτοτελές κτίριο συνολικού (...)

30.000 €

7 € / sq.m.

Sleeping rooms: 13 Area: 4500 sq.m. Floor: Ground floor Heating medium: Current

# 1913

Rent

2.200 €

7 € / sq.m.

thumb

Store - 314 sq.m.

Patra, Patra - Kentro, Achaia

ΣΥΝΤΟΜΗ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ Ενοικιάζεται δισγωνιαίο κατάστημα με πρόσοψη στη θάλασσα, στο ιστορικό κέντρο της Πάτρας, με εμβαδόν 313,50 τ.μ. ΑΝΑΛΥΤΙΚΗ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ Ενοικιάζεται (...)

2.200 €

7 € / sq.m.

Sleeping rooms: 1 Area: 314 sq.m. Floor: Ground floor Heating medium: None

# 1889

Sell

530.000 €

1.651 € / sq.m.

thumb

Store - 321 sq.m.

Patra, Patra - Kentro, Achaia

ΣΥΝΤΟΜΗ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ Πωλείται δισγωνιαίο κατάστημα με πρόσοψη στη θάλασσα, στο ιστορικό κέντρο της Πάτρας, με εμβαδόν 321,45 τ.μ. ΑΝΑΛΥΤΙΚΗ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ Πωλείται (...)

530.000 €

1.651 € / sq.m.

Sleeping rooms: 1 Area: 321 sq.m. Floor: Ground floor Heating medium: None

# 1888

Rent

15.000 €

20 € / sq.m.

thumb

Building of business premises - 736 sq.m.

Patra, Patra - Kentro, Achaia

ΣΥΝΤΟΜΗ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ Ενοικιάζεται κτήριο 736 τ.μ., συνολικά, επί της πλ. Γεωργίου αριθ. 7 ΑΝΑΛΥΤΙΚΗ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ Το εν λόγω προς ενοικίαση κτήριο, αναπτύσσεται στα ακόλουθα (...)

15.000 €

20 € / sq.m.

Sleeping rooms: 1 Area: 736 sq.m. Floor: Ground floor Heating medium: Current

# 1855