Full

Search results

Rent

680 €

6 € / sq.m.

thumb

Apartment - 110 sq.m.

Patra, Eglukada, Achaia

Sleeping rooms: 3 - Living rooms: 1 - Kitchens: 1 - Bathrooms: 1 - WC: 1

Ενοικιάζεται διαμπερές, φωτεινό και μερικώς επιπλωμένο διαμέρισμα 4ου ορόφου, συνολικής επιφάνειας 110 τ.μ., στην ιδιαίτερα δημοφιλή και αναπτυσσόμενη περιοχή της (...)

680 €

6 € / sq.m.

Sleeping rooms: 3 Area: 110 sq.m. Floor: 4 Heating medium: Petroleum

# 4140

Sell

80.000 €

1.026 € / sq.m.

thumb

Detached house - 78 sq.m.

Patra, Skagiopouleio, Achaia

Sleeping rooms: 2 - Living rooms: 1 - Kitchens: 1 - Bathrooms: 0 - WC: 1

Πωλείται διαμπερής και ιδιαίτερα φωτεινή μονοκατοικία πρόσοψης 78 τ.μ., σε οικόπεδο συνολικής επιφάνειας 145 τ.μ., στην περιοχή Σκαγιοπούλειο της Πάτρας, σε μία ήσυχη (...)

80.000 €

1.026 € / sq.m.

Sleeping rooms: 2 Area: 78 sq.m. Floor: Ground floor Heating medium: None

# 4138

Sell

1.700.000 €

4.722 € / sq.m.

thumb

Villa - 360 sq.m.

Kerkura, Kassiopi, N. Kerkuras

Sleeping rooms: 4 - Living rooms: 1 - Kitchens: 1 - Bathrooms: 4 - WC: 1

Πωλείται πολυτελής κατοικία συνολικής επιφάνειας 360 τ.μ., η οποία αναπτύσσεται σε οικόπεδο 1.600 τ.μ., σε μία από τις πλέον ιδιαίτερες, αριστοκρατικές και φυσικά (...)

1.700.000 €

4.722 € / sq.m.

Sleeping rooms: 4 Area: 360 sq.m. Floor: Ground floor Heating medium: Fan coil

# 4129

Sell

60.000 €

682 € / sq.m.

thumb

Apartment - 88 sq.m.

Messatida, Obria, Achaia

Sleeping rooms: 2 - Living rooms: 1 - Kitchens: 1 - Bathrooms: 1 - WC: 0

Πωλείται διαμπερές και ιδιαίτερα φωτεινό ισόγειο διαμέρισμα πρόσοψης 88 τ.μ. στην Οβρυά Πατρών, σε ήσυχη και ταυτόχρονα προνομιακή τοποθεσία, ιδανική τόσο για (...)

60.000 €

682 € / sq.m.

Sleeping rooms: 2 Area: 88 sq.m. Floor: Ground floor Heating medium: Petroleum

# 4128

Sell

300.000 €

1.500 € / sq.m.

thumb

Detached house - 200 sq.m.

Rio, Kato Kastritsi, Achaia

For sale: an unfinished maisonette of 265 sq.m., featuring modern architecture, built on a 500 sq.m. plot in a prime location in Kato Kastritsi, offering unobstructed views of the Rio–Antirrio Bridge and the Gulf of Patras, while also ensuring easy access to main road networks and the city center (...)

300.000 €

1.500 € / sq.m.

Sleeping rooms: 3 Area: 200 sq.m. Floor: Ground floor Heating medium: Natural gas

# 4121

Sell

700.000 €

7.000 € / sq.m.

thumb

Detached house - 100 sq.m.

Diakopto, Diakofto, Achaia

A rare seafront detached house of 100 sq.m., set on a 1,002 sq.m. plot, located in a truly unique position in Diakopto, literally right on the waterfront, with direct access to the sea. The property enjoys a highly privileged location, featuring an authentic seafront frontage and a natural beach (...)

700.000 €

7.000 € / sq.m.

Sleeping rooms: 2 Area: 100 sq.m. Floor: Ground floor Heating medium: Petroleum

# 4120

Sell

330.000 €

1.500 € / sq.m.

thumb

Maisonette - 220 sq.m.

Patra, Kotroni, Achaia

Sleeping rooms: 5 - Living rooms: 2 - Kitchens: 1 - Bathrooms: 1 - WC: 1

For sale: a 220 sq.m. maisonette, developed over three levels, offering unlimited and unobstructed views of the mountains and the sea, located in a quiet and privileged setting. The semi-basement level, measuring 78 sq.m., features a private independent veranda, a fireplace, one bedroom, a WC, and (...)

330.000 €

1.500 € / sq.m.

Sleeping rooms: 5 Area: 220 sq.m. Floor: Ground floor Heating medium: Petroleum

# 4117

Sell

170.000 €

1.619 € / sq.m.

thumb

Apartment - 105 sq.m.

Patra, Koukouli, Achaia

Sleeping rooms: 3 - Living rooms: 1 - Kitchens: 1 - Bathrooms: 1 - WC: 0

Πωλείται διαμπερές και ιδιαίτερα φωτεινό διαμέρισμα 2ου ορόφου, πρόσοψης, συνολικής επιφάνειας 86 τ.μ., στην περιοχή Κουκούλι στην Πάτρα. Το ακίνητο ξεχωρίζει για τη (...)

170.000 €

1.619 € / sq.m.

Sleeping rooms: 3 Area: 105 sq.m. Floor: 2 Heating medium: Petroleum

# 4116

Sell

140.000 €

870 € / sq.m.

thumb

Detached house - 161 sq.m.

Patra, Frourio, Achaia

Πωλείται διαμπερής και ιδιαίτερα φωτεινή μονοκατοικία συνολικής επιφάνειας 161τ.μ., στην γραφική περιοχή του Φρουρίου στην Πάτρα. Η κατοικία αναπτύσσεται σε (...)

140.000 €

870 € / sq.m.

Sleeping rooms: 3 Area: 161 sq.m. Floor: 1 Heating medium: Petroleum

# 4115

Sell

90.000 €

1.268 € / sq.m.

thumb

Apartment - 71 sq.m.

Patra, Ypsila Alonia, Achaia

Πωλείται διαμπερές, ιδιαίτερα φωτεινό και ευάερο ισόγειο διαμέρισμα επιφάνειας 71 τ.μ., πρόσοψης, σε ένα από τα πιο προνομιακά και ζωντανά σημεία της Πάτρας. Η (...)

90.000 €

1.268 € / sq.m.

Sleeping rooms: 2 Area: 71 sq.m. Floor: Ground floor Heating medium: None

# 4114

Sell

110.000 €

1.196 € / sq.m.

thumb

Apartment - 92 sq.m.

Patra, Agios Andreas, Achaia

Πωλείται διαμπερής και ιδιαίτερα φωτεινή μονοκατοικία 92 τ.μ. πρόσοψης, στην περιοχή της Πάτρας, στον Άγιο Ανδρέα που συνδυάζει λειτουργικότητα και προνομιακή (...)

110.000 €

1.196 € / sq.m.

Sleeping rooms: 3 Area: 92 sq.m. Floor: 1 Heating medium: Current

# 4113

Rent

800 €

11 € / sq.m.

thumb

Apartment - 73 sq.m.

Patra, Patra - Kentro, Achaia

Ενοικιάζεται διαμπερές και ιδιαίτερα φωτεινό διαμέρισμα προσόψεως 73τ.μ., σε ένα από τα πιο κεντρικά και ζωντανά σημεία της πόλης, στην Πλατεία Βασιλέως Γεωργίου (...)

800 €

11 € / sq.m.

Sleeping rooms: 2 Area: 73 sq.m. Floor: 4 Heating medium: None

# 4110

Sell

215.000 €

4.057 € / sq.m.

thumb

Apartment - 53 sq.m.

Patra, Patra - Kentro, Achaia

Sleeping rooms: 1 - Living rooms: 1 - Kitchens: 1 - Bathrooms: 1 - WC: 0

Πωλείται νεόδμητο διαμέρισμα 3ου ορόφου, επιφάνειας 53 τ.μ., με πρόσοψη επί της οδού Καραϊσκάκη, σε σύγχρονη πολυκατοικία υπό κατασκευή, η οποία θα ολοκληρωθεί και θα (...)

215.000 €

4.057 € / sq.m.

Sleeping rooms: 1 Area: 53 sq.m. Floor: 3 Heating medium: None

# 4098

Sell

205.000 €

4.020 € / sq.m.

thumb

Apartment - 51 sq.m.

Patra, Patra - Kentro, Achaia

Πωλείται νεόδμητο διαμέρισμα 3ου ορόφου, επιφάνειας 51 τ.μ., με πρόσοψη επί της οδού Καραϊσκάκη, σε σύγχρονη πολυκατοικία υπό κατασκευή, η οποία θα ολοκληρωθεί και θα (...)

205.000 €

4.020 € / sq.m.

Sleeping rooms: 1 Area: 51 sq.m. Floor: 3 Heating medium: None

# 4097

Sell

195.000 €

3.679 € / sq.m.

thumb

Apartment - 53 sq.m.

Patra, Patra - Kentro, Achaia

Πωλείται νεόδμητο διαμέρισμα 2ου ορόφου, επιφάνειας 53 τ.μ., με πρόσοψη επί της οδού Καραϊσκάκη, σε σύγχρονη πολυκατοικία υπό κατασκευή, η οποία θα ολοκληρωθεί και θα (...)

195.000 €

3.679 € / sq.m.

Sleeping rooms: 1 Area: 53 sq.m. Floor: 2 Heating medium: Current

# 4096

Sell

190.000 €

3.585 € / sq.m.

thumb

Apartment - 53 sq.m.

Patra, Patra - Kentro, Achaia

Πωλείται νεόδμητο διαμέρισμα 1ου ορόφου, επιφάνειας 53 τ.μ., με πρόσοψη επί της οδού Καραϊσκάκη, σε σύγχρονη πολυκατοικία υπό κατασκευή, η οποία θα ολοκληρωθεί και θα (...)

190.000 €

3.585 € / sq.m.

Sleeping rooms: 1 Area: 53 sq.m. Floor: 1 Heating medium: Current

# 4095

Sell

170.000 €

3.400 € / sq.m.

thumb

Apartment - 50 sq.m.

Patra, Patra - Kentro, Achaia

Πωλείται νεόδμητο διαμέρισμα 3ου ορόφου, επιφάνειας 50 τ.μ., σε σύγχρονη πολυκατοικία υπό κατασκευή, η οποία θα ολοκληρωθεί και θα παραδοθεί τον Οκτώβριο. Αποτελεί (...)

170.000 €

3.400 € / sq.m.

Sleeping rooms: 1 Area: 50 sq.m. Floor: 3 Heating medium: Current

# 4094

Sell

190.000 €

3.725 € / sq.m.

thumb

Apartment - 51 sq.m.

Patra, Patra - Kentro, Achaia

Πωλείται νεόδμητο διαμέρισμα 2ου ορόφου, επιφάνειας 51 τ.μ., με πρόσοψη επί της οδού Καραϊσκάκη, σε σύγχρονη πολυκατοικία υπό κατασκευή, η οποία θα ολοκληρωθεί και θα (...)

190.000 €

3.725 € / sq.m.

Sleeping rooms: 1 Area: 51 sq.m. Floor: 2 Heating medium: Current

# 4093

Sell

160.000 €

3.200 € / sq.m.

thumb

Apartment - 50 sq.m.

Patra, Patra - Kentro, Achaia

Πωλείται νεόδμητο διαμέρισμα 1ου ορόφου, επιφάνειας 50τ.μ., σε σύγχρονη πολυκατοικία υπό κατασκευή, η οποία θα ολοκληρωθεί και θα παραδοθεί τον Οκτώβριο. Αποτελεί (...)

160.000 €

3.200 € / sq.m.

Sleeping rooms: 1 Area: 50 sq.m. Floor: 1 Heating medium: None

# 4092

Sell

155.000 €

2.925 € / sq.m.

thumb

Apartment - 53 sq.m.

Patra, Patra - Kentro, Achaia

Πωλείται νεόδμητο διαμέρισμα ισογείου, επιφάνειας 53 τ.μ., σε σύγχρονη πολυκατοικία υπό κατασκευή, η οποία θα ολοκληρωθεί και θα παραδοθεί τον Οκτώβριο. Αποτελεί (...)

155.000 €

2.925 € / sq.m.

Sleeping rooms: 1 Area: 53 sq.m. Floor: Ground floor Heating medium: None

# 4091

Rent

550 €

8 € / sq.m.

thumb

Apartment - 70 sq.m.

Patra, Patra - Kentro, Achaia

Ενοικιάζεται διαμπερές, φωτεινό και πλήρως επιπλωμένο ισόγειο διαμέρισμα 70τ.μ. στο κέντρο της Πάτρας. Το ακίνητο είναι πρόσοψης, ιδανικό για άνετη και λειτουργική (...)

550 €

8 € / sq.m.

Sleeping rooms: 2 Area: 70 sq.m. Floor: Ground floor Heating medium: Natural gas

# 4085

Rent

600 €

8 € / sq.m.

thumb

Apartment - 78 sq.m.

Patra, Patra - Kentro, Achaia

Ενοικιάζεται γωνιακό, διαμπερές και φωτεινό ρετιρέ 6ου ορόφου, 78 τ.μ., στο κέντρο της Πάτρας. Το διαμέρισμα αποτελείται από δύο άνετα υπνοδωμάτια, ευρύχωρο σαλόνι, (...)

600 €

8 € / sq.m.

Sleeping rooms: 2 Area: 78 sq.m. Floor: 6 Heating medium: None

# 4084

Sell

750.000 €

2.435 € / sq.m.

thumb

Detached house - 308 sq.m.

Rio, Aktaio, Achaia

Sleeping rooms: 8 - Living rooms: 2 - Kitchens: 2 - Bathrooms: 5 - WC: 0

Located in Rio, in the popular seaside area of Aktio, in a quiet and highly privileged location, an exceptional detached two residence property of 308 sq.m. is offered for sale on a 850 sq.m. plot. The property consists of two fully independent residences, offering functional autonomy of levels (...)

750.000 €

2.435 € / sq.m.

Sleeping rooms: 8 Area: 308 sq.m. Floor: Ground floor Heating medium: Petroleum

# 4083

Sell

90.000 €

783 € / sq.m.

thumb

Apartment - 115 sq.m.

Patra, Ergatikes Katoikies, Achaia

Πωλείται γωνιακό, ιδιαίτερα φωτεινό και ευρύχωρο διαμέρισμα 115 τ.μ., στον 1ο όροφο, με πρόσοψη, στην περιοχή των Εργατικών Κατοικιών. Το ακίνητο ξεχωρίζει για τη (...)

90.000 €

783 € / sq.m.

Sleeping rooms: 3 Area: 115 sq.m. Floor: 1 Heating medium: None

# 4082

Rent

850 €

6 € / sq.m.

thumb

Apartment - 135 sq.m.

Patra, Terpsithea (Pelekanos), Achaia

Sleeping rooms: 4 - Living rooms: 1 - Kitchens: 1 - Bathrooms: 1 - WC: 0

Ενοικιάζεται διαμπερές, ιδιαίτερα φωτεινό και ευρύχωρο ρετιρέ οροφοδιαμέρισμα 135 τ.μ., πρόσοψης, στην περιοχή της Τερψιθέας (Πελεκάνος) στην Πάτρα, στον 4ο όροφο (...)

850 €

6 € / sq.m.

Sleeping rooms: 4 Area: 135 sq.m. Floor: 4 Heating medium: None

# 4079