Full

Search results

Rent

750 €

19 € / sq.m.

thumb

Apartment - 40 sq.m.

Patra, Patra - Kentro, Achaia

Sleeping rooms: 1 - Living rooms: 1 - Kitchens: 1 - Bathrooms: 1 - WC: 0

Ενοικιάζεται πολυτελές, πλήρως επιπλωμένο διαμέρισμα 40 τ.μ. στο κέντρο της Πάτρας, στον 5ο όροφο πολυκατοικίας με ασανσέρ. Αποτελείται από ένα υπνοδωμάτιο, ενιαίο (...)

750 €

19 € / sq.m.

Sleeping rooms: 1 Area: 40 sq.m. Floor: 5 Heating medium: None

# 3885

Rent

450 €

14 € / sq.m.

thumb

Apartment - 33 sq.m.

Patra, Aguia, Achaia

Ενοικιάζεται φωτεινό πλήρως επιπλωμένο διαμέρισμα 33 τ.μ. στην περιοχή "Αγυιά", στον 2ο όροφο πολυκατοικίας με ασανσέρ και πρόσφατα ανακαινισμένο. Αποτελείται από (...)

450 €

14 € / sq.m.

Sleeping rooms: 1 Area: 33 sq.m. Floor: 2 Heating medium: Natural gas

# 3883

Rent

350 €

10 € / sq.m.

thumb

Apartment - 35 sq.m.

Patra, Patra - Kentro, Achaia

Ενοικιάζεται φωτεινό διαμέρισμα, 35 τ.μ. στο κέντρο της Πάτρας, στο 2ο όροφο πολυκατοικίας του 2002. Αποτελείται από 1 υπνοδωμάτιο, σαλόνι, κουζίνα, και μπάνιο. (...)

350 €

10 € / sq.m.

Sleeping rooms: 1 Area: 35 sq.m. Floor: 2 Heating medium: Current

# 3881

Rent

550 €

10 € / sq.m.

thumb

Apartment - 57 sq.m.

Patra, Patra - Kentro, Achaia

Ενοικιάζεται φωτεινό διαμέρισμα πρόσοψης, 57 τ.μ., στο κέντρο της Πάτρας, στον 2ο όροφο πολυκατοικίας με ασανσέρ. Αποτελείται από 1 υπνοδωμάτιο, σαλόνι, κουζίνα και (...)

550 €

10 € / sq.m.

Sleeping rooms: 1 Area: 57 sq.m. Floor: 2 Heating medium: Petroleum

# 3880

Rent

550 €

10 € / sq.m.

thumb

Apartment - 57 sq.m.

Patra, Patra - Kentro, Achaia

Ενοικιάζεται φωτεινό διαμέρισμα 57 τ.μ., στο κέντρο της Πάτρας, στον 3ο όροφο πολυκατοικίας με ασανσέρ. Αποτελείται από 1 υπνοδωμάτιο, σαλόνι, κουζίνα και μπάνιο. Στα (...)

550 €

10 € / sq.m.

Sleeping rooms: 1 Area: 57 sq.m. Floor: 3 Heating medium: Petroleum

# 3879

Rent

450 €

8 € / sq.m.

thumb

Apartment - 57 sq.m.

Patra, Ampelokipoi, Achaia

Ενοικιάζεται ισόγειο διαμέρισμα 57 τ.μ. στην περιοχή "Πάτρα, Αμπελόκηποι", κατασκευής του 1996. Πρόκειται για φωτεινή κατοικία που αποτελείται από σαλοκουζίνα, ένα (...)

450 €

8 € / sq.m.

Sleeping rooms: 1 Area: 57 sq.m. Floor: Ground floor Heating medium: None

# 3876

Rent

500 €

8 € / sq.m.

thumb

Apartment - 60 sq.m.

Patra, Agia Sofia, Achaia

Ενοικιάζεται φωτεινό διαμέρισμα, πρόσοψης, 60 τ.μ. στην περιοχή "Αγία Σοφία" της Πάτρας, στον 2ο όροφο πολυκατοικίας με ασανσέρ. Αποτελείται από ένα υπνοδωμάτιο, (...)

500 €

8 € / sq.m.

Sleeping rooms: 1 Area: 60 sq.m. Floor: 2 Heating medium: Petroleum

# 3869

Sell

450.000 €

1.875 € / sq.m.

thumb

Building - 240 sq.m.

Patra, Patra - Kentro, Achaia

Sleeping rooms: 12 - Living rooms: 1 - Kitchens: 1 - Bathrooms: 2 - WC: 1

Πωλείται διαμπερές και φωτεινό διαμέρισμα 240 τ.μ., πρόσοψης, σε μια από τις πιο κεντρικές και κομβικές περιοχές της Πάτρας. Στα επιπλέον χαρακτηριστικά του (...)

450.000 €

1.875 € / sq.m.

Sleeping rooms: 12 Area: 240 sq.m. Floor: Ground floor Heating medium: Petroleum

# 3861

Sell

87.500 €

2.500 € / sq.m.

thumb

Apartment - 35 sq.m.

Patra, Patra - Kentro, Achaia

Πωλείται φωτεινό, πλήρως επιπλωμένο διαμέρισμα 35 τ.μ., προσόψεως, στον 2ο όροφο ανακαινισμένης (2025) πολυκατοικίας, στην περιοχή "Υψηλά Αλώνια" της Πάτρας. (...)

87.500 €

2.500 € / sq.m.

Sleeping rooms: 1 Area: 35 sq.m. Floor: 2 Heating medium: None

# 3860

Sell

87.500 €

2.500 € / sq.m.

thumb

Apartment - 35 sq.m.

Patra, Patra - Kentro, Achaia

87.500 €

2.500 € / sq.m.

# 3859

Sell

87.500 €

2.500 € / sq.m.

thumb

Apartment - 35 sq.m.

Patra, Patra - Kentro, Achaia

87.500 €

2.500 € / sq.m.

# 3858

Rent

700 €

14 € / sq.m.

thumb

Apartment - 50 sq.m.

Patra, Gouba, Achaia

Sleeping rooms: 2 - Living rooms: 1 - Kitchens: 1 - Bathrooms: 1 - WC: 0

Ενοικιάζεται φωτεινό και πολυτελές διαμέρισμα, 50 τ.μ., 2ου ορόφου στην περιοχή "Γούβα" της Πάτρας. Αποτελείται από 2 υπνοδωμάτια, σαλοκουζίνα, μπάνιο, αποθήκη και (...)

700 €

14 € / sq.m.

Sleeping rooms: 2 Area: 50 sq.m. Floor: 2 Heating medium: None

# 3856

Rent

550 €

16 € / sq.m.

thumb

Apartment - 35 sq.m.

Patra, Patra - Kentro, Achaia

Ενοικιάζεται φωτεινό, πλήρως επιπλωμένο διαμέρισμα 35 τ.μ., πρόσοψης, στον 2ο όροφο ανακαινισμένης το 2025 πολυκατοικίας, στην περιοχή "Υψηλά Αλώνια" της Πάτρας. (...)

550 €

16 € / sq.m.

# 3855

Rent

550 €

16 € / sq.m.

thumb

Apartment - 35 sq.m.

Patra, Patra - Kentro, Achaia

550 €

16 € / sq.m.

# 3854

Rent

550 €

16 € / sq.m.

thumb

Apartment - 35 sq.m.

Patra, Patra - Kentro, Achaia

550 €

16 € / sq.m.

# 3853

Rent

580 €

15 € / sq.m.

thumb

Apartment - 40 sq.m.

Patra, Patra - Kentro, Achaia

Ενοικιάζεται φωτεινό πλήρως επιπλωμένο νεόδμητο διαμέρισμα, πρόσοψης 40 τ.μ., 1ου ορόφου πολυκατοικίας κατασκευής του 2019 στο κέντρο της Πάτρας. Αποτελείται από (...)

580 €

15 € / sq.m.

Sleeping rooms: 1 Area: 40 sq.m. Floor: 1 Heating medium: Current

# 3852

Rent

450 €

6 € / sq.m.

thumb

Apartment - 80 sq.m.

Patra, Patra - Kentro, Achaia

Ενοικιάζεται φωτεινό και διαμπερές διαμέρισμα 80 τ.μ. στο Κέντρο της Πάτρας Πλήρως επιπλωμένο και έτοιμο προς κατοίκηση, το διαμέρισμα βρίσκεται στον 1ο όροφο και (...)

450 €

6 € / sq.m.

Sleeping rooms: 2 Area: 80 sq.m. Floor: 1 Heating medium: None

# 3849

Sell

150.000 €

2.542 € / sq.m.

thumb

Apartment - 59 sq.m.

Patra, Agia Sofia, Achaia

Διατίθεται προς πώληση εξαιρετικό διαμέρισμα 59 τ.μ. στον 5ο όροφο σύγχρονης πολυκατοικίας κατασκευής 2005, στην περιοχή της Αγίας Σοφίας, στην Πάτρα. Το ακίνητο (...)

150.000 €

2.542 € / sq.m.

Sleeping rooms: 1 Area: 59 sq.m. Floor: 5 Heating medium: Petroleum

# 3848

Rent

360 €

11 € / sq.m.

thumb

Studio - 32 sq.m.

Patra, Anthoupoli, Achaia

Ενοικιάζεται φωτεινό, πλήρως επιπλωμένο studio/γκαρσονιέρα 32 τ.μ., στον 1ο όροφο πολυκατοικίας με ασανσέρ, στην περιοχή Ανθούπολη της Πάτρας. Το ακίνητο είναι (...)

360 €

11 € / sq.m.

Sleeping rooms: 1 Area: 32 sq.m. Floor: 1 Heating medium: Current

# 3847

Rent

630 €

6 € / sq.m.

thumb

Apartment - 100 sq.m.

Patra, Purosbesteio, Achaia

Sleeping rooms: 2 - Living rooms: 1 - Kitchens: 1 - Bathrooms: 1 - WC: 1

Ενοικιάζεται γωνιακό και φωτεινό διαμέρισμα 100 τ.μ. στην Περιοχή "Πυροσβεστείο" της Πάτρας. Το διαμέρισμα βρίσκεται στον 5ο όροφο πολυκατοικίας με ασανσέρ, (...)

630 €

6 € / sq.m.

Sleeping rooms: 2 Area: 100 sq.m. Floor: 5 Heating medium: None

# 3846

Rent

350 €

9 € / sq.m.

thumb

Apartment - 37 sq.m.

Patra, Patra - Kentro, Achaia

Ενοικιάζεται διαμέρισμα, 37 τ.μ. στην περιοχή "Πάτρα, Πάτρα - Κέντρο", στο ημιυπόγειο, κατασκευής του 2010. Αποτελείται από 1 υπνοδωμάτιο, σαλοκουζίνα, και μπάνιο. (...)

350 €

9 € / sq.m.

Sleeping rooms: 1 Area: 37 sq.m. Floor: Semibasement Heating medium: Petroleum

# 3841

Sell

160.000 €

1.633 € / sq.m.

thumb

Apartment - 98 sq.m.

Patra, Patra - Kentro, Achaia

Sleeping rooms: 3 - Living rooms: 0 - Kitchens: 1 - Bathrooms: 1 - WC: 0

Πωλείται Οροφοδιαμέρισμα 3ου Ορόφου στο Κέντρο της Πάτρας Το διαμέρισμα έχει συνολική επιφάνεια 98 τ.μ. και αποτελείται από έναν ενιαίο, φωτεινό χώρο (...)

160.000 €

1.633 € / sq.m.

Sleeping rooms: 3 Area: 98 sq.m. Floor: 3 Heating medium: None

# 3840

Rent

700 €

6 € / sq.m.

thumb

Apartment - 108 sq.m.

Patra, Purosbesteio, Achaia

ΣΥΝΤΟΜΗ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ Ενοικιάζεται διαμέρισμα στην περιοχή Πυροσβεστείου της Πάτρας Εμβαδόν διαμερίσματος: 108 τ.μ. Όροφος: 3ος ΑΝΑΛΥΤΙΚΗ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ Ενοικιάζεται (...)

700 €

6 € / sq.m.

Sleeping rooms: 2 Area: 108 sq.m. Floor: 3 Heating medium: Petroleum

# 3831

Rent

2.400 €

10 € / sq.m.

thumb

Building - 240 sq.m.

Patra, Patra - Kentro, Achaia

Ενοικιάζεται διαμπερές και φωτεινό διαμέρισμα 240 τ.μ., πρόσοψης, σε μια από τις πιο κεντρικές και κομβικές περιοχές της Πάτρας. Στα επιπλέον χαρακτηριστικά του (...)

2.400 €

10 € / sq.m.

# 3823

Sell

98.000 €

2.178 € / sq.m.

thumb

Apartment - 45 sq.m.

Patra, Ypsila Alonia, Achaia

Πωλείται πλήρως επιπλωμένο πολυτελές διαμέρισμα στο ημιυπόγειο πολυκατοικίας 45 τ.μ. στην πλατεία Υψηλών Αλωνίων της Πάτρας. Η διαρρύθμιση περιλαμβάνει 1 (...)

98.000 €

2.178 € / sq.m.

Sleeping rooms: 1 Area: 45 sq.m. Floor: Semibasement Heating medium: Current

# 3818