Full

Search results

Rent

450 €

6 € / sq.m.

thumb

Apartment - 75 sq.m.

Patra, Marouda, Achaia

Sleeping rooms: 2 - Living rooms: 1 - Kitchens: 1 - Bathrooms: 1 - WC: 0

Ενοικιάζεται διαμπερές και ιδιαίτερα φωτεινό διαμέρισμα επιφανείας 75 τ.μ. στην περιοχή Μαρούδα Πατρών, στον 1ο όροφο πολυκατοικίας κατασκευής του 1985. Το (...)

450 €

6 € / sq.m.

Sleeping rooms: 2 Area: 75 sq.m. Floor: 1 Heating medium: Current

# 3675

Sell

400.000 €

1.246 € / sq.m.

thumb

Detached house - 321 sq.m.

Messatida, Krini, Achaia

Sleeping rooms: 4 - Living rooms: 2 - Kitchens: 1 - Bathrooms: 3 - WC: 0

For Sale: Detached House 321 sq.m. with Pool in Krini, Patras – €390,000 Located in the quiet and easily accessible area of Achaia Clauss in Patras, this exceptionally bright and aesthetically pleasing detached house offers a total area of 321 sq.m. on a 720 sq.m. plot. Built in 2004, the (...)

400.000 €

1.246 € / sq.m.

Sleeping rooms: 4 Area: 321 sq.m. Floor: Ground floor Heating medium: Petroleum

# 3674

Rent

360 €

10 € / sq.m.

thumb

Apartment - 35 sq.m.

Patra, Gouba, Achaia

Sleeping rooms: 1 - Living rooms: 1 - Kitchens: 1 - Bathrooms: 1 - WC: 0

Ενοικιάζεται φωτεινό διαμέρισμα 35 τ.μ., πρόσοψης, στον 1ο όροφο πολυκατοικίας του 1990, στην περιοχή Γούβα Πατρών. Το ακίνητο αποτελείται από ενιαίο χώρο καθιστικού (...)

360 €

10 € / sq.m.

Sleeping rooms: 1 Area: 35 sq.m. Floor: 1 Heating medium: None

# 3660

Rent

700 €

16 € / sq.m.

thumb

Apartment - 45 sq.m.

Patra, Patra - Kentro, Achaia

Διατίθεται προς ενοικίαση πλήρως ανακαινισμένο και φωτεινό διαμέρισμα 45 τ.μ., στον 1ο όροφο πολυκατοικίας με ασανσέρ, στο κέντρο της Πάτρας. Το ακίνητο έχει υποστεί (...)

700 €

16 € / sq.m.

Sleeping rooms: 1 Area: 45 sq.m. Floor: 1 Heating medium: Current

# 3651

Rent

650 €

7 € / sq.m.

thumb

Apartment - 93 sq.m.

Patra, Patra - Kentro, Achaia

Ενοικιάζεται φωτεινό διαμέρισμα 93 τ.μ., πρόσοψης, στον πέμπτο όροφο πολυκατοικίας με ασανσέρ, στην καρδιά της Πάτρας. Το ακίνητο είναι κατασκευής του 1976 και έχει (...)

650 €

7 € / sq.m.

Sleeping rooms: 2 Area: 93 sq.m. Floor: 5 Heating medium: Petroleum

# 3641

Rent

500 €

8 € / sq.m.

thumb

Apartment - 60 sq.m.

Patra, Ypsila Alonia, Achaia

Ενοικιάζεται φωτεινό διαμέρισμα πρόσοψης 60 τ.μ. στην περιοχή "Πάτρα, Υψηλά Αλώνια", στον 1ο όροφο με ασανσέρ, κατασκευής του 1970 και πλήρως ανακαινισμένο το 2025. (...)

500 €

8 € / sq.m.

Sleeping rooms: 1 Area: 60 sq.m. Floor: 1 Heating medium: Petroleum

# 3630

Sell

120.000 €

750 € / sq.m.

thumb

Detached house - 160 sq.m.

Patra, Pratsika, Achaia

Sleeping rooms: 4 - Living rooms: 2 - Kitchens: 2 - Bathrooms: 2 - WC: 0

Πωλείται διαμπερής και φωτεινή μονοκατοικία 160 τ.μ., πρόσοψης, στην περιοχή Πράτσικα Πάτρας. Το ακίνητο κατασκευάστηκε το 1975 και αποτελείται από δύο ξεχωριστά (...)

120.000 €

750 € / sq.m.

Sleeping rooms: 4 Area: 160 sq.m. Floor: Ground floor Heating medium: Petroleum

# 3623

Sell

225.000 €

2.679 € / sq.m.

thumb

Maisonette - 84 sq.m.

Patra, Ypsila Alonia, Achaia

Πωλείται διαμπερής και φωτεινή μεζονέτα προσόψεως 84 τ.μ. στην περιοχή Υψηλά Αλώνια της Πάτρας, πλήρως ανακαινισμένη το 2025 με υλικά υψηλής ποιότητας, σύγχρονη (...)

225.000 €

2.679 € / sq.m.

Sleeping rooms: 2 Area: 84 sq.m. Floor: Ground floor Heating medium: Current

# 3622

Sell

182.000 €

3.250 € / sq.m.

thumb

Detached house - 56 sq.m.

Rio, Magoula, Achaia

Πωλείται πέτρινη ημιτελής μονοκατοικία 56 τ.μ. στην περιοχή "Ρίο, Μαγούλα", σε οικόπεδο 1.500 τ.μ., κατασκευής του 2022. Το ακίνητο είναι διαμπερές, φωτεινό και προσόψεως, (...)

182.000 €

3.250 € / sq.m.

Sleeping rooms: 1 Area: 56 sq.m. Floor: Ground floor Heating medium: Current

# 3620

Rent

350 €

12 € / sq.m.

thumb

Apartment - 30 sq.m.

Patra, Aguia, Achaia

Sleeping rooms: 1 - Living rooms: 0 - Kitchens: 1 - Bathrooms: 1 - WC: 0

Ενοικιάζεται διαμπερές και φωτεινό διαμέρισμα 30 τ.μ., προσόψεως, στην περιοχή της Αγυιάς στην Πάτρα. Βρίσκεται στο ισόγειο, έχει κατασκευαστεί το 1978 και (...)

350 €

12 € / sq.m.

Sleeping rooms: 1 Area: 30 sq.m. Floor: Ground floor Heating medium: Petroleum

# 3617

Sell

290.000 €

1.824 € / sq.m.

thumb

Sleeping rooms: 3 - Living rooms: 1 - Kitchens: 1 - Bathrooms: 2 - WC: 2

For Sale: Exceptional Fully Furnished Three-Level Detached House A unique residence of outstanding aesthetics and construction quality, available for sale in Mintilogli, Achaia. Ideally located near the Achaiko Choriatiko bakery, it offers unobstructed, panoramic sea views and overlooks the (...)

290.000 €

1.824 € / sq.m.

Sleeping rooms: 3 Area: 159 sq.m. Floor: Ground floor Heating medium: Fan coil

# 3610

Sell

380.000 €

1.520 € / sq.m.

thumb

Detached house - 250 sq.m.

Rio, Kentro, Achaia

Sleeping rooms: 4 - Living rooms: 1 - Kitchens: 1 - Bathrooms: 2 - WC: 1

Πωλείται μονοκατοικία 250 τ.μ. σε εξαιρετικά προνομιακή τοποθεσία, μόλις 1,5 χλμ. από την παραλία του Ακταίου και σε πολύ κοντινή απόσταση από την αγορά του Ρίου, (...)

380.000 €

1.520 € / sq.m.

Sleeping rooms: 4 Area: 250 sq.m. Floor: Ground floor Heating medium: Petroleum

# 3609

Sell

70.000 €

897 € / sq.m.

thumb

Apartment - 78 sq.m.

Patra, Zarouchleika, Achaia

Πωλείται φωτεινό διαμέρισμα 78 τ.μ., στην περιοχή Ζαρουχλέικα της Πάτρας, στο ισόγειο. Αποτελείται από άνετο σαλόνι, ξεχωριστή κουζίνα, δύο υπνοδωμάτια και ένα (...)

70.000 €

897 € / sq.m.

Sleeping rooms: 2 Area: 78 sq.m. Floor: Ground floor Heating medium: Stove

# 3608

Sell

180.000 €

1.513 € / sq.m.

thumb

Sleeping rooms: 3 - Living rooms: 1 - Kitchens: 1 - Bathrooms: 1 - WC: 0

Partly-furnished house for sale, 119 sq.m. in the area of Paralia- Patras, built in 2000. It consists of 2 bedrooms, living room, kitchen, and bathroom. Additionally there is a parking space. It has autonomous heating with oil and air conditioning, aluminum frames and marble floors. To the (...)

180.000 €

1.513 € / sq.m.

Sleeping rooms: 3 Area: 119 sq.m. Floor: 1 Heating medium: Petroleum

# 3600

Sell

500.000 €

2.874 € / sq.m.

thumb

Detached house - 174 sq.m.

Rio, Kato Kastritsi, Achaia

Sleeping rooms: 4 - Living rooms: 2 - Kitchens: 1 - Bathrooms: 2 - WC: 1

Πωλείται Μονοκατοικία με Συνοδευτικό Επαγγελματικό Χώρο στην Περιοχή Ρίο, Πάτρα – 600.000€ Στην καταπράσινη και ήσυχη περιοχή του Ρίου, πωλείται μοναδική (...)

500.000 €

2.874 € / sq.m.

Sleeping rooms: 4 Area: 174 sq.m. Floor: Ground floor Heating medium: Petroleum

# 3598

Rent

280 €

8 € / sq.m.

thumb

Studio - 33 sq.m.

Patra, Ampelokipoi, Achaia

Ενοικιάζεται φωτεινό, πλήρως επιπλωμένο studio/γκαρσονιέρα 33 τ.μ., πρόσοψης, στο ισόγειο πολυκατοικίας στην περιοχή Αμπελόκηποι Πάτρας. Το ακίνητο είναι κατασκευής (...)

280 €

8 € / sq.m.

Sleeping rooms: 1 Area: 33 sq.m. Floor: Ground floor Heating medium: Petroleum

# 3594

Sell

650.000 €

1.563 € / sq.m.

thumb

Detached house - 416 sq.m.

Patra, Aguia, Achaia

Sleeping rooms: 5 - Living rooms: 2 - Kitchens: 2 - Bathrooms: 3 - WC: 1

Προς Πώληση Ανεξάρτητη Κατοικία Διατίθεται προς πώληση ανεξάρτητη κατοικία, κατασκευής 1994, συνολικής επιφάνειας 416,18 τ.μ. (υπόγειο 153,17 τ.μ., ισόγειο 159,97 τ.μ., α’ (...)

650.000 €

1.563 € / sq.m.

Sleeping rooms: 5 Area: 416 sq.m. Floor: Basement Heating medium: Petroleum

# 3590

Sell

85.000 €

2.429 € / sq.m.

thumb

Studio - 35 sq.m.

Patra, Agia Sofia, Achaia

Πωλείται φωτεινό, πλήρως επιπλωμένο studio/γκαρσονιέρα, επιφάνειας 35 τ.μ., στην περιοχή Αγία Σοφία στην Πάτρα, στο ισόγειο, πλήρως ανακαινισμένο το 2024 με μοντέρνο και (...)

85.000 €

2.429 € / sq.m.

Sleeping rooms: 1 Area: 35 sq.m. Floor: Ground floor Heating medium: Current

# 3581

Sell

85.000 €

2.429 € / sq.m.

thumb

Studio - 35 sq.m.

Patra, Agia Sofia, Achaia

85.000 €

2.429 € / sq.m.

# 3580

Rent

330 €

12 € / sq.m.

thumb

Studio - 28 sq.m.

Patra, Patra - Kentro, Achaia

Ενοικιάζεται φωτεινή γκαρσονιέρα (studio) 28 τ.μ. στον 2ο όροφο πολυκατοικίας με ασανσέρ, στην περιοχή Πάτρα - Κέντρο. Αποτελείται από έναν ενιαίο χώρο υπνοδωματίου, (...)

330 €

12 € / sq.m.

Sleeping rooms: 1 Area: 28 sq.m. Floor: 2 Heating medium: Petroleum

# 3576

Sell

135.000 €

2.109 € / sq.m.

thumb

Detached house - 64 sq.m.

Larissos, Lakkopetra, Achaia

For Sale: Unique plot of land measuring 4,893.50 sq.m. with a 60.20 sq.m. residence, located in the beautiful and peaceful area of Limanaki, Lakkopetra, just 1 km from the sea. The property is surrounded by 47 olive trees and 15 pine trees and includes a water well, ensuring a sufficient water (...)

135.000 €

2.109 € / sq.m.

Sleeping rooms: 2 Area: 64 sq.m. Floor: Ground floor Heating medium: Stove

# 3564

Rent

230 €

6 € / sq.m.

thumb

Studio - 37 sq.m.

Patra, Aguia, Achaia

Διατίθεται προς ενοικίαση μερικώς επιπλωμένο studio / γκαρσονιέρα 37 τ.μ., στο υπόγειο, στην περιοχή Αγυιά της Πάτρας. Το ακίνητο κατασκευάστηκε το 2007 και διαθέτει (...)

230 €

6 € / sq.m.

Sleeping rooms: 1 Area: 37 sq.m. Floor: Basement Heating medium: Petroleum

# 3563

Rent

350 €

9 € / sq.m.

thumb

Apartment - 37 sq.m.

Patra, Ypsila Alonia, Achaia

Ενοικιάζεται ισόγειο διαμέρισμα 37 τ.μ. στην περιοχή Υψηλά Αλώνια Πάτρας. Διαθέτει φωτεινό χώρο καθιστικού με κουζίνα, ένα υπνοδωμάτιο και μπάνιο. Είναι (...)

350 €

9 € / sq.m.

Sleeping rooms: 1 Area: 37 sq.m. Floor: Ground floor Heating medium: Current

# 3551

Rent

420 €

11 € / sq.m.

thumb

Apartment - 37 sq.m.

Patra, Agia Sofia, Achaia

Ενοικιάζεται φωτεινό διαμέρισμα 37 τ.μ. στον 2ο όροφο στην περιοχή Αγίας Σοφίας. Αποτελείται από χωλ, ξεχωριστή κουζίνα, ένα ευρύχωρο υπνοδωμάτιο και μπάνιο. (...)

420 €

11 € / sq.m.

Sleeping rooms: 1 Area: 37 sq.m. Floor: 2 Heating medium: Petroleum

# 3545

Sell

125.000 €

1.330 € / sq.m.

thumb

Apartment - 94 sq.m.

Patra, Skagiopouleio, Achaia

Πωλείται διαμέρισμα 3ου ορόφου επιφάνειας 94 τ.μ. που εδράζεται επι της οδού Σωσιπάτρου στην Πάτρα. Πρόκειται για ένα άνετο και φωτεινό διαμέρισμα ιδανικό για (...)

125.000 €

1.330 € / sq.m.

Sleeping rooms: 2 Area: 94 sq.m. Floor: 3 Heating medium: Petroleum

# 3541