Full

Search results

Rent

450 €

8 € / sq.m.

thumb

Apartment - 53 sq.m.

Patra, Patra - Kentro, Achaia

Sleeping rooms: 1 - Living rooms: 1 - Kitchens: 1 - Bathrooms: 1 - WC: 0

Ενοικιάζεται διαμέρισμα 4ου ορόφου 53 τ.μ. στο κέντρο της Πάτρας, πλησίον του πεζόδρομου Ρήγα Φεραίου. Το διαμέρισμα διαθέτει καθιστικό, κουζίνα, χωλ, 1 υπνοδωμάτιο (...)

450 €

8 € / sq.m.

Sleeping rooms: 1 Area: 53 sq.m. Floor: 4 Heating medium: Petroleum

# 3540

Sell

95.000 €

1.145 € / sq.m.

thumb

Detached house - 83 sq.m.

Patra, Zablani, Achaia

Πωλείται διαμπερής μονοκατοικία, 83 τ.μ. στην περιοχή Ζαβλάνι της Πάτρας, κατασκευής του 1985. Η μονοκατοικία αποτελείται από 1 υπνοδωμάτιο, σαλόνι, κουζίνα, (...)

95.000 €

1.145 € / sq.m.

Sleeping rooms: 1 Area: 83 sq.m. Floor: Ground floor Heating medium: Petroleum

# 3539

Sell

550.000 €

1.590 € / sq.m.

thumb

Detached house - 346 sq.m.

Rio, Aktaio, Achaia

Sleeping rooms: 6 - Living rooms: 1 - Kitchens: 1 - Bathrooms: 3 - WC: 0

ΣΥΝΤΟΜΗ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ Πωλείται γωνιακή μονοκατοικία στην περιοχή Ακταίο, στο Ρίο Εμβαδόν οικίας: 346 τ.μ. ΑΝΑΛΥΤΙΚΗ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ Διατίθεται προς πώληση φωτεινή γωνιακή (...)

550.000 €

1.590 € / sq.m.

Sleeping rooms: 6 Area: 346 sq.m. Floor: Ground floor Heating medium: Fan coil

# 3522

Sell

250.000 €

2.294 € / sq.m.

thumb

Detached house - 109 sq.m.

Patra, Proastio, Achaia

Sleeping rooms: 3 - Living rooms: 1 - Kitchens: 1 - Bathrooms: 1 - WC: 1

Πωλείται φωτεινή μονοκατοικία 109 τ.μ. στην περιοχή Προάστιο της Πάτρας, κατασκευής του 1960. Αποτελείται από τρία υπνοδωμάτια, σαλόνι, κουζίνα, μπάνιο και αποθήκη. (...)

250.000 €

2.294 € / sq.m.

Sleeping rooms: 3 Area: 109 sq.m. Floor: Ground floor Heating medium: Petroleum

# 3514

Sell

115.000 €

1.438 € / sq.m.

thumb

Detached house - 80 sq.m.

Patra, Terpsi, Achaia

Sleeping rooms: 2 - Living rooms: 1 - Kitchens: 1 - Bathrooms: 1 - WC: 0

Διατίθεται προς πώληση διαμπερής και ιδιαίτερα φωτεινή μονοκατοικία, πρόσοψης, συνολικής επιφάνειας 80 τ.μ., στην ήσυχη και ταυτόχρονα προνομιακή περιοχή της (...)

115.000 €

1.438 € / sq.m.

Sleeping rooms: 2 Area: 80 sq.m. Floor: Ground floor Heating medium: Petroleum

# 3510

Rent

500 €

13 € / sq.m.

thumb

Studio - 40 sq.m.

Rio, Kentro, Achaia

Ενοικιάζεται φωτεινό διαμέρισμα 40 τ.μ. στο κέντρο του Ρίο. Διαθέτει κουφώματα αλουμινίου με διπλά τζάμια και σίτες, αυτόνομη θέρμανση, κλιματισμό, ηλιακό (...)

500 €

13 € / sq.m.

Sleeping rooms: 1 Area: 40 sq.m. Floor: Ground floor Heating medium: Natural gas

# 3508

Sell

520.000 €

2.488 € / sq.m.

thumb

Maisonette - 209 sq.m.

Patra, Proastio, Achaia

Sleeping rooms: 3 - Living rooms: 1 - Kitchens: 1 - Bathrooms: 3 - WC: 1

For Sale – Luxury, Spacious and Bright Maisonette, 209 sq.m., Proastio, Patras This elegant maisonette, built in 2009 within a modern residential complex, offers high-quality construction, comfort, and refined living across three levels. It features three bedrooms, a living room, kitchen, three (...)

520.000 €

2.488 € / sq.m.

Sleeping rooms: 3 Area: 209 sq.m. Floor: Ground floor Heating medium: Natural gas

# 3503

Rent

350 €

13 € / sq.m.

thumb

Studio - 27 sq.m.

Patra, Patra - Kentro, Achaia

Ενοικιάζεται ανακαινισμένο διαμέρισμα 27 τ.μ. στον 6ο όροφο, στο κέντρο της Πάτρας. Αποτελείται από ενιαίο χώρο καθιστικού -κουζίνας - υπνοδωμάτιο και μπάνιο. (...)

350 €

13 € / sq.m.

Sleeping rooms: 1 Area: 27 sq.m. Floor: 6 Heating medium: Natural gas

# 3487

Sell

2.100.000 €

5.250 € / sq.m.

thumb

Detached house - 400 sq.m.

Patra, Proastio, Achaia

Sleeping rooms: 5 - Living rooms: 1 - Kitchens: 1 - Bathrooms: 5 - WC: 0

Η πολυτελής αυτή μονοκατοικία συγκαταλέγεται στα καλύτερα ακίνητα της Αχαΐας και εδράζεται στην παραλία του Προαστίου, σε προνομιακή τοποθεσία πλησίον του (...)

2.100.000 €

5.250 € / sq.m.

Sleeping rooms: 5 Area: 400 sq.m. Floor: Ground floor Heating medium: Petroleum

# 3470

Sell

150.000 €

1.579 € / sq.m.

thumb

Detached house - 95 sq.m.

Messatida, Lugies, Achaia

Πωλείται ημιτελής, διαμπερής και φωτεινή μονοκατοικία συνολικής επιφάνειας 190 τ.μ. στην περιοχή "Μεσσατίδα, Λυγιές", κατασκευής του 2009. Η κατοικία αναπτύσσεται σε (...)

150.000 €

1.579 € / sq.m.

Sleeping rooms: 2 Area: 95 sq.m. Floor: Ground floor Heating medium: Petroleum

# 3469

Sell

300.000 €

1.250 € / sq.m.

thumb

Building - 240 sq.m.

Patra, Agia Sofia, Achaia

Sleeping rooms: 4 - Living rooms: 2 - Kitchens: 2 - Bathrooms: 2 - WC: 2

Πωλείται αυτοτελές κτίριο στην περιοχή Αγίας Σοφίας, Πάτρα. Διατίθεται προς πώληση αυτοτελές γωνιακό κτίριο σε οικόπεδο επιφάνειας 132,80 τ.μ., με συντελεστή (...)

300.000 €

1.250 € / sq.m.

Sleeping rooms: 4 Area: 240 sq.m. Floor: Ground floor Heating medium: Petroleum

# 3463

Rent

550 €

7 € / sq.m.

thumb

Apartment - 75 sq.m.

Patra, Patra - Kentro, Achaia

Ενοικιάζεται διαμέρισμα συνολικής επιφάνειας 75 τ.μ., βρίσκεται στον 2ο όροφο και διαθέτει ασανσέρ. Είναι φωτεινό και πρόσοψης, προσφέροντας φυσικό φως καθ’ όλη τη (...)

550 €

7 € / sq.m.

Sleeping rooms: 2 Area: 75 sq.m. Floor: 2 Heating medium: Petroleum

# 3448

Rent

580 €

8 € / sq.m.

thumb

Apartment - 75 sq.m.

Patra, Ypsila Alonia, Achaia

Ενοικιάζεται φωτεινό και διαμπερές διαμέρισμα 75 τ.μ. στον 3ο όροφο με ασανσέρ στην περιοχή "Υψηλά Αλώνια" της Πάτρας. Το διαμέρισμα αποτελείται από 2 υπνοδωμάτια, (...)

580 €

8 € / sq.m.

Sleeping rooms: 2 Area: 75 sq.m. Floor: 3 Heating medium: None

# 3440

Rent

400 €

12 € / sq.m.

thumb

Apartment - 33 sq.m.

Patra, Agia Sofia, Achaia

Ενοικιάζεται γωνιακό και φωτεινό διαμέρισμα, πρόσοψης, 33 τ.μ. ημιώροφου στην περιοχή Αγίας Σοφίας. Το διαμέρισμα αποτελείται από ενιαίο χώρο καθιστικό με κουζίνα, (...)

400 €

12 € / sq.m.

Sleeping rooms: 1 Area: 33 sq.m. Floor: Entresol Heating medium: Petroleum

# 3438

Sell

1.100.000 €

2.989 € / sq.m.

thumb

Building - 368 sq.m.

Patra, Agios Andreas, Achaia

Sleeping rooms: 13 - Living rooms: 12 - Kitchens: 13 - Bathrooms: 13 - WC: 0

A four-storey building is for sale in Patras, consisting of 12 independent apartments, with a total surface area of 368 sq.m. The building was constructed in 2023 and is ready for sale. Each floor includes three fully independent apartments, fully functional and ideal for long-term or short-term (...)

1.100.000 €

2.989 € / sq.m.

Sleeping rooms: 13 Area: 368 sq.m. Floor: 1 Heating medium: Petroleum

# 3417

Sell

158.000 €

2.000 € / sq.m.

thumb

Apartment - 79 sq.m.

Patra, Patra - Kentro, Achaia

ΣΥΝΤΟΜΗ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ Πωλείται διαμέρισμα σε προνομιακό σημείο στο κέντρο της Πάτρας. Εμβαδόν διαμερίσματος: 79 τ.μ. Όροφος : 4ος ΑΝΑΛΥΤΙΚΗ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ Πωλείται (...)

158.000 €

2.000 € / sq.m.

Sleeping rooms: 2 Area: 79 sq.m. Floor: 4 Heating medium: Petroleum

# 3407

Sell

295.000 €

1.475 € / sq.m.

thumb

Detached house - 200 sq.m.

Patra, Karua, Achaia

Sleeping rooms: 4 - Living rooms: 2 - Kitchens: 2 - Bathrooms: 1 - WC: 2

ΣΥΝΤΟΜΗ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ Πολυτελής μονοκατοικία προς πώληση στην περιοχή Καρυά Πατρών Συνολική επιφάνεια οικοπέδου: 750 τ.μ. Συνολικό εμβαδόν οικίας: 200 τ.μ. ΑΝΑΛΥΤΙΚΗ (...)

295.000 €

1.475 € / sq.m.

Sleeping rooms: 4 Area: 200 sq.m. Floor: Ground floor Heating medium: Petroleum

# 3406

Sell

290.000 €

2.479 € / sq.m.

thumb

Apartment - 117 sq.m.

Patra, Aguia, Achaia

ΣΥΝΤΟΜΗ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ Πωλείται διαμέρισμα στην περιοχή Αγυιάς της Πάτρας - Στάδιο Παναχαϊκής Εμβαδόν διαμερίσματος: 117τ.μ. Όροφος: 4ος ΑΝΑΛΥΤΙΚΗ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ Μοναδικό (...)

290.000 €

2.479 € / sq.m.

Sleeping rooms: 3 Area: 117 sq.m. Floor: 4 Heating medium: Petroleum

# 3405

Sell

440.000 €

2.136 € / sq.m.

thumb

Detached house - 206 sq.m.

Patra, Anthoupoli, Achaia

Sleeping rooms: 4 - Living rooms: 2 - Kitchens: 2 - Bathrooms: 3 - WC: 0

Σύντομη Περιγραφή Πωλείται διαμπερής και φωτεινή μονοκατοικία στην Ανθούπολη στην Πάτρα. Εμβαδόν οικίας: 205,71 τ.μ. Εμβαδόν οικοπέδου: 116,11 τ.μ. Έτος κατασκευής: 1994 (...)

440.000 €

2.136 € / sq.m.

Sleeping rooms: 4 Area: 206 sq.m. Floor: Ground floor Heating medium: Fan coil

# 3404

Sell

460.000 €

1.111 € / sq.m.

thumb

Detached house - 414 sq.m.

Patra, Proastio, Achaia

Sleeping rooms: 4 - Living rooms: 1 - Kitchens: 2 - Bathrooms: 3 - WC: 0

Πωλείται μονοκατοικία 414 τ.μ. στο Προάστιο Πατρών – 460.000€ Πωλείται μοναδική μονοκατοικία συνολικού εμβαδού 414 τ.μ., στην περιοχή Προάστιο Πατρών, σε ένα όμορφο και (...)

460.000 €

1.111 € / sq.m.

Sleeping rooms: 4 Area: 414 sq.m. Floor: Ground floor Heating medium: Petroleum

# 3399

Sell

190.000 €

655 € / sq.m.

thumb

Detached house - 290 sq.m.

Dutikis Achaias, Alissos, Achaia

Sleeping rooms: 4 - Living rooms: 1 - Kitchens: 1 - Bathrooms: 2 - WC: 0

Πωλείται διαμπερής και φωτεινή μονοκατοικία, πρόσοψης, συνολικής επιφάνειας 290 τ.μ., στον Αλισσό, κατασκευής του 2006. Η κατοικία αναπτύσσεται σε τρία επίπεδα και (...)

190.000 €

655 € / sq.m.

Sleeping rooms: 4 Area: 290 sq.m. Floor: Ground floor Heating medium: Petroleum

# 3396

Rent

500 €

10 € / sq.m.

thumb

Apartment - 50 sq.m.

Rio, Agios Basileios, Achaia

Προς ενοικίαση διαμπερές και φωτεινό διαμέρισμα 50 τ.μ. στην περιοχή Ρίο, Άγιος Βασίλειος. Το ακίνητο είναι πλήρως επιπλωμένο, βρίσκεται στο ισόγειο και (...)

500 €

10 € / sq.m.

Sleeping rooms: 1 Area: 50 sq.m. Floor: Ground floor Heating medium: Petroleum

# 3387

Sell

205.000 €

1.519 € / sq.m.

thumb

Apartment - 135 sq.m.

Patra, Patra - Kentro, Achaia

Πωλείται Πολυτελές Διαμέρισμα στο Κέντρο της Πάτρας Περιγραφή Ακινήτου Διαμέρισμα 135 τ.μ., 5ος όροφος, σε εξαιρετική κατάσταση. Χαρακτηριστικά: Εσωτερικοί χώροι: (...)

205.000 €

1.519 € / sq.m.

Sleeping rooms: 1 Area: 135 sq.m. Floor: 5 Heating medium: Petroleum

# 3378

Sell

40.000 €

526 € / sq.m.

thumb

Detached house - 76 sq.m.

Fares, Isoma, Achaia

Πωλείται διαμπερής και φωτεινή μονοκατοικία πρόσοψης 76 τ.μ. στην περιοχή Ίσωμα Αχαΐας. Το ακίνητο περιλαμβάνει δύο άνετα υπνοδωμάτια, ευρύχωρο σαλόνι, (...)

40.000 €

526 € / sq.m.

Sleeping rooms: 2 Area: 76 sq.m. Floor: Ground floor Heating medium: Current

# 3374

Sell

60.000 €

250 € / sq.m.

thumb

Detached house - 240 sq.m.

Mobri, Sagaiika, Achaia

Sleeping rooms: 3 - Living rooms: 1 - Kitchens: 1 - Bathrooms: 1 - WC: 0

Detached house for sale in Movri, Achaia For sale is a detached house in Movri, Achaia, set on a plot of 893 sq m, with a total habitable area of 240 sq m and direct access from an asphalt road. The property is developed on two levels and represents an ideal choice for a permanent residence or a (...)

60.000 €

250 € / sq.m.

Sleeping rooms: 3 Area: 240 sq.m. Floor: 1 Heating medium: Petroleum

# 3373