Full

Search results

Sell

75.000 €

209 € / sq.m.

thumb

Plot - 358 sq.m.

Patra, Zarouchleika, Achaia

Sleeping rooms: 1 - Living rooms: 1 - Kitchens: 1 - Bathrooms: 1 - WC: 0

ΣΥΝΤΟΜΗ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ Πωλείται οικόπεδο στην περιοχή Ζαρουχλέικα Πατρών. Εμβαδόν οικοπέδου: 358 τ.μ. ΑΝΑΛΥΤΙΚΗ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ Πωλείται οικόπεδο επιφάνειας 358 τ.μ. στην (...)

75.000 €

209 € / sq.m.

Sleeping rooms: 1 Area: 358 sq.m. Floor: 1 Heating medium: Natural gas

# 2681

Sell

65.000 €

1.413 € / sq.m.

thumb

Store - 46 sq.m.

Patra, Agios Dionusios, Achaia

ΣΥΝΤΟΜΗ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ Πωλείται κατάστημα στην περιοχή της Πλατείας Νόρμαν στην Πάτρα. Εμβαδόν επαγγελματικού χώρου: 45,60 τ.μ. ΑΝΑΛΥΤΙΚΗ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ Πρόκειται για (...)

65.000 €

1.413 € / sq.m.

Sleeping rooms: 1 Area: 46 sq.m. Floor: Ground floor Heating medium: None

# 2666

Sell

180.000 €

136 € / sq.m.

thumb

Plot - 1324 sq.m.

Patra, Eglukada, Achaia

ΣΥΝΤΟΜΗ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ Πωλείται οικόπεδο στην Εγλυκάδα Πατρών. Εμβαδόν οικοπέδου: 1324.04 τ.μ. ΑΝΑΛΥΤΙΚΗ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ Πωλείται οικόπεδο επιφάνειας 1324.04 τ.μ. στην Εγλυκάδα (...)

180.000 €

136 € / sq.m.

Sleeping rooms: 1 Area: 1324 sq.m. Floor: 1 Heating medium: Natural gas

# 2656

Sell

450.000 €

1.758 € / sq.m.

thumb

Detached house - 256 sq.m.

Erineo, Ziria, Achaia

Sleeping rooms: 3 - Living rooms: 2 - Kitchens: 2 - Bathrooms: 3 - WC: 0

For sale in Ziria, Achaia, a traditional detached house with a total area of 255.80 sq.m. and is located within a fenced plot of 916.59 sq.m. landscaped in a garden of incomparable beauty with large trees, lawns, decorative plants and a large swimming pool of 45 sq.m. The house is developed on 3 (...)

450.000 €

1.758 € / sq.m.

Sleeping rooms: 3 Area: 256 sq.m. Floor: Ground floor Heating medium: Petroleum

# 2638

Sell

1.500.000 €

65 € / sq.m.

thumb

Plot - 23174 sq.m.

Meganisi, Bathu, N. Leukadas

SUMMARY Unique plot for sale near the sea on Meganisi, Lefkada, with a total area of 23.174 sq.m. DETAILED DESCRIPTION A plot of 23.174 sq.m. is available for sale in a prime location near the sea, on the beautiful island of Meganisi, Lefkada. The plot is located outside the town plan but is (...)

1.500.000 €

65 € / sq.m.

Sleeping rooms: 1 Area: 23174 sq.m. Floor: 1 Heating medium: Natural gas

# 2636

Sell

60.000 €

28 € / sq.m.

thumb

Plot - 2109 sq.m.

Paralias, Achaia

ΣΥΝΤΟΜΗ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ Πωλείται οικόπεδο στο Μιντιλόγλι Πατρών. Εμβαδόν οικοπέδου: 2.108,75τ.μ. ΑΝΑΛΥΤΙΚΗ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ Πωλείται οικoπεδική έκταση επιφανείας 2.108,75τ.μ., στο (...)

60.000 €

28 € / sq.m.

Sleeping rooms: 1 Area: 2109 sq.m. Floor: 1 Heating medium: Natural gas

# 2626

Sell

120.000 €

800 € / sq.m.

thumb

Store - 150 sq.m.

Patra, Patra - Kentro, Achaia

Sleeping rooms: 3 - Living rooms: 1 - Kitchens: 1 - Bathrooms: 1 - WC: 0

ΣΥΝΤΟΜΗ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ Πωλείται κατάστημα επί της οδού Κορίνθου στο κέντρο της Πάτρας. Συνολικό εμβαδόν καταστήματος: 150 τ.μ. ΑΝΑΛΥΤΙΚΗ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ Πωλείται κατάστημα (...)

120.000 €

800 € / sq.m.

Sleeping rooms: 3 Area: 150 sq.m. Floor: Ground floor Heating medium: Current

# 2623

Sell

1.100.000 €

7.051 € / sq.m.

thumb

Detached house - 156 sq.m.

Kerkura, Meliteieoi, N. Kerkuras

Sleeping rooms: 3 - Living rooms: 2 - Kitchens: 2 - Bathrooms: 4 - WC: 0

Detached House for Sale in the Area of Agios Mattheos, Corfu. A detached house of 156 sq.m. is for sale within a plot of 2,000 sq.m. in the area of Agios Mattheos in Corfu, surrounded by beautiful natural surroundings. The residence is developed on two levels. On the ground floor, with an area of (...)

1.100.000 €

7.051 € / sq.m.

Sleeping rooms: 3 Area: 156 sq.m. Floor: Ground floor Heating medium: Petroleum

# 2618

Sell

2.100.000 €

6.052 € / sq.m.

thumb

Detached house - 347 sq.m.

Kerkura, Meliteieoi, N. Kerkuras

Sleeping rooms: 7 - Living rooms: 2 - Kitchens: 2 - Bathrooms: 7 - WC: 0

SHORT DESCRIPTION 3 detached houses for sale in the area of ​​Agios Mattheos in Corfu. Area of ​​house A: 156 sq.m. (ground floor: 117 sq.m. / first floor: 39.52 sq.m.) Area of ​​house B: 156 sq.m. (ground floor: 117 sq.m. / first floor: 39.52 sq.m.) Area of ​​house C: 35 sq.m. Plot (...)

2.100.000 €

6.052 € / sq.m.

Sleeping rooms: 7 Area: 347 sq.m. Floor: Ground floor Heating medium: Petroleum

# 2617

Sell

45.000 €

82 € / sq.m.

thumb

Plot - 551 sq.m.

Rio, Arachobitika, Achaia

ΣΥΝΤΟΜΗ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ Πωλείται οικόπεδο στα Αραχωβίτικα Πατρών. Εμβαδόν οικοπέδου: 551,32 τ.μ. ΑΝΑΛΥΤΙΚΗ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ Πωλείται οικόπεδο επιφάνειας 551,32 τ.μ. στα Αραχωβίτικα (...)

45.000 €

82 € / sq.m.

Sleeping rooms: 1 Area: 551 sq.m. Floor: 1 Heating medium: Natural gas

# 2613

Sell

370.000 €

1.057 € / sq.m.

thumb

Sleeping rooms: 3 - Living rooms: 2 - Kitchens: 1 - Bathrooms: 1 - WC: 0

ΣΥΝΤΟΜΗ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ Πωλείται μονοκατοικία εμβαδού 200τμ με υπόγειο 150τ.μ. εντός οικοπέδου 4.000 τ.μ. στην περιοχή του Μιντιλογλίου. Εμβαδόν μονοκατοικίας: 350 τ.μ. (ισόγειο: (...)

370.000 €

1.057 € / sq.m.

Sleeping rooms: 3 Area: 350 sq.m. Floor: Ground floor Heating medium: Petroleum

# 2611

Sell

30.000 €

395 € / sq.m.

thumb

Plot - 76 sq.m.

Patra, Gouba, Achaia

ΣΥΝΤΟΜΗ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ Πωλείται οικόπεδο στην περιοχή Γούβα στην Πάτρα. Εμβαδόν οικοπέδου: 75,99τ.μ. ΑΝΑΛΥΤΙΚΗ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ Πωλείται οικόπεδο επιφάνειας 75,99τ.μ. στην (...)

30.000 €

395 € / sq.m.

Sleeping rooms: 1 Area: 76 sq.m. Floor: 1 Heating medium: Natural gas

# 2605

Sell

120.000 €

156 € / sq.m.

thumb

Plot - 767 sq.m.

Patra, Kefalobruso, Achaia

ΣΥΝΤΟΜΗ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ Πωλείται οικόπεδο στο Κεφαλόβρυσο Πατρών. Εμβαδόν οικοπέδου: 767,06 τ.μ. ΑΝΑΛΥΤΙΚΗ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ Πωλείται οικόπεδο επιφάνειας 767,06 τ.μ. στο Κεφαλόβρυσο (...)

120.000 €

156 € / sq.m.

Sleeping rooms: 1 Area: 767 sq.m. Floor: 1 Heating medium: Natural gas

# 2601

Sell

75.000 €

11 € / sq.m.

thumb

Plot - 6802 sq.m.

Molos, Agios Serafeim, Fthiotida

ΣΥΝΤΟΜΗ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ Πωλούνται δυο οικόπεδα στον οικισμό Αγ. Σεραφείμ ΔΕ Μώλου. Εμβαδόν οικοπέδων: 6.802 τ.μ. ΑΝΑΛΥΤΙΚΗ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ Πωλούνται δυο οικόπεδα συνολικής (...)

75.000 €

11 € / sq.m.

Sleeping rooms: 1 Area: 6802 sq.m. Floor: 1 Heating medium: Natural gas

# 2594

Sell

95.000 €

7 € / sq.m.

thumb

Plot - 14342 sq.m.

Malesina, Fthiotida

ΣΥΝΤΟΜΗ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ Πωλείται οικόπεδο με πρόσοψη επί της συνδετήριας Εθνικής Οδού Αθηνών Λαμίας – Θεολόγου. Εμβαδόν οικοπέδου: 14.342 τ.μ. ΑΝΑΛΥΤΙΚΗ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ (...)

95.000 €

7 € / sq.m.

Sleeping rooms: 1 Area: 14342 sq.m. Floor: 1 Heating medium: Natural gas

# 2590

Sell

2.500.000 €

206 € / sq.m.

thumb

Plot - 12151 sq.m.

Meganisi, Meganisi, N. Leukadas

SHORT DESCRIPTION Land for sale with sea view in Meganisi, Lefkada. Surface of the plot: 12.151 sq.m. For sale a plot of 12.151 sq.m. with facade on the sea in Meganisi Lefkada. The plot is buildable according to the planning regulations. The plot is ideal for lovers of the sea and isolation and (...)

2.500.000 €

206 € / sq.m.

Sleeping rooms: 1 Area: 12151 sq.m. Floor: 1 Heating medium: Natural gas

# 2582

Sell

67.000 €

217 € / sq.m.

thumb

Plot - 309 sq.m.

Paralias, Achaia

Πωλείται προνομιούχο οικόπεδο, 308,63 τ.μ. στην περιοχή "Μιντιλόγλι Πατρών" Έχει εκδοθεί άδεια οικοδομής το 2023, για κατασκευή μονοκατοικίας σε δύο επίπεδα με υπόγειο. (...)

67.000 €

217 € / sq.m.

Sleeping rooms: 1 Area: 309 sq.m. Floor: 1 Heating medium: Natural gas

# 2580

Sell

880.000 €

684 € / sq.m.

thumb

Sleeping rooms: 4 - Living rooms: 1 - Kitchens: 1 - Bathrooms: 1 - WC: 0

ΣΥΝΤΟΜΗ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ Πωλείται κτίριο στα Άνω Συχαινά Πατρών. Συνολικό εμβαδόν κτιρίων 1.286,59 τ.μ. Εμβαδόν οικοπέδου 3.692,30 τ.μ. ΑΝΑΛΥΤΙΚΗ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ Πωλείται κτίριο στα (...)

880.000 €

684 € / sq.m.

Sleeping rooms: 4 Area: 1287 sq.m. Floor: Ground floor Heating medium: Current

# 2572

Sell

90.000 €

176 € / sq.m.

thumb

Plot - 510 sq.m.

Rio, Arachobitika, Achaia

ΣΥΝΤΟΜΗ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ Πωλείται οικόπεδο πρόσοψης στην ΠΕΟ Πατρών – Αθηνών στα Αραχωβίτικα Πατρών. Εμβαδόν οικοπέδου: 510 τ.μ. ΑΝΑΛΥΤΙΚΗ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ Πωλείται οικόπεδο (...)

90.000 €

176 € / sq.m.

Sleeping rooms: 1 Area: 510 sq.m. Floor: 1 Heating medium: Natural gas

# 2567

Sell

50.000 €

123 € / sq.m.

thumb

Plot - 407 sq.m.

Brachnaiika, Kentro, Achaia

ΣΥΝΤΟΜΗ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ Πωλείται οικόπεδο στα Βραχναίικα Πατρών. Εμβαδόν οικοπέδου: 406τ.μ. ΑΝΑΛΥΤΙΚΗ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ Πωλείται οικόπεδο επιφάνειας 406 τ.μ. με άδεια δόμησης (...)

50.000 €

123 € / sq.m.

Sleeping rooms: 1 Area: 407 sq.m. Floor: 1 Heating medium: Natural gas

# 2561

Sell

300.000 €

566 € / sq.m.

thumb

Plot - 530 sq.m.

Patra, Aguia, Achaia

ΣΥΝΤΟΜΗ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ Πωλείται οικόπεδο στην Αγυιά Πατρών. Εμβαδόν οικοπέδου: 530 τ.μ. ΑΝΑΛΥΤΙΚΗ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ Πωλείται προνομιούχο οικόπεδο που εδράζεται σε εξαιρετική (...)

300.000 €

566 € / sq.m.

Sleeping rooms: 1 Area: 530 sq.m. Floor: 1 Heating medium: Natural gas

# 2559

Sell

200.000 €

20 € / sq.m.

thumb

Plot - 9938 sq.m.

Eupalio, Managouli, Fokida

ΣΥΝΤΟΜΗ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ Πωλείται οικόπεδο πλησίον της Εθνικής Οδού Αντιρρίου - Ιτέας, στην περιοχή Μαναγούλη στο Ευπάλιο. Εμβαδόν οικοπέδου: 9.937,80 τ.μ. ΑΝΑΛΥΤΙΚΗ (...)

200.000 €

20 € / sq.m.

Sleeping rooms: 1 Area: 9938 sq.m. Floor: 1 Heating medium: Natural gas

# 2539

Sell

160.000 €

326 € / sq.m.

thumb

Plot - 491 sq.m.

Rio, Kentro, Achaia

ΣΥΝΤΟΜΗ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ Πωλείται γωνιακό οικόπεδο στο κέντρο του Ρίου επί της συμβολής των οδών Αγίου Γεωργίου και Ναυπάκτου. Εμβαδόν οικοπέδου: 490,59τ.μ. ΑΝΑΛΥΤΙΚΗ (...)

160.000 €

326 € / sq.m.

Sleeping rooms: 1 Area: 491 sq.m. Floor: 1 Heating medium: Natural gas

# 2522

Sell

40.000 €

86 € / sq.m.

thumb

Plot - 465 sq.m.

Fares, Tsapournia, Achaia

ΣΥΝΤΟΜΗ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ Πωλείται οικόπεδο 465τμ στην περιοχή Τσαπουρνιά Αχαΐας. ΑΝΑΛΥΤΙΚΗ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ Πωλείται οικόπεδο 465τμ στην περιοχή Τσαπουρνιά Αχαΐας. Το οικόπεδο (...)

40.000 €

86 € / sq.m.

Sleeping rooms: 1 Area: 465 sq.m. Floor: 1 Heating medium: Natural gas

# 2516

Sell

115.000 €

1.250 € / sq.m.

thumb

Store - 92 sq.m.

Patra, Agios Andreas, Achaia

ΣΥΝΤΟΜΗ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ Πωλείται κατάστημα επί της οδού Παπαφλέσσα πλησίον του Ιερού Ναού Αγίου Ανδρέα. Εμβαδόν καταστήματος: 92τ.μ. ΑΝΑΛΥΤΙΚΗ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ Πωλείται (...)

115.000 €

1.250 € / sq.m.

Sleeping rooms: 1 Area: 92 sq.m. Floor: Ground floor Heating medium: None

# 2514