Full

Search results

Sell

120.000 €

115 € / sq.m.

thumb

Plot - 1045 sq.m.

Brachnaiika, Anemomulos, Achaia

Sleeping rooms: 1 - Living rooms: 1 - Kitchens: 1 - Bathrooms: 1 - WC: 0

ΣΥΝΤΟΜΗ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ Πωλείται οικόπεδο, 1045 τ.μ. στην περιοχή "Βραχνέικα, Πατρών" ΑΝΑΛΥΤΙΚΗ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ Πωλείται οικόπεδο άρτιο και οικοδομήσιμο, 1045 τ.μ. στην περιοχή (...)

120.000 €

115 € / sq.m.

Sleeping rooms: 1 Area: 1045 sq.m. Floor: 1 Heating medium: Natural gas

# 2512

Sell

110.000 €

73 € / sq.m.

thumb

Plot - 1512 sq.m.

Messatida, Thea, Achaia

ΣΥΝΤΟΜΗ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ Πωλείται οικόπεδο στη Θέα Πατρών. Εμβαδόν οικοπέδου: 1.511,88 τ.μ. ΑΝΑΛΥΤΙΚΗ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ Πωλείται οικόπεδο επιφάνειας 1.511,88τ.μ. στη Θέα Πατρών. Το (...)

110.000 €

73 € / sq.m.

Sleeping rooms: 1 Area: 1512 sq.m. Floor: 1 Heating medium: Natural gas

# 2507

Sell

290.000 €

2.437 € / sq.m.

thumb

Apartment - 119 sq.m.

Patra, Aguia, Achaia

Sleeping rooms: 3 - Living rooms: 1 - Kitchens: 1 - Bathrooms: 2 - WC: 0

ΣΥΝΤΟΜΗ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ Πωλείται σε αποκλειστική διάθεση σε ένα εκ των πιο προνομιούχων, σύγχρονων και ενεργειακά εκσυγχρονισμένων κτιρίων της Πάτρας, το διαμέρισμα (...)

290.000 €

2.437 € / sq.m.

Sleeping rooms: 3 Area: 119 sq.m. Floor: 1 Heating medium: Fan coil

# 2495

Sell

80.000 €

121 € / sq.m.

thumb

Plot - 663 sq.m.

Kalabruta, Kentro, Achaia

ΣΥΝΤΟΜΗ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ Πωλείται οικόπεδο στα Καλάβρυτα. ΑΝΑΛΥΤΙΚΗ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ Πωλείται οικόπεδο εμβαδού 662,56τ. μ. στο ιστορικό κέντρο των Καλαβρύτων. Το οικόπεδο (...)

80.000 €

121 € / sq.m.

Sleeping rooms: 1 Area: 663 sq.m. Floor: 1 Heating medium: Natural gas

# 2481

Sell

750.000 €

2.907 € / sq.m.

thumb

Detached house - 258 sq.m.

Rio, Psathopurgos, Achaia

Sleeping rooms: 5 - Living rooms: 2 - Kitchens: 1 - Bathrooms: 3 - WC: 0

For sale: bright, airy detached house in Psathopyrgos, Rio. House area: 258.22 sq.m. Plot area: 2,865 sq.m. Exclusively available, one of the most privileged properties in the Municipality of Rio, in the picturesque settlement of Psathopyrgos, at an exceptional sale price considering its size, (...)

750.000 €

2.907 € / sq.m.

Sleeping rooms: 5 Area: 258 sq.m. Floor: Ground floor Heating medium: Petroleum

# 2463

Sell

270.000 €

1.195 € / sq.m.

thumb

Store - 226 sq.m.

Bocha, Brachati, Korinthia

Sleeping rooms: 3 - Living rooms: 1 - Kitchens: 1 - Bathrooms: 1 - WC: 0

ΣΥΝΤΟΜΗ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ Ενοικιάζεται γωνιακό κατάστημα στην περιοχή Βραχάτι, Κορίνθου. Εμβαδόν καταστήματος: 226.23 τ.μ. ΑΝΑΛΥΤΙΚΗ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ Ενοικιάζεται γωνιακό (...)

270.000 €

1.195 € / sq.m.

Sleeping rooms: 3 Area: 226 sq.m. Floor: Ground floor Heating medium: Current

# 2431

Sell

330.000 €

730 € / sq.m.

thumb

Store - 452 sq.m.

Patra, Boud, Achaia

Sleeping rooms: 1 - Living rooms: 1 - Kitchens: 1 - Bathrooms: 0 - WC: 0

ΣΥΝΤΟΜΗ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ Ενοικιάζεται γωνιακό κατάστημα στην περιοχή "Βουδ" στην Πάτρα. Εμβαδόν καταστήματος: 451,93 τ.μ. ΑΝΑΛΥΤΙΚΗ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ Ενοικιάζεται γωνιακό (...)

330.000 €

730 € / sq.m.

Sleeping rooms: 1 Area: 452 sq.m. Floor: Ground floor Heating medium: Current

# 2429

Sell

200.000 €

192 € / sq.m.

thumb

Plot - 1043 sq.m.

Rio, Platani, Achaia

Πωλείται οικόπεδο, 1043 τ.μ. στην περιοχή "Ρίο, Πλατάνι" Το ακίνητο έχει θέα στη θάλασσα και στο βουνό. Βρίσκεται σε απόσταση 1.600 μ. από τη θάλασσα. Το εμβαδόν του (...)

200.000 €

192 € / sq.m.

Sleeping rooms: 1 Area: 1043 sq.m. Floor: 1 Heating medium: Natural gas

# 2420

Sell

200.000 €

192 € / sq.m.

thumb

Plot - 1042 sq.m.

Rio, Platani, Achaia

Πωλείται οικόπεδο, 1042 τ.μ. στην περιοχή "Ρίο, Πλατάνι" Το ακίνητο έχει θέα στη θάλασσα και στο βουνό. Βρίσκεται σε απόσταση 1.600 μ. από τη θάλασσα. Το εμβαδόν του (...)

200.000 €

192 € / sq.m.

Sleeping rooms: 1 Area: 1042 sq.m. Floor: 1 Heating medium: Natural gas

# 2419

Sell

175.000 €

207 € / sq.m.

thumb

Plot - 846 sq.m.

Patra, Proastio, Achaia

ΣΥΝΤΟΜΗ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ Πωλείται οικόπεδο στα Μποζαΐτικα Πατρών. Εμβαδόν οικοπέδου: 846 τ.μ. ΑΝΑΛΥΤΙΚΗ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ Πωλείται οικόπεδο επιφάνειας 846 τ.μ. στην περιοχή των (...)

175.000 €

207 € / sq.m.

Sleeping rooms: 1 Area: 846 sq.m. Floor: 1 Heating medium: Natural gas

# 2418

Sell

70.000 €

79 € / sq.m.

thumb

Plot - 890 sq.m.

Patra, Neo Souli, Achaia

Πωλείται οικόπεδο, 890 τ.μ. στην περιοχή "Πάτρα, Νέο Σούλι" Το ακίνητο έχει Πανοραμική θέα. Το εμβαδόν του οικοπέδου ανέρχεται στα 890τ.μ. Ο συντελεστής κάλυψης είναι: (...)

70.000 €

79 € / sq.m.

Sleeping rooms: 1 Area: 890 sq.m. Floor: 1 Heating medium: Natural gas

# 2414

Sell

70.000 €

76 € / sq.m.

thumb

Plot - 925 sq.m.

Patra, Neo Souli, Achaia

Πωλείται οικόπεδο, 925 τ.μ. στην περιοχή "Πάτρα, Νέο Σούλι" Το ακίνητο έχει Πανοραμική θέα. Το εμβαδόν του οικοπέδου ανέρχεται στα 925τ.μ. Ο συντελεστής κάλυψης είναι: (...)

70.000 €

76 € / sq.m.

Sleeping rooms: 1 Area: 925 sq.m. Floor: 1 Heating medium: Natural gas

# 2413

Sell

85.000 €

1.181 € / sq.m.

thumb

Store - 72 sq.m.

Patra, Agia Sofia, Achaia

Πωλείται ισόγειο κατάστημα, 72 τ.μ. στην περιοχή "Πάτρα, Αγία Σοφία", επι της οδού Έλληνος Στρατιώτη. Αποτελείται από 2 χώρους και w/c. Έχει κουφώματα αλουμινίου και (...)

85.000 €

1.181 € / sq.m.

Sleeping rooms: 1 Area: 72 sq.m. Floor: Ground floor Heating medium: None

# 2409

Sell

175.000 €

318 € / sq.m.

thumb

Plot - 550 sq.m.

Patra, Aguia, Achaia

Πωλείται οικόπεδο, 550 τ.μ. στην περιοχή "Πάτρα, 'Εξω Αγυιά" Το οικόπεδο έχει θέα στο βουνό, είναι επίπεδο με μεγάλη πρόσοψη και συνολικό εμβαδόν 550τ.μ. Συντελεστής (...)

175.000 €

318 € / sq.m.

Sleeping rooms: 1 Area: 550 sq.m. Floor: 1 Heating medium: Natural gas

# 2387

Sell

3.500.000 €

95 € / sq.m.

thumb

Island - 36710 sq.m.

Oinousses, N. Chiou

Agios Panteleimonas or Mandraki is an islet in Oinouses and the north-eastern Aegean Sea, which is located opposite (south) from the port and the Monopetria cape of the island with the highest point at 40 meters. Next to and to the northwest are the islets of Papapontadiko and Halikas (or (...)

3.500.000 €

95 € / sq.m.

Sleeping rooms: 1 Area: 36710 sq.m. Floor: 1 Heating medium: Natural gas

# 2377

Sell

80.000 €

8 € / sq.m.

thumb

Plot - 9809 sq.m.

Brachnaiika, Monodendri, Achaia

ΣΥΝΤΟΜΗ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ Πωλείται οικόπεδο στο Μιντιλόγλι Πατρών με μοναδική θέα. Εμβαδόν οικοπέδου: 9.809,24 τ.μ. ΑΝΑΛΥΤΙΚΗ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ Πωλείται οικόπεδο επιφάνειας 1324.04 τ.μ. (...)

80.000 €

8 € / sq.m.

Sleeping rooms: 1 Area: 9809 sq.m. Floor: 1 Heating medium: Natural gas

# 2376

Sell

750.000 €

187 € / sq.m.

thumb

Plot - 4005 sq.m.

Rio, Psathopurgos, Achaia

Πωλείται οικόπεδο, 4005 τ.μ. πρόσοψη επι της θάλασσας στη Ροδινή Πατρών. Το οικόπεδο έχει πρόσοψη στη θάλασσα 44 μέτρα. Εντός και εκτός του οικοπέδου υπάρχουν αρκετά (...)

750.000 €

187 € / sq.m.

Sleeping rooms: 1 Area: 4005 sq.m. Floor: Ground floor Heating medium: Natural gas

# 2368

Sell

900.000 €

3.093 € / sq.m.

thumb

Detached house - 291 sq.m.

Patra, Peribola, Achaia

Sleeping rooms: 4 - Living rooms: 1 - Kitchens: 1 - Bathrooms: 3 - WC: 0

ΣΥΝΤΟΜΗ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ Πωλείται υπερπολυτελής μονοκατοικία πλησίον του οινοποιείου Αχαΐας Κλάους στην Πάτρα. Εμβαδόν οικίας: 291 τ.μ. Εμβαδόν οικοπέδου: 5.023 τ.μ. (...)

900.000 €

3.093 € / sq.m.

Sleeping rooms: 4 Area: 291 sq.m. Floor: Ground floor Heating medium: Fan coil

# 2361

Sell

130.000 €

15 € / sq.m.

thumb

Plot - 8607 sq.m.

Leukada, Apollonio, N. Leukadas

ΣΥΝΤΟΜΗ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ Πωλείται οικόπεδο στην περιοχή Απολλώνιοι Λευκάδος. Εμβαδόν οικοπέδου: 8.607,10 τ.μ. ΑΝΑΛΥΤΙΚΗ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ Πωλείται οικόπεδο επιφάνειας 8.607,10 τ.μ. (...)

130.000 €

15 € / sq.m.

Sleeping rooms: 1 Area: 8607 sq.m. Floor: 1 Heating medium: Natural gas

# 2353

Sell

330.000 €

34 € / sq.m.

thumb

Plot - 9581 sq.m.

Leukada, Apollonio, N. Leukadas

ΣΥΝΤΟΜΗ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ Πωλείται οικόπεδο στην περιοχή Απολλώνιοι Λευκάδος. Εμβαδόν οικοπέδου: 9.581,04 τ.μ. ΑΝΑΛΥΤΙΚΗ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ Πωλείται οικόπεδο επιφάνειας 9.581,04 τ.μ. (...)

330.000 €

34 € / sq.m.

Sleeping rooms: 1 Area: 9581 sq.m. Floor: 1 Heating medium: Natural gas

# 2349

Sell

260.000 €

578 € / sq.m.

thumb

Detached house - 450 sq.m.

Aigeira, Kentro, Achaia

ΣΥΝΤΟΜΗ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ Πωλείται μονοκατοικία στην Αιγείρα Αιγιαλείας Συνολικό εμβαδόν : 450 τ.μ. ΑΝΑΛΥΤΙΚΗ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ Πωλείται πολυτελής μονοκατοικία με συνολικό (...)

260.000 €

578 € / sq.m.

Sleeping rooms: 3 Area: 450 sq.m. Floor: 3 Heating medium: Petroleum

# 2345

Sell

210.000 €

86 € / sq.m.

thumb

Plot - 2430 sq.m.

Brachnaiika, Monodendri, Achaia

Πωλείται οικόπεδο επιφάνειας 2430τμ στο Μιντιλόγλι Πατρών με μοναδική θέα η οποία εκτείνεται από τη γέφυρα Ρίου - Αντιρίου στα Βορειοδυτικά μέχρι το ακρωτήριο του (...)

210.000 €

86 € / sq.m.

Sleeping rooms: 1 Area: 2430 sq.m. Floor: 1 Heating medium: Natural gas

# 2342

Sell

90.000 €

796 € / sq.m.

thumb

Detached house - 113 sq.m.

Messatida, Obria, Achaia

Sleeping rooms: 2 - Living rooms: 1 - Kitchens: 1 - Bathrooms: 1 - WC: 0

Οικόπεδο 506τμ. εντός οικισμού Ιτεών στη θέση Ποτοβαγιά πλησίον Ιερού Ναού Αγ. Νικολάου Λεύκας άρτιο και οικοδομήσιμο. Τεχνικά χαρακτηριστικά: Δόμηση:400τμ Σ.Δ: 0.8 (...)

90.000 €

796 € / sq.m.

Sleeping rooms: 2 Area: 113 sq.m. Floor: Ground floor Heating medium: Current

# 2337

Sell

460.000 €

1.318 € / sq.m.

thumb

Sleeping rooms: 3 - Living rooms: 2 - Kitchens: 3 - Bathrooms: 3 - WC: 0

ΣΥΝΤΟΜΗ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ Πωλείται μονοκατοικία στην Παραλία Πατρών. Εμβαδόν οικίας: 349 τ.μ. ΑΝΑΛΥΤΙΚΗ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ Πωλείται μονοκατοικία, επιφάνειας 349 τ.μ. στην περιοχή της (...)

460.000 €

1.318 € / sq.m.

Sleeping rooms: 3 Area: 349 sq.m. Floor: Ground floor Heating medium: Petroleum

# 2336

Sell

280.000 €

424 € / sq.m.

thumb

Plot - 660 sq.m.

Rio, Agios Basileios, Achaia

ΣΥΝΤΟΜΗ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ Πωλείται προνομιακό οικόπεδο στην περιοχή Αγίου Βασιλείου στο Ρίο. Εμβαδόν οικοπέδου: 659,91τ.μ. ΑΝΑΛΥΤΙΚΗ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ Πωλείται οικόπεδο επιφάνειας (...)

280.000 €

424 € / sq.m.

Sleeping rooms: 1 Area: 660 sq.m. Floor: 1 Heating medium: Natural gas

# 2305