Full

Search results

Rent

1.550 €

3 € / sq.m.

thumb

Office - 450 sq.m.

Patra, Patra - Kentro, Achaia

Sleeping rooms: 1 - Living rooms: 1 - Kitchens: 1 - Bathrooms: 1 - WC: 0

SHORT DESCRIPTION First floor for rent with frontage on Othonos Amalia. Total floor area: 600sq.m. DETAILED DESCRIPTION First floor for rent in excellent condition in the center of Patras. The specifications of the property can be used for any professional use. The property is located in a very (...)

1.550 €

3 € / sq.m.

Sleeping rooms: 1 Area: 450 sq.m. Floor: 1 Heating medium: None

# 1964

Sell

180.000 €

1.233 € / sq.m.

thumb

Detached house - 146 sq.m.

Patra, Gouba, Achaia

Sleeping rooms: 5 - Living rooms: 1 - Kitchens: 1 - Bathrooms: 1 - WC: 1

SHORT DESCRIPTION Bright, corner and bright house for sale in the area of ​​Gouva, Patras. House area: 146 sq.m. Plot area: 300 sq.m. Year of construction: 1980 DETAILED DESCRIPTION Bright, corner and bright detached house of 146 sq.m. for sale. built in 1980 in the area of ​​Gouva, (...)

180.000 €

1.233 € / sq.m.

Sleeping rooms: 5 Area: 146 sq.m. Floor: Entresol Heating medium: Petroleum

# 1952

Sell

1.550.000 €

374 € / sq.m.

thumb

Industrial area - 4142 sq.m.

Olenia, Agios Stefanos, Achaia

Sleeping rooms: 3 - Living rooms: 1 - Kitchens: 1 - Bathrooms: 0 - WC: 0

ΣΥΝΤΟΜΗ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ Πωλείται βιομηχανικός - αποθηκευτικός χώρος στην ΒΙΠΕ Πατρών. Συνολικό εμβαδόν κτηρίων: 4.141,65τ.μ. Τα ύψη των βιομηχανικών - αποθηκευτικών χώρων (...)

1.550.000 €

374 € / sq.m.

Sleeping rooms: 3 Area: 4142 sq.m. Floor: Ground floor Heating medium: None

# 1939

Sell

35.000 €

34 € / sq.m.

thumb

Plot - 1044 sq.m.

Rio, Sella, Achaia

ΣΥΝΤΟΜΗ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ Πωλείται οικόπεδο στα Σελλά Πατρών. Εμβαδόν οικοπέδου: 1043,66 τ.μ. ΑΝΑΛΥΤΙΚΗ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ Πωλείται οικόπεδο επιφάνειας 1036 τ.μ. στα Σελλά Πατρών. Το (...)

35.000 €

34 € / sq.m.

Sleeping rooms: 1 Area: 1044 sq.m. Floor: 1 Heating medium: Natural gas

# 1936

Sell

120.000 €

363 € / sq.m.

thumb

Plot - 331 sq.m.

Nea Peramos (Megalo Peuko), Nea Peramos, Ypoloipo Attikis

ΣΥΝΤΟΜΗ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ Πωλείται οικόπεδο στη Νέα Πέραμο. Εμβαδόν οικοπέδου: 331,11 τ.μ. ΑΝΑΛΥΤΙΚΗ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ Πωλείται οικόπεδο εμβαδού 331,11 τ.μ. στη Νέα Πέραμο όπου (...)

120.000 €

363 € / sq.m.

Sleeping rooms: 1 Area: 331 sq.m. Floor: 1 Heating medium: Natural gas

# 1934

Sell

60.000 €

14 € / sq.m.

thumb

Plot - 4208 sq.m.

Dutikis Achaias, Niforaiika, Achaia

ΣΥΝΤΟΜΗ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ Πωλείται οικόπεδο στην περιοχή Νιφοραίικα Πατρών. ΑΝΑΛΥΤΙΚΗ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ Πωλείται οικόπεδο εμβαδού 4208τ. μ. στην περιοχή Νιφοραίικα Πατρών. Η (...)

60.000 €

14 € / sq.m.

Sleeping rooms: 1 Area: 4208 sq.m. Floor: 1 Heating medium: Natural gas

# 1933

Sell

240.000 €

1.188 € / sq.m.

thumb

Plot - 202 sq.m.

Petralona, Ano Petralona, Kentro Athinas

ΣΥΝΤΟΜΗ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ Πωλείται οικόπεδο εμβαδού 201,5 τ.μ. στο κέντρο της Αθήνας. ΑΝΑΛΥΤΙΚΗ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ Πωλείται οικόπεδο εμβαδού 201,5 τ.μ. στο κέντρο της Αθήνας, πλησίον (...)

240.000 €

1.188 € / sq.m.

Sleeping rooms: 1 Area: 202 sq.m. Floor: 1 Heating medium: Natural gas

# 1929

Rent

750 €

5 € / sq.m.

thumb

Office - 150 sq.m.

Patra, Patra - Kentro, Achaia

Sleeping rooms: 0 - Living rooms: 0 - Kitchens: 1 - Bathrooms: 0 - WC: 1

ΣΥΝΤΟΜΗ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ Ενοικιάζεται επαγγελματικός χώρος στο κέντρο της Πάτρας. Εμβαδόν γραφείου: 150 τ.μ. ΑΝΑΛΥΤΙΚΗ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ Ενοικιάζεται επαγγελματικός χώρος (...)

750 €

5 € / sq.m.

Sleeping rooms: 0 Area: 150 sq.m. Floor: 4 Heating medium: None

# 1925

Rent

30.000 €

7 € / sq.m.

thumb

Building of business premises - 4500 sq.m.

Patra, Patra - Kentro, Achaia

Sleeping rooms: 13 - Living rooms: 1 - Kitchens: 1 - Bathrooms: 0 - WC: 0

ΣΥΝΤΟΜΗ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ Ενοικιάζεται κτίριο στο κέντρο της Πάτρας. Συνολικό εμβαδόν κτιρίου 4.500 τ.μ. ΑΝΑΛΥΤΙΚΗ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ Ενοικιάζεται αυτοτελές κτίριο συνολικού (...)

30.000 €

7 € / sq.m.

Sleeping rooms: 13 Area: 4500 sq.m. Floor: Ground floor Heating medium: Current

# 1913

Sell

110.000 €

647 € / sq.m.

thumb

Plot - 170 sq.m.

Patra, Aguia, Achaia

ΣΥΝΤΟΜΗ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ Πωλείται οικόπεδο στη Αγυιά Πατρών. Εμβαδόν οικοπέδου: 170 τ.μ. ΑΝΑΛΥΤΙΚΗ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ Πωλείται οικόπεδο επιφάνειας 170 τ.μ. στη Αγυιά Πατρών. Το (...)

110.000 €

647 € / sq.m.

Sleeping rooms: 1 Area: 170 sq.m. Floor: 1 Heating medium: Natural gas

# 1891

Rent

2.200 €

7 € / sq.m.

thumb

Store - 314 sq.m.

Patra, Patra - Kentro, Achaia

ΣΥΝΤΟΜΗ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ Ενοικιάζεται δισγωνιαίο κατάστημα με πρόσοψη στη θάλασσα, στο ιστορικό κέντρο της Πάτρας, με εμβαδόν 313,50 τ.μ. ΑΝΑΛΥΤΙΚΗ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ Ενοικιάζεται (...)

2.200 €

7 € / sq.m.

Sleeping rooms: 1 Area: 314 sq.m. Floor: Ground floor Heating medium: None

# 1889

Sell

530.000 €

1.651 € / sq.m.

thumb

Store - 321 sq.m.

Patra, Patra - Kentro, Achaia

ΣΥΝΤΟΜΗ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ Πωλείται δισγωνιαίο κατάστημα με πρόσοψη στη θάλασσα, στο ιστορικό κέντρο της Πάτρας, με εμβαδόν 321,45 τ.μ. ΑΝΑΛΥΤΙΚΗ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ Πωλείται (...)

530.000 €

1.651 € / sq.m.

Sleeping rooms: 1 Area: 321 sq.m. Floor: Ground floor Heating medium: None

# 1888

Rent

15.000 €

20 € / sq.m.

thumb

Building of business premises - 736 sq.m.

Patra, Patra - Kentro, Achaia

ΣΥΝΤΟΜΗ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ Ενοικιάζεται κτήριο 736 τ.μ., συνολικά, επί της πλ. Γεωργίου αριθ. 7 ΑΝΑΛΥΤΙΚΗ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ Το εν λόγω προς ενοικίαση κτήριο, αναπτύσσεται στα ακόλουθα (...)

15.000 €

20 € / sq.m.

Sleeping rooms: 1 Area: 736 sq.m. Floor: Ground floor Heating medium: Current

# 1855

Sell

500.000 €

1.754 € / sq.m.

thumb

Detached house - 285 sq.m.

Patra, Aguia, Achaia

Sleeping rooms: 5 - Living rooms: 2 - Kitchens: 2 - Bathrooms: 3 - WC: 0

SHORT DESCRIPTION Detached house for sale in Agyia, Patras. House area: 285.04 sq.m. Plot area: 195.50 sq.m. DETAILED DESCRIPTION A detached house with a total area of 285.04 sq.m. is for sale, located within a plot of 195.50 sq.m. in Agyia, Patras. The house is developed over 4 levels: (...)

500.000 €

1.754 € / sq.m.

Sleeping rooms: 5 Area: 285 sq.m. Floor: Ground floor Heating medium: Petroleum

# 1840

Sell

450.000 €

1.125 € / sq.m.

thumb

Store - 400 sq.m.

Rio, Aktaio, Achaia

Sleeping rooms: 2 - Living rooms: 1 - Kitchens: 1 - Bathrooms: 2 - WC: 0

ΣΥΝΤΟΜΗ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ Πωλείται κατάστημα στο Ακταίο, στη Παλαιά Εθνική Οδό Πατρών-Αθηνών. Εμβαδόν καταστήματος: 400 τ.μ. ΑΝΑΛΥΤΙΚΗ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ Πωλείται ισόγειο κατάστημα (...)

450.000 €

1.125 € / sq.m.

Sleeping rooms: 2 Area: 400 sq.m. Floor: Ground floor Heating medium: None

# 1838

Sell

50.000 €

182 € / sq.m.

thumb

Plot - 275 sq.m.

Dutikis Achaias, Alissos, Achaia

ΣΥΝΤΟΜΗ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ Πωλείται οικόπεδο στην Παραλία Αλισσού Αχαΐας. Εμβαδόν οικοπέδου: 275,35 τ.μ. ΑΝΑΛΥΤΙΚΗ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ Πωλείται οικόπεδο εμβαδού 275,35 τ.μ. στην Παραλία (...)

50.000 €

182 € / sq.m.

Sleeping rooms: 1 Area: 275 sq.m. Floor: 1 Heating medium: Natural gas

# 1828

Sell

150.000 €

171 € / sq.m.

thumb

Plot - 875 sq.m.

Rio, Platani, Achaia

ΣΥΝΤΟΜΗ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ Πωλείται οικόπεδο στο Πλατάνι Ρίου Πατρών. Εμβαδόν οικοπέδου: 875,27 τ.μ. ΑΝΑΛΥΤΙΚΗ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ Πωλείται οικόπεδο επιφάνειας 875,27 τ.μ. στο Πλατάνι (...)

150.000 €

171 € / sq.m.

Sleeping rooms: 1 Area: 875 sq.m. Floor: 1 Heating medium: Natural gas

# 1815

Sell

150.000 €

178 € / sq.m.

thumb

Plot - 845 sq.m.

Rio, Platani, Achaia

ΣΥΝΤΟΜΗ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ Πωλείται οικόπεδο στο Πλατάνι Ρίου Πατρών. Εμβαδόν οικοπέδου: 845,39 τ.μ. ΑΝΑΛΥΤΙΚΗ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ Πωλείται οικόπεδο επιφάνειας 845,39 τ.μ. στο Πλατάνι (...)

150.000 €

178 € / sq.m.

Sleeping rooms: 1 Area: 845 sq.m. Floor: 1 Heating medium: Natural gas

# 1814

Sell

60.000 €

219 € / sq.m.

thumb

Plot - 274 sq.m.

Patra, Ities, Achaia

ΣΥΝΤΟΜΗ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ Πωλείται οικόπεδο στη Λεύκα Πατρών. Εμβαδόν οικοπέδου: 274,01 τ.μ. ΑΝΑΛΥΤΙΚΗ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ Πωλείται οικόπεδο επιφάνειας 274,07 τ.μ. στη Λεύκα Πατρών. Το (...)

60.000 €

219 € / sq.m.

Sleeping rooms: 1 Area: 274 sq.m. Floor: 1 Heating medium: Natural gas

# 1809

Sell

140.000 €

113 € / sq.m.

thumb

Plot - 1240 sq.m.

Brachnaiika, Monodendri, Achaia

ΣΥΝΤΟΜΗ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ Πωλείται οικόπεδο με πρόσοψη στη θάλασσα στα Ροῒτικα Πατρών. Εμβαδόν οικοπέδου: 1239,68 τ.μ. ΑΝΑΛΥΤΙΚΗ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ Πωλείται οικόπεδο επιφάνειας 1239,68 (...)

140.000 €

113 € / sq.m.

Sleeping rooms: 1 Area: 1240 sq.m. Floor: Ground floor Heating medium: Natural gas

# 1808

Sell

40.000 €

9 € / sq.m.

thumb

Rural land - 4592 sq.m.

Dutikis Achaias, Kato Achaia, Achaia

ΣΥΝΤΟΜΗ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ Πωλείται οικόπεδο στη θέση "Φεγγιά" στον οικισμό Κάτω Αχαΐα . Εμβαδόν οικοπέδου: 4592 τ.μ. ΑΝΑΛΥΤΙΚΗ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ Πωλείται προνομιακό λόγω θέσης (...)

40.000 €

9 € / sq.m.

Sleeping rooms: 1 Area: 4592 sq.m. Floor: 1 Heating medium: Natural gas

# 1806

Sell

800.000 €

572 € / sq.m.

thumb

Sleeping rooms: 5 - Living rooms: 1 - Kitchens: 1 - Bathrooms: 1 - WC: 0

ΣΥΝΤΟΜΗ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ Πωλείται διώροφο μεταλλικό κτήριο με πατάρι με πρόσοψη στην οδό Ακτής Δυμαίων. Συνολικό εμβαδόν οικοπέδου: 1.442,59 τ.μ. Εμβαδόν ακινήτου: 1.398,72τ.μ. (...)

800.000 €

572 € / sq.m.

Sleeping rooms: 5 Area: 1399 sq.m. Floor: Ground floor Heating medium: None

# 1804

Sell

800.000 €

375 € / sq.m.

thumb

Industrial area - 2135 sq.m.

Olenia, Agios Stefanos, Achaia

Sleeping rooms: 4 - Living rooms: 1 - Kitchens: 1 - Bathrooms: 1 - WC: 0

ΣΥΝΤΟΜΗ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ Πωλείται Βιομηχανικό κτίριο στην ΒΙΠΕ Πατρών. Συνολικό εμβαδόν : 2.134,40τ.μ. ΑΝΑΛΥΤΙΚΗ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ Πωλείται Βιομηχανικό κτίριο συνολικής (...)

800.000 €

375 € / sq.m.

Sleeping rooms: 4 Area: 2135 sq.m. Floor: Ground floor Heating medium: None

# 1803

Sell

65.000 €

823 € / sq.m.

thumb

Apartment - 79 sq.m.

Patra, Agios Andreas, Achaia

ΣΥΝΤΟΜΗ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ Πωλείται διαμέρισμα στο κέντρο της Πάτρας. Εμβαδόν διαμερίσματος: 79 τ.μ. Όροφος: Ισόγειο με υπόγειο ΑΝΑΛΥΤΙΚΗ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ Πωλείται διαμέρισμα (...)

65.000 €

823 € / sq.m.

Sleeping rooms: 1 Area: 79 sq.m. Floor: Ground floor Heating medium: Petroleum

# 1801

Sell

170.000 €

261 € / sq.m.

thumb

Plot - 651 sq.m.

Patra, Agia Triada, Achaia

ΣΥΝΤΟΜΗ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ Πωλείται οικόπεδο στην περιοχή της Αγίας Τριάδας Πατρών. Εμβαδόν οικοπέδου: 651,45 τ.μ. ΑΝΑΛΥΤΙΚΗ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ Πωλείται οικόπεδο επιφάνειας 651,45 τ.μ. (...)

170.000 €

261 € / sq.m.

Sleeping rooms: 1 Area: 651 sq.m. Floor: 1 Heating medium: Natural gas

# 1795