Full

Search results

Sell

2.100.000 €

5.250 € / sq.m.

thumb

Detached house - 400 sq.m.

Patra, Proastio, Achaia

Sleeping rooms: 5 - Living rooms: 1 - Kitchens: 1 - Bathrooms: 5 - WC: 0

Η πολυτελής αυτή μονοκατοικία συγκαταλέγεται στα καλύτερα ακίνητα της Αχαΐας και εδράζεται στην παραλία του Προαστίου, σε προνομιακή τοποθεσία πλησίον του (...)

2.100.000 €

5.250 € / sq.m.

Sleeping rooms: 5 Area: 400 sq.m. Floor: Ground floor Heating medium: Petroleum

# 3470

Sell

150.000 €

1.579 € / sq.m.

thumb

Detached house - 95 sq.m.

Messatida, Lugies, Achaia

Sleeping rooms: 2 - Living rooms: 1 - Kitchens: 1 - Bathrooms: 1 - WC: 0

Πωλείται ημιτελής, διαμπερής και φωτεινή μονοκατοικία συνολικής επιφάνειας 190 τ.μ. στην περιοχή "Μεσσατίδα, Λυγιές", κατασκευής του 2009. Η κατοικία αναπτύσσεται σε (...)

150.000 €

1.579 € / sq.m.

Sleeping rooms: 2 Area: 95 sq.m. Floor: Ground floor Heating medium: Petroleum

# 3469

Sell

300.000 €

1.250 € / sq.m.

thumb

Building - 240 sq.m.

Patra, Agia Sofia, Achaia

Sleeping rooms: 4 - Living rooms: 2 - Kitchens: 2 - Bathrooms: 2 - WC: 2

Πωλείται αυτοτελές κτίριο στην περιοχή Αγίας Σοφίας, Πάτρα. Διατίθεται προς πώληση αυτοτελές γωνιακό κτίριο σε οικόπεδο επιφάνειας 132,80 τ.μ., με συντελεστή (...)

300.000 €

1.250 € / sq.m.

Sleeping rooms: 4 Area: 240 sq.m. Floor: Ground floor Heating medium: Petroleum

# 3463

Sell

185.000 €

231 € / sq.m.

thumb

Plot - 800 sq.m.

Rio, Kentro, Achaia

Sleeping rooms: 1 - Living rooms: 1 - Kitchens: 1 - Bathrooms: 1 - WC: 0

ΣΥΝΤΟΜΗ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ Πωλείται οικόπεδο σε άκρως προνομιακό σημείο, 15 μέτρα από τη θάλασσα, στο Ρίο. Εμβαδόν οικοπέδου: 800 τ.μ. ΑΝΑΛΥΤΙΚΗ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ Πωλείται γωνιακό (...)

185.000 €

231 € / sq.m.

Sleeping rooms: 1 Area: 800 sq.m. Floor: 1 Heating medium: Natural gas

# 3455

Sell

460.000 €

657 € / sq.m.

thumb

Storage - 700 sq.m.

Patra, Terpsi, Achaia

Sleeping rooms: 1 - Living rooms: 1 - Kitchens: 1 - Bathrooms: 0 - WC: 1

ΣΥΝΤΟΜΗ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ Πωλείται γωνιακός επαγγελματικός χώρος – αποθήκη στην Τέρψη Πατρών. Εμβαδόν κτιρίου: 700 τ.μ. Εμβαδόν οικοπέδου: 1.422 τ.μ. ΑΝΑΛΥΤΙΚΗ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ (...)

460.000 €

657 € / sq.m.

Sleeping rooms: 1 Area: 700 sq.m. Floor: Ground floor Heating medium: None

# 3444

Sell

185.000 €

240 € / sq.m.

thumb

Plot - 772 sq.m.

Patra, Terpsi, Achaia

ΣΥΝΤΟΜΗ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ Πωλείται οικόπεδο στην Τέρψη Πατρών. Εμβαδόν οικοπέδου: 772 τ.μ. ΑΝΑΛΥΤΙΚΗ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ Πωλείται οικόπεδο επιφάνειας 772 τ.μ. στην Τέρψη Πατρών. Το (...)

185.000 €

240 € / sq.m.

Sleeping rooms: 1 Area: 772 sq.m. Floor: Ground floor Heating medium: None

# 3443

Sell

280.000 €

400 € / sq.m.

thumb

Industrial property - 700 sq.m.

Patra, Terpsi, Achaia

SHORT DESCRIPTION Corner commercial space - warehouse for sale in Terpsi, Patras. Surface of the building: 700 sq.m. Surface of the yard: 200 sq.m. DETAILED DESCRIPTION For sale corner commercial space – warehouse of 700 sq.m. with a yard of 200 sq.m. in Terpsi, Patras. The building is developed (...)

280.000 €

400 € / sq.m.

# 3442

Sell

300.000 €

166 € / sq.m.

thumb

Plot - 1802 sq.m.

Rio, Kato Kastritsi, Achaia

ΣΥΝΤΟΜΗ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ Πωλείται οικόπεδο στη περιοχή Κάτω Καστρίτσι στο Ρίο. Εμβαδόν οικοπέδου: 1802 τ.μ. ΑΝΑΛΥΤΙΚΗ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ Πωλείται προνομιακό λόγω θέσης οικόπεδο (...)

300.000 €

166 € / sq.m.

Sleeping rooms: 1 Area: 1802 sq.m. Floor: 1 Heating medium: Natural gas

# 3432

Sell

150.000 €

188 € / sq.m.

thumb

Plot - 798 sq.m.

Rio, Kato Kastritsi, Achaia

ΣΥΝΤΟΜΗ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ Πωλείται οικόπεδο στη περιοχή Κάτω Καστρίτσι στο Ρίο. Εμβαδόν οικοπέδου: 798 τ.μ. ΑΝΑΛΥΤΙΚΗ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ Πωλείται προνομιακό λόγω θέσης οικόπεδο (...)

150.000 €

188 € / sq.m.

Sleeping rooms: 1 Area: 798 sq.m. Floor: 1 Heating medium: Natural gas

# 3422

Sell

175.000 €

692 € / sq.m.

thumb

Store - 253 sq.m.

Patra, Patra - Kentro, Achaia

Πωλείται γωνιακό και φωτεινό κατάστημα στο κέντρο της Πάτρας, συνολικής επιφανείας 253.80 τ.μ. Αποτελείται από ισόγειο 170,80 τ.μ. και υπόγειο 83 τ.μ. Διαθέτει μεγάλη (...)

175.000 €

692 € / sq.m.

Sleeping rooms: 1 Area: 253 sq.m. Floor: Ground floor Heating medium: Current

# 3420

Sell

1.100.000 €

2.989 € / sq.m.

thumb

Building - 368 sq.m.

Patra, Agios Andreas, Achaia

Sleeping rooms: 13 - Living rooms: 12 - Kitchens: 13 - Bathrooms: 13 - WC: 0

A four-storey building is for sale in Patras, consisting of 12 independent apartments, with a total surface area of 368 sq.m. The building was constructed in 2023 and is ready for sale. Each floor includes three fully independent apartments, fully functional and ideal for long-term or short-term (...)

1.100.000 €

2.989 € / sq.m.

Sleeping rooms: 13 Area: 368 sq.m. Floor: 1 Heating medium: Petroleum

# 3417

Sell

158.000 €

2.000 € / sq.m.

thumb

Apartment - 79 sq.m.

Patra, Patra - Kentro, Achaia

ΣΥΝΤΟΜΗ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ Πωλείται διαμέρισμα σε προνομιακό σημείο στο κέντρο της Πάτρας. Εμβαδόν διαμερίσματος: 79 τ.μ. Όροφος : 4ος ΑΝΑΛΥΤΙΚΗ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ Πωλείται (...)

158.000 €

2.000 € / sq.m.

Sleeping rooms: 2 Area: 79 sq.m. Floor: 4 Heating medium: Petroleum

# 3407

Sell

295.000 €

1.475 € / sq.m.

thumb

Detached house - 200 sq.m.

Patra, Karua, Achaia

Sleeping rooms: 4 - Living rooms: 2 - Kitchens: 2 - Bathrooms: 1 - WC: 2

ΣΥΝΤΟΜΗ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ Πολυτελής μονοκατοικία προς πώληση στην περιοχή Καρυά Πατρών Συνολική επιφάνεια οικοπέδου: 750 τ.μ. Συνολικό εμβαδόν οικίας: 200 τ.μ. ΑΝΑΛΥΤΙΚΗ (...)

295.000 €

1.475 € / sq.m.

Sleeping rooms: 4 Area: 200 sq.m. Floor: Ground floor Heating medium: Petroleum

# 3406

Sell

290.000 €

2.479 € / sq.m.

thumb

Apartment - 117 sq.m.

Patra, Aguia, Achaia

Sleeping rooms: 3 - Living rooms: 1 - Kitchens: 1 - Bathrooms: 1 - WC: 1

ΣΥΝΤΟΜΗ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ Πωλείται διαμέρισμα στην περιοχή Αγυιάς της Πάτρας - Στάδιο Παναχαϊκής Εμβαδόν διαμερίσματος: 117τ.μ. Όροφος: 4ος ΑΝΑΛΥΤΙΚΗ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ Μοναδικό (...)

290.000 €

2.479 € / sq.m.

Sleeping rooms: 3 Area: 117 sq.m. Floor: 4 Heating medium: Petroleum

# 3405

Sell

440.000 €

2.136 € / sq.m.

thumb

Detached house - 206 sq.m.

Patra, Anthoupoli, Achaia

Sleeping rooms: 4 - Living rooms: 2 - Kitchens: 2 - Bathrooms: 3 - WC: 0

Σύντομη Περιγραφή Πωλείται διαμπερής και φωτεινή μονοκατοικία στην Ανθούπολη στην Πάτρα. Εμβαδόν οικίας: 205,71 τ.μ. Εμβαδόν οικοπέδου: 116,11 τ.μ. Έτος κατασκευής: 1994 (...)

440.000 €

2.136 € / sq.m.

Sleeping rooms: 4 Area: 206 sq.m. Floor: Ground floor Heating medium: Fan coil

# 3404

Sell

90.000 €

91 € / sq.m.

thumb

Plot - 991 sq.m.

Messatida, Obria, Achaia

Οικόπεδο 991,92 τμ. εντός οικισμού Ιτεών στη θέση Ποτοβαγιά πλησίον Ιερού Ναού Αγ. Νικολάου Λεύκας άρτιο και οικοδομήσιμο. Τεχνικά χαρακτηριστικά: Δόμηση:240τμ (...)

90.000 €

91 € / sq.m.

Sleeping rooms: 2 Area: 991 sq.m. Floor: Ground floor Heating medium: Current

# 3402

Sell

460.000 €

1.111 € / sq.m.

thumb

Detached house - 414 sq.m.

Patra, Proastio, Achaia

Sleeping rooms: 4 - Living rooms: 1 - Kitchens: 2 - Bathrooms: 3 - WC: 0

Πωλείται μονοκατοικία 414 τ.μ. στο Προάστιο Πατρών – 460.000€ Πωλείται μοναδική μονοκατοικία συνολικού εμβαδού 414 τ.μ., στην περιοχή Προάστιο Πατρών, σε ένα όμορφο και (...)

460.000 €

1.111 € / sq.m.

Sleeping rooms: 4 Area: 414 sq.m. Floor: Ground floor Heating medium: Petroleum

# 3399

Sell

190.000 €

655 € / sq.m.

thumb

Detached house - 290 sq.m.

Dutikis Achaias, Alissos, Achaia

Sleeping rooms: 4 - Living rooms: 1 - Kitchens: 1 - Bathrooms: 2 - WC: 0

Πωλείται διαμπερής και φωτεινή μονοκατοικία, πρόσοψης, συνολικής επιφάνειας 290 τ.μ., στον Αλισσό, κατασκευής του 2006. Η κατοικία αναπτύσσεται σε τρία επίπεδα και (...)

190.000 €

655 € / sq.m.

Sleeping rooms: 4 Area: 290 sq.m. Floor: Ground floor Heating medium: Petroleum

# 3396

Sell

85.000 €

298 € / sq.m.

thumb

Plot - 285 sq.m.

Patra, Kotroni, Achaia

ΣΥΝΤΟΜΗ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ Πωλείται οικόπεδο στην περιοχή Κοτρώνι Πατρών. Εμβαδόν οικοπέδου: 285τ.μ. ΑΝΑΛΥΤΙΚΗ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ Πωλείται προνομιούχο οικόπεδο που εδράζεται σε (...)

85.000 €

298 € / sq.m.

Sleeping rooms: 1 Area: 285 sq.m. Floor: 1 Heating medium: Natural gas

# 3393

Sell

205.000 €

1.519 € / sq.m.

thumb

Apartment - 135 sq.m.

Patra, Patra - Kentro, Achaia

Πωλείται Πολυτελές Διαμέρισμα στο Κέντρο της Πάτρας Περιγραφή Ακινήτου Διαμέρισμα 135 τ.μ., 5ος όροφος, σε εξαιρετική κατάσταση. Χαρακτηριστικά: Εσωτερικοί χώροι: (...)

205.000 €

1.519 € / sq.m.

Sleeping rooms: 1 Area: 135 sq.m. Floor: 5 Heating medium: Petroleum

# 3378

Sell

40.000 €

526 € / sq.m.

thumb

Detached house - 76 sq.m.

Fares, Isoma, Achaia

Πωλείται διαμπερής και φωτεινή μονοκατοικία πρόσοψης 76 τ.μ. στην περιοχή Ίσωμα Αχαΐας. Το ακίνητο περιλαμβάνει δύο άνετα υπνοδωμάτια, ευρύχωρο σαλόνι, (...)

40.000 €

526 € / sq.m.

Sleeping rooms: 2 Area: 76 sq.m. Floor: Ground floor Heating medium: Current

# 3374

Sell

60.000 €

250 € / sq.m.

thumb

Detached house - 240 sq.m.

Mobri, Sagaiika, Achaia

Sleeping rooms: 3 - Living rooms: 1 - Kitchens: 1 - Bathrooms: 1 - WC: 0

Detached house for sale in Movri, Achaia For sale is a detached house in Movri, Achaia, set on a plot of 893 sq m, with a total habitable area of 240 sq m and direct access from an asphalt road. The property is developed on two levels and represents an ideal choice for a permanent residence or a (...)

60.000 €

250 € / sq.m.

Sleeping rooms: 3 Area: 240 sq.m. Floor: 1 Heating medium: Petroleum

# 3373

Sell

160.000 €

23 € / sq.m.

thumb

Plot - 6910 sq.m.

Olenia, Agios Stefanos, Achaia

Plot for Sale in the Industrial Area of Patras (VI.PE.) An exceptional plot of 6,910 m² is available for sale, ideal for industrial or commercial use, in the rapidly developing Industrial Zone of Patras. Location: The plot is situated in a strategic location with direct access to the (...)

160.000 €

23 € / sq.m.

Sleeping rooms: 1 Area: 6910 sq.m. Floor: 1 Heating medium: Natural gas

# 3369

Sell

230.000 €

1.230 € / sq.m.

thumb

Apartment - 187 sq.m.

Paralias, Achaia

Sleeping rooms: 3 - Living rooms: 1 - Kitchens: 1 - Bathrooms: 2 - WC: 1

ΣΥΝΤΟΜΗ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ Πωλείται διαμέρισμα στο Μιντιλόγλι Πατρών, εμβαδού 187 τ.μ., ΑΝΑΛΥΤΙΚΗ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ Πωλείται διαμέρισμα 2ου ορόφου στο Μιντιλόγλι Πατρών. Το (...)

230.000 €

1.230 € / sq.m.

Sleeping rooms: 3 Area: 187 sq.m. Floor: 2 Heating medium: Petroleum

# 3368

Sell

1.250.000 €

1.172 € / sq.m.

thumb

Building - 1067 sq.m.

Patra, Glaukos, Achaia

Πωλείται ακίνητο με πρόσοψη επί της θάλασσας, αποτελούμενο από 3 κτήρια συνολικής επιφάνειας 1.037,05 τ.μ., εντός οικοπέδου 2.119,45 τ.μ., στην περιοχή Ιτιές Πατρών, κοντά (...)

1.250.000 €

1.172 € / sq.m.

Sleeping rooms: 2 Area: 1067 sq.m. Floor: Ground floor Heating medium: Petroleum

# 3366