完全的

搜索结果

出租

800 €

12 € / 平方米

thumb

办公室 - 65 平方米

Patra, Ampelokipoi, Achaia

卧室: 1 - 客厅: 1 - 厨房: 1 - 洗澡间: 0 - WC: 1

Ενοικιάζεται γ' όροφος 65 τ.μ. (οροφοδιαμέρισμα) επί της Νέας Εθνικής Οδού Πατρών – Αθηνών, στο ύψος της Αγίας Σοφίας, σε ιδιαίτερα κεντρικό σημείο με άμεση πρόσβαση (...)

800 €

12 € / 平方米

卧室: 1 区域: 65 平方米 地板: 3 加热介质:

# 4137

出租

800 €

12 € / 平方米

thumb

办公室 - 65 平方米

Patra, Ampelokipoi, Achaia

卧室: 1 - 客厅: 1 - 厨房: 1 - 洗澡间: 0 - WC: 1

Ενοικιάζεται β' όροφος 65 τ.μ. (οροφοδιαμέρισμα) επί της Νέας Εθνικής Οδού Πατρών – Αθηνών, στο ύψος της Αγίας Σοφίας, σε ιδιαίτερα κεντρικό σημείο με άμεση πρόσβαση (...)

800 €

12 € / 平方米

卧室: 1 区域: 65 平方米 地板: 2 加热介质:

# 4136

出租

800 €

12 € / 平方米

thumb

办公室 - 65 平方米

Patra, Ampelokipoi, Achaia

卧室: 1 - 客厅: 1 - 厨房: 1 - 洗澡间: 0 - WC: 1

Ενοικιάζεται ά όροφος 65 τ.μ. (οροφοδιαμέρισμα) επί της Νέας Εθνικής Οδού Πατρών – Αθηνών, στο ύψος της Αγίας Σοφίας, σε ιδιαίτερα κεντρικό σημείο με άμεση πρόσβαση (...)

800 €

12 € / 平方米

卧室: 1 区域: 65 平方米 地板: 1 加热介质:

# 4135

卖出

180.000 €

2.769 € / 平方米

thumb

办公室 - 65 平方米

Patra, Ampelokipoi, Achaia

卧室: 1 - 客厅: 1 - 厨房: 1 - 洗澡间: 0 - WC: 1

Πωλείται γ΄ όροφος 65 τ.μ. (οροφοδιαμέρισμα) επί της Νέας Εθνικής Οδού Πατρών – Αθηνών, στο ύψος της Αγίας Σοφίας, σε ιδιαίτερα κεντρικό σημείο με άμεση πρόσβαση (...)

180.000 €

2.769 € / 平方米

卧室: 1 区域: 65 平方米 地板: 3 加热介质:

# 4134

卖出

180.000 €

2.769 € / 平方米

thumb

办公室 - 65 平方米

Patra, Ampelokipoi, Achaia

卧室: 1 - 客厅: 1 - 厨房: 1 - 洗澡间: 0 - WC: 1

Πωλείται β΄ όροφος 65 τ.μ. (οροφοδιαμέρισμα) επί της Νέας Εθνικής Οδού Πατρών – Αθηνών, στο ύψος της Αγίας Σοφίας, σε ιδιαίτερα κεντρικό σημείο με άμεση πρόσβαση (...)

180.000 €

2.769 € / 平方米

卧室: 1 区域: 65 平方米 地板: 2 加热介质:

# 4133

卖出

180.000 €

2.769 € / 平方米

thumb

办公室 - 65 平方米

Patra, Ampelokipoi, Achaia

卧室: 1 - 客厅: 1 - 厨房: 1 - 洗澡间: 0 - WC: 1

Πωλείται ά όροφος 65 τ.μ. (οροφοδιαμέρισμα) επί της Νέας Εθνικής Οδού Πατρών – Αθηνών, στο ύψος της Αγίας Σοφίας, σε ιδιαίτερα κεντρικό σημείο με άμεση πρόσβαση προς (...)

180.000 €

2.769 € / 平方米

卧室: 1 区域: 65 平方米 地板: 1 加热介质:

# 4132

卖出

800.000 €

2.712 € / 平方米

thumb

营业场所的建设 - 295 平方米

Patra, Ampelokipoi, Achaia

卧室: 0 - 客厅: 0 - 厨房: 0 - 洗澡间: 0 - WC: 4

Πωλείται αυτοτελές κτίριο συνολικής επιφάνειας 295 τ.μ., με μεγάλη πρόσοψη επί της Νέας Εθνικής Οδού Πατρών – Αθηνών, στο ύψος της Αγίας Σοφίας, σε ιδιαίτερα (...)

800.000 €

2.712 € / 平方米

卧室: 0 区域: 295 平方米 地板: 平层 加热介质:

# 4131

出租

550 €

8 € / 平方米

thumb

办公室 - 72 平方米

Patra, Patra - Kentro, Achaia

卧室: 3 - 客厅: 1 - 厨房: 1 - 洗澡间: 1 - WC: 0

Ενοικιάζεται φωτεινό και λειτουργικό, μερικώς επιπλωμένο γραφείο 72 τ.μ., στον 1ο όροφο, σε ιδιαίτερα προνομιακή τοποθεσία στο κέντρο της Πάτρας. Το ακίνητο διαθέτει (...)

550 €

8 € / 平方米

卧室: 3 区域: 72 平方米 地板: 1 加热介质:

# 4081

出租

4.000 €

10 € / 平方米

thumb

店铺 - 390 平方米

Patra, Koukouli, Achaia

卧室: 1 - 客厅: 1 - 厨房: 1 - 洗澡间: 1 - WC: 0

Ενοικιάζεται επαγγελματικός χώρος συνολικής επιφάνειας 390 τ.μ. στην περιοχή Κουκούλι της Πάτρα, ιδανικός για εμπορική ή υγειονομικού ενδιαφέροντος χρήση, (...)

4.000 €

10 € / 平方米

卧室: 1 区域: 390 平方米 地板: 平层 加热介质:

# 4070

卖出

14.000.000 €

298 € / 平方米

thumb

卧室: 0 - 客厅: 1 - 厨房: 1 - 洗澡间: 0 - WC: 0

Μονάδα ζωικής παραγωγικής δραστηριότητας Πωλείται ειδικό κτηριακό συγκρότημα μονάδας ζωικής παραγωγικής δραστηριότητας, κατάλληλο για κάθε μορφή (...)

14.000.000 €

298 € / 平方米

卧室: 0 区域: 47000 平方米 地板: 平层 加热介质:

# 4068

出租

650 €

10 € / 平方米

thumb

办公室 - 64 平方米

Patra, Patra - Kentro, Achaia

卧室: 0 - 客厅: 1 - 厨房: 0 - 洗澡间: 1 - WC: 0

Ενοικιάζεται γωνιακό, διαμπερές και ιδιαίτερα φωτεινό γραφείο 1ου ορόφου, συνολικής επιφάνειας 64 τ.μ., σε εξαιρετικό σημείο στο κέντρο της Πάτρας. Το ακίνητο (...)

650 €

10 € / 平方米

卧室: 0 区域: 64 平方米 地板: 1 加热介质:

# 4064

出租

5.600 €

11 € / 平方米

thumb

店铺 - 526 平方米

Patra, Metamorfosi, Achaia

卧室: 0 - 客厅: 1 - 厨房: 1 - 洗澡间: 0 - WC: 2

Ενοικιάζεται επαγγελματικό κτήριο (κατάστημα) συνολικής επιφάνειας 526 τ.μ., αναπτυσσόμενο σε δύο επίπεδα, εντός οικοπέδου συνολικής επιφάνειας 750 τ.μ. Το ισόγειο (...)

5.600 €

11 € / 平方米

卧室: 0 区域: 526 平方米 地板: 平层 加热介质:

# 4062

卖出

1.700.000 €

3.232 € / 平方米

thumb

店铺 - 526 平方米

Patra, Metamorfosi, Achaia

卧室: 1 - 客厅: 1 - 厨房: 1 - 洗澡间: 0 - WC: 2

Πωλείται επαγγελματικό κτήριο (κατάστημα) συνολικής επιφάνειας περίπου 526 τ.μ., αναπτυσσόμενο σε δύο επίπεδα, εντός οικοπέδου συνολικής επιφάνειας 1.394,93 τ.μ. Το (...)

1.700.000 €

3.232 € / 平方米

卧室: 1 区域: 526 平方米 地板: 平层 加热介质:

# 4061

卖出

800.000 €

326 € / 平方米

thumb

卧室: 1 - 客厅: 1 - 厨房: 1 - 洗澡间: 0 - WC: 18

(...)

800.000 €

326 € / 平方米

卧室: 1 区域: 2457 平方米 地板: 平层 加热介质:

# 4042

卖出

420.000 €

402 € / 平方米

thumb

卧室: 0 - 客厅: 1 - 厨房: 1 - 洗澡间: 0 - WC: -1

Πωλείται επαγγελματικό κτήριο συνολικής επιφανείας 1.044,25 τ.μ., εντός οικοπέδου 3.000 τ.μ., στη ΒΙ.ΠΕ. Πατρών στο Χαϊκάλι Αχαΐας, στο Ο.Τ. 37, στη συμβολή των οδών Β2 & Α6. (...)

420.000 €

402 € / 平方米

卧室: 0 区域: 1044 平方米 地板: 平层 加热介质:

# 4031

出租

2.500 €

12 € / 平方米

thumb

店铺 - 205 平方米

Patra, Agia Alexiotissa, Achaia

卧室: 1 - 客厅: 1 - 厨房: 1 - 洗澡间: 0 - WC: 2

ΕΝΟΙΚΙΑΖΕΤΑΙ επαγγελματικό κατάστημα εμβαδού 305 τ.μ. πλεον 200τμ χώρος για πάρκινγκ πελατών. Πανταχώθεν ελεύθερο με πρόσοψη σε δύο δρόμους. Πρόκειται για κατάστημα (...)

2.500 €

12 € / 平方米

卧室: 1 区域: 205 平方米 地板: 平层 加热介质:

# 4017

卖出

350.000 €

701 € / 平方米

thumb

工业房地产 - 499 平方米

Patra, Glaukos, Achaia

卧室: 0 - 客厅: 1 - 厨房: 1 - 洗澡间: 1 - WC: 1

ΠΩΛΕΙΤΑΙ Επαγγελματικός Χώρος 500 τ.μ. επί οικοπέδου 718 τμ, πλησίον της συμβολής των οδών Πατρων Κλάους και Γλαύκου. ( πλησίον πρώην CARREFOUR ) Η θέση του διευκολύνει την (...)

350.000 €

701 € / 平方米

卧室: 0 区域: 499 平方米 地板: 平层 加热介质: 目前

# 3989

卖出

450.000 €

1.568 € / 平方米

thumb

卧室: 2 - 客厅: 1 - 厨房: 1 - 洗澡间: 0 - WC: 2

Περιοχή Ροϊτικα, Παραλία Πατρών Πωλείται επαγγελματικό κτήριο συνολικής επιφάνειας 281 τ.μ., σε οικόπεδο 1210 τ.μ., σε εξαιρετικό εμπορικό σημείο με μεγάλη πρόσοψη σε (...)

450.000 €

1.568 € / 平方米

卧室: 2 区域: 287 平方米 地板: 平层 加热介质:

# 3964

卖出

450.000 €

3.689 € / 平方米

thumb

店铺 - 122 平方米

Patra, Ypsila Alonia, Achaia

卧室: 1 - 客厅: 1 - 厨房: 1 - 洗澡间: 1 - WC: 1

Πωλείται φωτεινό κατάστημα, 122 τ.μ. στην περιοχή "Πάτρα, Πάτρα - Κέντρο", στο ισόγειο και βρίσκεται υπό κατασκευή. Αποτελείται από 1 χώρο, μπάνιο και WC, ενώ είναι (...)

450.000 €

3.689 € / 平方米

卧室: 1 区域: 122 平方米 地板: 平层 加热介质: 天然气

# 3939

出租

400 €

7 € / 平方米

thumb

店铺 - 57 平方米

Patra, Agios Dionusios, Achaia

卧室: 1 - 客厅: 1 - 厨房: 1 - 洗澡间: 1 - WC: 0

Ενοικιάζεται φωτεινό κατάστημα, 57,40 τ.μ. απέναντι από τον Ιερό Ναό Αγίου Διονυσίου πλησίον του κέντρου της Πάτρας. Είναι διαρρυθμισμένο σε 2 επίπεδα, το ισόγειο (...)

400 €

7 € / 平方米

卧室: 1 区域: 57 平方米 地板: 平层 加热介质:

# 3884

卖出

880.000 €

762 € / 平方米

thumb

店铺 - 1155 平方米

Patra, Kotroni, Achaia

卧室: 1 - 客厅: 1 - 厨房: 1 - 洗澡间: 1 - WC: 0

Πωλείται επαγγελματικό κτήριο εμπορικής χρήσης, σύγχρονης κατασκευής (1990), σε εξαιρετικά προβεβλημένο και εμπορικό σημείο, με άμεση πρόσβαση από άσφαλτο και (...)

880.000 €

762 € / 平方米

卧室: 1 区域: 1155 平方米 地板: 平层 加热介质: 目前

# 3844

卖出

2.100.000 €

4.375 € / 平方米

thumb

酒店 - 480 平方米

Kefalonia, Erisos, N. Kefalonias

卧室: 7 - 客厅: 1 - 厨房: 1 - 洗澡间: 7 - WC: 0

Πωλείται Ξενοδοχείο 480 τ.μ. στο κέντρο του ιστορικού οικισμού του Φισκάρδου, μόλις 50 μέτρα από το γραφικό λιμάνι, πλήρως ανακαινισμένο το 2005, με σεβασμό στην τοπική (...)

2.100.000 €

4.375 € / 平方米

卧室: 7 区域: 480 平方米 地板: 平层 加热介质:

# 3768

卖出

850.000 €

2.255 € / 平方米

thumb

店铺 - 377 平方米

Patra, Ypsila Alonia, Achaia

卧室: 0 - 客厅: 1 - 厨房: 1 - 洗澡间: 1 - WC: 1

Πωλείται επαγγελματικό κτήριο κατηγορίας καταστήματος, σε σημείο με άμεση πρόσβαση από άσφαλτο και εύκολη σύνδεση με βασικούς οδικούς άξονες, προσφέροντας (...)

850.000 €

2.255 € / 平方米

卧室: 0 区域: 377 平方米 地板: 平层 加热介质: 目前

# 3760

卖出

550.000 €

3.374 € / 平方米

thumb

店铺 - 163 平方米

Patra, Agios Alexios, Achaia

卧室: 1 - 客厅: 1 - 厨房: 1 - 洗澡间: 1 - WC: 0

Πωλείται επαγγελματικό κτήριο στην περιοχή Αγίου Αλεξίου Πατρών, σε προνομιακό σημείο με άμεση πρόσβαση στο κέντρο της πόλης και σε βασικούς οδικούς άξονες. Το (...)

550.000 €

3.374 € / 平方米

卧室: 1 区域: 163 平方米 地板: 平层 加热介质: 目前

# 3758

卖出

400.000 €

545 € / 平方米

thumb

店铺 - 734 平方米

Patra, Tarampoura, Achaia

卧室: 1 - 客厅: 1 - 厨房: 1 - 洗澡间: 1 - WC: 1

Πωλείται κατάστημα επί της οδού Ακρωτηρίου ,σε σημείο έντονου εμπορικού ενδιαφέροντος με ιδιαίτερη προβολή και άμεση πρόσβαση από άσφαλτο. Το ακίνητο (...)

400.000 €

545 € / 平方米

卧室: 1 区域: 734 平方米 地板: 平层 加热介质: 目前

# 3757