完全的

搜索结果

卖出

80.000 €

1.026 € / 平方米

thumb

独立式住宅 - 78 平方米

Patra, Skagiopouleio, Achaia

卧室: 2 - 客厅: 1 - 厨房: 1 - 洗澡间: 0 - WC: 1

Πωλείται διαμπερής και ιδιαίτερα φωτεινή μονοκατοικία πρόσοψης 78 τ.μ., σε οικόπεδο συνολικής επιφάνειας 145 τ.μ., στην περιοχή Σκαγιοπούλειο της Πάτρας, σε μία ήσυχη (...)

80.000 €

1.026 € / 平方米

卧室: 2 区域: 78 平方米 地板: 平层 加热介质:

# 4138

卖出

180.000 €

2.769 € / 平方米

thumb

办公室 - 65 平方米

Patra, Ampelokipoi, Achaia

卧室: 1 - 客厅: 1 - 厨房: 1 - 洗澡间: 0 - WC: 1

Πωλείται γ΄ όροφος 65 τ.μ. (οροφοδιαμέρισμα) επί της Νέας Εθνικής Οδού Πατρών – Αθηνών, στο ύψος της Αγίας Σοφίας, σε ιδιαίτερα κεντρικό σημείο με άμεση πρόσβαση (...)

180.000 €

2.769 € / 平方米

卧室: 1 区域: 65 平方米 地板: 3 加热介质:

# 4134

卖出

180.000 €

2.769 € / 平方米

thumb

办公室 - 65 平方米

Patra, Ampelokipoi, Achaia

卧室: 1 - 客厅: 1 - 厨房: 1 - 洗澡间: 0 - WC: 1

Πωλείται β΄ όροφος 65 τ.μ. (οροφοδιαμέρισμα) επί της Νέας Εθνικής Οδού Πατρών – Αθηνών, στο ύψος της Αγίας Σοφίας, σε ιδιαίτερα κεντρικό σημείο με άμεση πρόσβαση (...)

180.000 €

2.769 € / 平方米

卧室: 1 区域: 65 平方米 地板: 2 加热介质:

# 4133

卖出

180.000 €

2.769 € / 平方米

thumb

办公室 - 65 平方米

Patra, Ampelokipoi, Achaia

卧室: 1 - 客厅: 1 - 厨房: 1 - 洗澡间: 0 - WC: 1

Πωλείται ά όροφος 65 τ.μ. (οροφοδιαμέρισμα) επί της Νέας Εθνικής Οδού Πατρών – Αθηνών, στο ύψος της Αγίας Σοφίας, σε ιδιαίτερα κεντρικό σημείο με άμεση πρόσβαση προς (...)

180.000 €

2.769 € / 平方米

卧室: 1 区域: 65 平方米 地板: 1 加热介质:

# 4132

卖出

800.000 €

2.712 € / 平方米

thumb

营业场所的建设 - 295 平方米

Patra, Ampelokipoi, Achaia

卧室: 0 - 客厅: 0 - 厨房: 0 - 洗澡间: 0 - WC: 4

Πωλείται αυτοτελές κτίριο συνολικής επιφάνειας 295 τ.μ., με μεγάλη πρόσοψη επί της Νέας Εθνικής Οδού Πατρών – Αθηνών, στο ύψος της Αγίας Σοφίας, σε ιδιαίτερα (...)

800.000 €

2.712 € / 平方米

卧室: 0 区域: 295 平方米 地板: 平层 加热介质:

# 4131

卖出

1.700.000 €

4.722 € / 平方米

thumb

别墅 - 360 平方米

Kerkura, Kassiopi, N. Kerkuras

卧室: 4 - 客厅: 1 - 厨房: 1 - 洗澡间: 4 - WC: 1

Πωλείται πολυτελής κατοικία συνολικής επιφάνειας 360 τ.μ., η οποία αναπτύσσεται σε οικόπεδο 1.600 τ.μ., σε μία από τις πλέον ιδιαίτερες, αριστοκρατικές και φυσικά (...)

1.700.000 €

4.722 € / 平方米

卧室: 4 区域: 360 平方米 地板: 平层 加热介质: 风机盘管

# 4129

卖出

60.000 €

682 € / 平方米

thumb

公寓 - 88 平方米

Messatida, Obria, Achaia

卧室: 2 - 客厅: 1 - 厨房: 1 - 洗澡间: 1 - WC: 0

Πωλείται διαμπερές και ιδιαίτερα φωτεινό ισόγειο διαμέρισμα πρόσοψης 88 τ.μ. στην Οβρυά Πατρών, σε ήσυχη και ταυτόχρονα προνομιακή τοποθεσία, ιδανική τόσο για (...)

60.000 €

682 € / 平方米

卧室: 2 区域: 88 平方米 地板: 平层 加热介质:

# 4128

卖出

750.000 €

647 € / 平方米

thumb

地块 - 1160 平方米

Rio, Arachobitika, Achaia

卧室: 1 - 客厅: 1 - 厨房: 1 - 洗澡间: 1 - WC: 0

Πωλείται ένα εκ των πλέον προνομιούχων παραθαλάσσιων οικοπέδων του Νομού Αχαΐας, με άμεση και ανεμπόδιστη πρόσοψη στο θαλάσσιο μέτωπο, στην εξαιρετικά περιζήτητη (...)

750.000 €

647 € / 平方米

卧室: 1 区域: 1160 平方米 地板: 1 加热介质: 天然气

# 4123

卖出

300.000 €

1.500 € / 平方米

thumb

独立式住宅 - 200 平方米

Rio, Kato Kastritsi, Achaia

卧室: 3 - 客厅: 1 - 厨房: 1 - 洗澡间: 1 - WC: 1

Πωλείται ημιτελής μεζονέτα συνολικής επιφάνειας 265 τ.μ., σύγχρονης αρχιτεκτονικής, ανεγερμένη σε οικόπεδο 500 τ.μ. σε προνομιακή τοποθεσία στο Κάτω Καστρίτσι, με (...)

300.000 €

1.500 € / 平方米

卧室: 3 区域: 200 平方米 地板: 平层 加热介质: 天然气

# 4121

卖出

700.000 €

7.000 € / 平方米

thumb

独立式住宅 - 100 平方米

Diakopto, Diakofto, Achaia

卧室: 2 - 客厅: 1 - 厨房: 1 - 洗澡间: 1 - WC: 0

Πωλείται σπάνια παραθαλάσσια μονοκατοικία επιφάνειας 100 τ.μ., αναπτυγμένη σε οικόπεδο 1.002 τ.μ., σε μοναδική τοποθεσία στο Διακοπτό, κυριολεκτικά μπροστά στη (...)

700.000 €

7.000 € / 平方米

卧室: 2 区域: 100 平方米 地板: 平层 加热介质:

# 4120

卖出

330.000 €

1.500 € / 平方米

thumb

跃层住宅 - 220 平方米

Patra, Kotroni, Achaia

卧室: 5 - 客厅: 2 - 厨房: 1 - 洗澡间: 1 - WC: 1

Πωλείται μεζονέτα συνολικής επιφάνειας 220 τ.μ., αναπτυγμένη σε τρία επίπεδα, με απεριόριστη και ανεμπόδιστη θέα προς το βουνό και τη θάλασσα, σε ήσυχο και (...)

330.000 €

1.500 € / 平方米

卧室: 5 区域: 220 平方米 地板: 平层 加热介质:

# 4117

卖出

170.000 €

1.619 € / 平方米

thumb

公寓 - 105 平方米

Patra, Koukouli, Achaia

卧室: 3 - 客厅: 1 - 厨房: 1 - 洗澡间: 1 - WC: 0

Πωλείται διαμπερές και ιδιαίτερα φωτεινό διαμέρισμα 2ου ορόφου, πρόσοψης, συνολικής επιφάνειας 86 τ.μ., στην περιοχή Κουκούλι στην Πάτρα. Το ακίνητο ξεχωρίζει για τη (...)

170.000 €

1.619 € / 平方米

卧室: 3 区域: 105 平方米 地板: 2 加热介质:

# 4116

卖出

140.000 €

870 € / 平方米

thumb

独立式住宅 - 161 平方米

Patra, Frourio, Achaia

卧室: 3 - 客厅: 1 - 厨房: 1 - 洗澡间: 1 - WC: 0

Πωλείται διαμπερής και ιδιαίτερα φωτεινή μονοκατοικία συνολικής επιφάνειας 161τ.μ., στην γραφική περιοχή του Φρουρίου στην Πάτρα. Η κατοικία αναπτύσσεται σε (...)

140.000 €

870 € / 平方米

卧室: 3 区域: 161 平方米 地板: 1 加热介质:

# 4115

卖出

90.000 €

1.268 € / 平方米

thumb

公寓 - 71 平方米

Patra, Ypsila Alonia, Achaia

卧室: 2 - 客厅: 1 - 厨房: 1 - 洗澡间: 1 - WC: 0

Πωλείται διαμπερές, ιδιαίτερα φωτεινό και ευάερο ισόγειο διαμέρισμα επιφάνειας 71 τ.μ., πρόσοψης, σε ένα από τα πιο προνομιακά και ζωντανά σημεία της Πάτρας. Η (...)

90.000 €

1.268 € / 平方米

卧室: 2 区域: 71 平方米 地板: 平层 加热介质:

# 4114

卖出

110.000 €

1.196 € / 平方米

thumb

公寓 - 92 平方米

Patra, Agios Andreas, Achaia

卧室: 3 - 客厅: 1 - 厨房: 1 - 洗澡间: 1 - WC: 0

Πωλείται διαμπερής και ιδιαίτερα φωτεινή μονοκατοικία 92 τ.μ. πρόσοψης, στην περιοχή της Πάτρας, στον Άγιο Ανδρέα που συνδυάζει λειτουργικότητα και προνομιακή (...)

110.000 €

1.196 € / 平方米

卧室: 3 区域: 92 平方米 地板: 1 加热介质: 目前

# 4113

卖出

180.000 €

100 € / 平方米

thumb

地块 - 1807 平方米

Rio, Magoula, Achaia

卧室: 1 - 客厅: 1 - 厨房: 1 - 洗澡间: 1 - WC: 0

Πωλείται αμφιθεατρικό οικόπεδο 1.807 τ.μ. με ανεμπόδιστη θέα σε θάλασσα & βουνό. ✨ Έτοιμο για αξιοποίηση ✔️ Οικοδομική άδεια για μονοκατοικία 133,38 τ.μ. ✔️ (...)

180.000 €

100 € / 平方米

卧室: 1 区域: 1807 平方米 地板: 1 加热介质: 天然气

# 4112

卖出

600.000 €

112 € / 平方米

thumb

地块 - 5363 平方米

Kefalonia, Erisos, N. Kefalonias

卧室: 1 - 客厅: 1 - 厨房: 1 - 洗澡间: 1 - WC: 0

Πωλείται εξαιρετικό οικόπεδο στην περιοχή της Ερίσου, στην Κεφαλονιά, σε προνομιακή τοποθεσία με άμεση πρόσβαση από ασφαλτοστρωμένο δρόμο. To οικόπεδο έχει (...)

600.000 €

112 € / 平方米

卧室: 1 区域: 5363 平方米 地板: 1 加热介质: 天然气

# 4108

卖出

215.000 €

4.057 € / 平方米

thumb

公寓 - 53 平方米

Patra, Patra - Kentro, Achaia

卧室: 1 - 客厅: 1 - 厨房: 1 - 洗澡间: 1 - WC: 0

Πωλείται νεόδμητο διαμέρισμα 3ου ορόφου, επιφάνειας 53 τ.μ., με πρόσοψη επί της οδού Καραϊσκάκη, σε σύγχρονη πολυκατοικία υπό κατασκευή, η οποία θα ολοκληρωθεί και θα (...)

215.000 €

4.057 € / 平方米

卧室: 1 区域: 53 平方米 地板: 3 加热介质:

# 4098

卖出

205.000 €

4.020 € / 平方米

thumb

公寓 - 51 平方米

Patra, Patra - Kentro, Achaia

卧室: 1 - 客厅: 1 - 厨房: 1 - 洗澡间: 1 - WC: 0

Πωλείται νεόδμητο διαμέρισμα 3ου ορόφου, επιφάνειας 51 τ.μ., με πρόσοψη επί της οδού Καραϊσκάκη, σε σύγχρονη πολυκατοικία υπό κατασκευή, η οποία θα ολοκληρωθεί και θα (...)

205.000 €

4.020 € / 平方米

卧室: 1 区域: 51 平方米 地板: 3 加热介质:

# 4097

卖出

195.000 €

3.679 € / 平方米

thumb

公寓 - 53 平方米

Patra, Patra - Kentro, Achaia

卧室: 1 - 客厅: 1 - 厨房: 1 - 洗澡间: 1 - WC: 0

Πωλείται νεόδμητο διαμέρισμα 2ου ορόφου, επιφάνειας 53 τ.μ., με πρόσοψη επί της οδού Καραϊσκάκη, σε σύγχρονη πολυκατοικία υπό κατασκευή, η οποία θα ολοκληρωθεί και θα (...)

195.000 €

3.679 € / 平方米

卧室: 1 区域: 53 平方米 地板: 2 加热介质: 目前

# 4096

卖出

190.000 €

3.585 € / 平方米

thumb

公寓 - 53 平方米

Patra, Patra - Kentro, Achaia

卧室: 1 - 客厅: 1 - 厨房: 1 - 洗澡间: 1 - WC: 0

Πωλείται νεόδμητο διαμέρισμα 1ου ορόφου, επιφάνειας 53 τ.μ., με πρόσοψη επί της οδού Καραϊσκάκη, σε σύγχρονη πολυκατοικία υπό κατασκευή, η οποία θα ολοκληρωθεί και θα (...)

190.000 €

3.585 € / 平方米

卧室: 1 区域: 53 平方米 地板: 1 加热介质: 目前

# 4095

卖出

170.000 €

3.400 € / 平方米

thumb

公寓 - 50 平方米

Patra, Patra - Kentro, Achaia

卧室: 1 - 客厅: 1 - 厨房: 1 - 洗澡间: 1 - WC: 0

Πωλείται νεόδμητο διαμέρισμα 3ου ορόφου, επιφάνειας 50 τ.μ., σε σύγχρονη πολυκατοικία υπό κατασκευή, η οποία θα ολοκληρωθεί και θα παραδοθεί τον Οκτώβριο. Αποτελεί (...)

170.000 €

3.400 € / 平方米

卧室: 1 区域: 50 平方米 地板: 3 加热介质: 目前

# 4094

卖出

190.000 €

3.725 € / 平方米

thumb

公寓 - 51 平方米

Patra, Patra - Kentro, Achaia

卧室: 1 - 客厅: 1 - 厨房: 1 - 洗澡间: 1 - WC: 0

Πωλείται νεόδμητο διαμέρισμα 2ου ορόφου, επιφάνειας 51 τ.μ., με πρόσοψη επί της οδού Καραϊσκάκη, σε σύγχρονη πολυκατοικία υπό κατασκευή, η οποία θα ολοκληρωθεί και θα (...)

190.000 €

3.725 € / 平方米

卧室: 1 区域: 51 平方米 地板: 2 加热介质: 目前

# 4093

卖出

160.000 €

3.200 € / 平方米

thumb

公寓 - 50 平方米

Patra, Patra - Kentro, Achaia

卧室: 1 - 客厅: 1 - 厨房: 1 - 洗澡间: 1 - WC: 0

Πωλείται νεόδμητο διαμέρισμα 1ου ορόφου, επιφάνειας 50τ.μ., σε σύγχρονη πολυκατοικία υπό κατασκευή, η οποία θα ολοκληρωθεί και θα παραδοθεί τον Οκτώβριο. Αποτελεί (...)

160.000 €

3.200 € / 平方米

卧室: 1 区域: 50 平方米 地板: 1 加热介质:

# 4092

卖出

155.000 €

2.925 € / 平方米

thumb

公寓 - 53 平方米

Patra, Patra - Kentro, Achaia

卧室: 1 - 客厅: 1 - 厨房: 1 - 洗澡间: 1 - WC: 0

Πωλείται νεόδμητο διαμέρισμα ισογείου, επιφάνειας 53 τ.μ., σε σύγχρονη πολυκατοικία υπό κατασκευή, η οποία θα ολοκληρωθεί και θα παραδοθεί τον Οκτώβριο. Αποτελεί (...)

155.000 €

2.925 € / 平方米

卧室: 1 区域: 53 平方米 地板: 平层 加热介质:

# 4091