完全的

搜索结果

出租

360 €

6 € / 平方米

thumb

办公室 - 56 平方米

Patra, Patra - Kentro, Achaia

卧室: 2 - 客厅: 1 - 厨房: 1 - 洗澡间: 0 - WC: 1

ΣΥΝΤΟΜΗ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ Ενοικιάζεται επαγγελματικός χώρος - γραφείο, στο κέντρο της Πάτρας. Εμβαδόν γραφείου: 55,53 τ.μ. ΑΝΑΛΥΤΙΚΗ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ Ενοικιάζεται επαγγελματικός (...)

360 €

6 € / 平方米

卧室: 2 区域: 56 平方米 地板: 夹层 加热介质: 目前

# 2571

出租

600 €

4 € / 平方米

thumb

店铺 - 150 平方米

Patra, Patra - Kentro, Achaia

卧室: 3 - 客厅: 1 - 厨房: 1 - 洗澡间: 1 - WC: 0

ΣΥΝΤΟΜΗ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ Ενοικιάζεται κατάστημα επί της οδού Κορίνθου στο κέντρο της Πάτρας. Συνολικό εμβαδόν καταστήματος: 150 τ.μ. ΑΝΑΛΥΤΙΚΗ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ Ενοικιάζεται (...)

600 €

4 € / 平方米

卧室: 3 区域: 150 平方米 地板: 平层 加热介质: 目前

# 2569

出租

500 €

4 € / 平方米

thumb

店铺 - 123 平方米

Patra, Sunora, Achaia

卧室: 1 - 客厅: 1 - 厨房: 1 - 洗澡间: 0 - WC: 2

ΣΥΝΤΟΜΗ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ Ενοικιάζεται ισόγειο κατάστημα στην περιοχή Σύνορα στην Πάτρα. Εμβαδόν καταστήματος: 123 τ.μ. ΑΝΑΛΥΤΙΚΗ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ Ενοικιάζεται επαγγελματικός (...)

500 €

4 € / 平方米

卧室: 1 区域: 123 平方米 地板: 平层 加热介质: 目前

# 2568

出租

5 €

0 € / 平方米

thumb

卧室: 4 - 客厅: 1 - 厨房: 1 - 洗澡间: 1 - WC: 0

ΣΥΝΤΟΜΗ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ Ενοικιάζονται κτίρια στα Άνω Συχαινά Πατρών. Συνολικό εμβαδόν κτιρίων 1.286,59 τ.μ. Εμβαδόν οικοπέδου 3.692,30 τ.μ. ΑΝΑΛΥΤΙΚΗ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ Ενοικιάζονται (...)

5 €

0 € / 平方米

卧室: 4 区域: 1287 平方米 地板: 平层 加热介质: 目前

# 2538

卖出

115.000 €

1.250 € / 平方米

thumb

店铺 - 92 平方米

Patra, Agios Andreas, Achaia

卧室: 1 - 客厅: 1 - 厨房: 1 - 洗澡间: 1 - WC: 0

ΣΥΝΤΟΜΗ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ Πωλείται κατάστημα επί της οδού Παπαφλέσσα πλησίον του Ιερού Ναού Αγίου Ανδρέα. Εμβαδόν καταστήματος: 92τ.μ. ΑΝΑΛΥΤΙΚΗ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ Πωλείται (...)

115.000 €

1.250 € / 平方米

卧室: 1 区域: 92 平方米 地板: 平层 加热介质:

# 2514

出租

850 €

8 € / 平方米

thumb

店铺 - 107 平方米

Cholargos, Plateia Dimokratias, Athina - Boreia Proastia

卧室: 2 - 客厅: 1 - 厨房: 1 - 洗澡间: 0 - WC: 2

ΣΥΝΤΟΜΗ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ Ενοικιάζεται επαγγελματικός χώρος στον Χολαργό. Εμβαδόν καταστήματος: 107 τ.μ. ΑΝΑΛΥΤΙΚΗ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ Ενοικιάζεται επαγγελματικός χώρος (...)

850 €

8 € / 平方米

卧室: 2 区域: 107 平方米 地板: 平层 加热介质:

# 2505

出租

3.500 €

5 € / 平方米

thumb

店铺 - 700 平方米

Patra, Agios Andreas, Achaia

卧室: 1 - 客厅: 1 - 厨房: 1 - 洗澡间: 1 - WC: 0

ΣΥΝΤΟΜΗ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ Ενοικιάζεται κατάστημα επί της οδού Μαιζώνος πλησίον του Ιερού Ναού Αγίου Ανδρέα. Εμβαδόν καταστήματος: 699,76τ.μ. Εμβαδόν οικοπέδου: 721,45τ.μ. (...)

3.500 €

5 € / 平方米

卧室: 1 区域: 700 平方米 地板: 平层 加热介质: 目前

# 2465

出租

7.500 €

13 € / 平方米

thumb

办公室 - 575 平方米

Patra, Patra - Kentro, Achaia

卧室: 1 - 客厅: 1 - 厨房: 1 - 洗澡间: 0 - WC: 4

Ενοικιάζονται γραφεία επιπλωμένα, κορυφαίων προδιαγραφών, 575 τ.μ. στην Πάτρα. Τα εν λόγω γραφεία αποτελούνται από: - μεγάλη αίθουσα για ομαδική εργασία - (...)

7.500 €

13 € / 平方米

卧室: 1 区域: 575 平方米 地板: 1 加热介质: 目前

# 2452

卖出

270.000 €

1.195 € / 平方米

thumb

店铺 - 226 平方米

Bocha, Brachati, Korinthia

卧室: 3 - 客厅: 1 - 厨房: 1 - 洗澡间: 1 - WC: 0

ΣΥΝΤΟΜΗ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ Ενοικιάζεται γωνιακό κατάστημα στην περιοχή Βραχάτι, Κορίνθου. Εμβαδόν καταστήματος: 226.23 τ.μ. ΑΝΑΛΥΤΙΚΗ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ Ενοικιάζεται γωνιακό (...)

270.000 €

1.195 € / 平方米

卧室: 3 区域: 226 平方米 地板: 平层 加热介质: 目前

# 2431

卖出

330.000 €

730 € / 平方米

thumb

店铺 - 452 平方米

Patra, Boud, Achaia

卧室: 1 - 客厅: 1 - 厨房: 1 - 洗澡间: 0 - WC: 0

ΣΥΝΤΟΜΗ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ Ενοικιάζεται γωνιακό κατάστημα στην περιοχή "Βουδ" στην Πάτρα. Εμβαδόν καταστήματος: 451,93 τ.μ. ΑΝΑΛΥΤΙΚΗ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ Ενοικιάζεται γωνιακό (...)

330.000 €

730 € / 平方米

卧室: 1 区域: 452 平方米 地板: 平层 加热介质: 目前

# 2429

卖出

85.000 €

1.181 € / 平方米

thumb

店铺 - 72 平方米

Patra, Agia Sofia, Achaia

卧室: 1 - 客厅: 1 - 厨房: 1 - 洗澡间: 1 - WC: 0

Πωλείται ισόγειο κατάστημα, 72 τ.μ. στην περιοχή "Πάτρα, Αγία Σοφία", επι της οδού Έλληνος Στρατιώτη. Αποτελείται από 2 χώρους και w/c. Έχει κουφώματα αλουμινίου και (...)

85.000 €

1.181 € / 平方米

卧室: 1 区域: 72 平方米 地板: 平层 加热介质:

# 2409

出租

400 €

6 € / 平方米

thumb

店铺 - 72 平方米

Patra, Skagiopouleio, Achaia

卧室: 1 - 客厅: 1 - 厨房: 1 - 洗澡间: 0 - WC: 1

ΣΥΝΤΟΜΗ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ Ενοικιάζεται κατάστημα επί της οδού Αρχιεπισκόπου Ιεροθέου 122, στην περιοχή Σκαγιοπουλείου Πατρών. Εμβαδόν καταστήματος: 71,73 τ.μ. ΑΝΑΛΥΤΙΚΗ (...)

400 €

6 € / 平方米

卧室: 1 区域: 72 平方米 地板: 平层 加热介质: 目前

# 2293

出租

1.150 €

6 € / 平方米

thumb

店铺 - 204 平方米

Patra, Proastio, Achaia

卧室: 2 - 客厅: 1 - 厨房: 1 - 洗澡间: 0 - WC: 3

ΣΥΝΤΟΜΗ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ Ενοικιάζεται επαγγελματικός χώρος στο Προάστιο Πατρών. Εμβαδόν καταστήματος: 204 τ.μ. ΑΝΑΛΥΤΙΚΗ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ Ενοικιάζεται κατάστημα συνολικής (...)

1.150 €

6 € / 平方米

卧室: 2 区域: 204 平方米 地板: 平层 加热介质:

# 2287

卖出

95.000 €

969 € / 平方米

thumb

营业场所的建设 - 98 平方米

Brachnaiika, Kaminia, Achaia

卧室: 1 - 客厅: 1 - 厨房: 1 - 洗澡间: 1 - WC: 0

ΣΥΝΤΟΜΗ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ Πωλείται επαγγελματικός χώρος επί της Παλαιάς Εθνικής οδού Πύργου - Πατρών στα Καμίνια. Εμβαδόν κτιρίου: 98 τ.μ. Εμβαδόν οικοπέδου: 600 τ.μ. (...)

95.000 €

969 € / 平方米

卧室: 1 区域: 98 平方米 地板: 平层 加热介质:

# 2259

卖出

1.550.000 €

374 € / 平方米

thumb

工业区 - 4142 平方米

Patra, Patra - Kentro, Achaia

卧室: 3 - 客厅: 1 - 厨房: 1 - 洗澡间: 0 - WC: 0

ΣΥΝΤΟΜΗ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ Πωλείται βιομηχανικός - αποθηκευτικός χώρος στην ΒΙΠΕ Πατρών. Συνολικό εμβαδόν κτηρίων: 4.141,65τ.μ. Τα ύψη των βιομηχανικών - αποθηκευτικών χώρων (...)

1.550.000 €

374 € / 平方米

卧室: 3 区域: 4142 平方米 地板: 平层 加热介质:

# 2124

卖出

650.000 €

339 € / 平方米

thumb

卧室: 1 - 客厅: 1 - 厨房: 1 - 洗澡间: 1 - WC: 0

ΣΥΝΤΟΜΗ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ Πωλείται αυτοτελές κτίριο στο Μυρτιά Αιγίου. Συνολικό εμβαδόν κτιρίου 1.917,46 τ.μ. ΑΝΑΛΥΤΙΚΗ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ Πωλείται αυτοτελές κτίριο συνολικού (...)

650.000 €

339 € / 平方米

卧室: 1 区域: 1917 平方米 地板: 平层 加热介质:

# 2063

卖出

80.000 €

1.111 € / 平方米

thumb

营业场所的建设 - 72 平方米

Brachnaiika, Kaminia, Achaia

卧室: 1 - 客厅: 1 - 厨房: 1 - 洗澡间: 1 - WC: 0

ΣΥΝΤΟΜΗ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ Πωλείται επαγγελματικός χώρος επί της Εθνικής οδού Πύργου - Πατρών στα Καμίνια. Εμβαδόν κτιρίου: 72 τ.μ. Εμβαδόν οικοπέδου: 1.500 τ.μ. ΑΝΑΛΥΤΙΚΗ (...)

80.000 €

1.111 € / 平方米

卧室: 1 区域: 72 平方米 地板: 平层 加热介质:

# 2022

出租

22.750 €

7 € / 平方米

thumb

办公室 - 3500 平方米

Patra, Patra - Kentro, Achaia

卧室: 1 - 客厅: 1 - 厨房: 1 - 洗澡间: 1 - WC: 0

Γραφεία 3.500 τετραγωνικών μέτρων ενοικιάζονται σε άριστη κατάσταση, με κεντρικό σύστημα ψύξης θέρμανσης εντός του αστικού ιστού της Πάτρας. Για περισσότερα (...)

22.750 €

7 € / 平方米

卧室: 1 区域: 3500 平方米 地板: 1 加热介质:

# 1967

出租

1.550 €

3 € / 平方米

thumb

办公室 - 450 平方米

Patra, Patra - Kentro, Achaia

卧室: 1 - 客厅: 1 - 厨房: 1 - 洗澡间: 1 - WC: 0

ΣΥΝΤΟΜΗ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ Ενοικιάζεται Ά ΄όροφος με πρόσοψη επί της Όθωνος Αμαλίας. Συνολικό εμβαδόν ορόφου: 450τ. μ. ΑΝΑΛΥΤΙΚΗ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ Ενοικιάζεται Ά ΄όροφος (...)

1.550 €

3 € / 平方米

卧室: 1 区域: 450 平方米 地板: 1 加热介质:

# 1964

卖出

1.550.000 €

374 € / 平方米

thumb

工业区 - 4142 平方米

Olenia, Agios Stefanos, Achaia

卧室: 3 - 客厅: 1 - 厨房: 1 - 洗澡间: 0 - WC: 0

1.550.000 €

374 € / 平方米

卧室: 3 区域: 4142 平方米 地板: 平层 加热介质:

# 1939

出租

750 €

5 € / 平方米

thumb

办公室 - 150 平方米

Patra, Patra - Kentro, Achaia

卧室: 0 - 客厅: 0 - 厨房: 1 - 洗澡间: 0 - WC: 1

ΣΥΝΤΟΜΗ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ Ενοικιάζεται επαγγελματικός χώρος στο κέντρο της Πάτρας. Εμβαδόν γραφείου: 150 τ.μ. ΑΝΑΛΥΤΙΚΗ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ Ενοικιάζεται επαγγελματικός χώρος (...)

750 €

5 € / 平方米

卧室: 0 区域: 150 平方米 地板: 4 加热介质:

# 1925

出租

30.000 €

7 € / 平方米

thumb

营业场所的建设 - 4500 平方米

Patra, Patra - Kentro, Achaia

卧室: 13 - 客厅: 1 - 厨房: 1 - 洗澡间: 0 - WC: 0

ΣΥΝΤΟΜΗ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ Ενοικιάζεται κτίριο στο κέντρο της Πάτρας. Συνολικό εμβαδόν κτιρίου 4.500 τ.μ. ΑΝΑΛΥΤΙΚΗ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ Ενοικιάζεται αυτοτελές κτίριο συνολικού (...)

30.000 €

7 € / 平方米

卧室: 13 区域: 4500 平方米 地板: 平层 加热介质: 目前

# 1913

出租

2.200 €

7 € / 平方米

thumb

店铺 - 314 平方米

Patra, Patra - Kentro, Achaia

卧室: 1 - 客厅: 1 - 厨房: 1 - 洗澡间: 1 - WC: 0

ΣΥΝΤΟΜΗ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ Ενοικιάζεται δισγωνιαίο κατάστημα με πρόσοψη στη θάλασσα, στο ιστορικό κέντρο της Πάτρας, με εμβαδόν 313,50 τ.μ. ΑΝΑΛΥΤΙΚΗ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ Ενοικιάζεται (...)

2.200 €

7 € / 平方米

卧室: 1 区域: 314 平方米 地板: 平层 加热介质:

# 1889

卖出

530.000 €

1.651 € / 平方米

thumb

店铺 - 321 平方米

Patra, Patra - Kentro, Achaia

卧室: 1 - 客厅: 1 - 厨房: 1 - 洗澡间: 1 - WC: 0

ΣΥΝΤΟΜΗ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ Πωλείται δισγωνιαίο κατάστημα με πρόσοψη στη θάλασσα, στο ιστορικό κέντρο της Πάτρας, με εμβαδόν 321,45 τ.μ. ΑΝΑΛΥΤΙΚΗ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ Πωλείται (...)

530.000 €

1.651 € / 平方米

卧室: 1 区域: 321 平方米 地板: 平层 加热介质:

# 1888

出租

15.000 €

20 € / 平方米

thumb

营业场所的建设 - 736 平方米

Patra, Patra - Kentro, Achaia

卧室: 1 - 客厅: 1 - 厨房: 1 - 洗澡间: 1 - WC: 0

ΣΥΝΤΟΜΗ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ Ενοικιάζεται κτήριο 736 τ.μ., συνολικά, επί της πλ. Γεωργίου αριθ. 7 ΑΝΑΛΥΤΙΚΗ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ Το εν λόγω προς ενοικίαση κτήριο, αναπτύσσεται στα ακόλουθα (...)

15.000 €

20 € / 平方米

卧室: 1 区域: 736 平方米 地板: 平层 加热介质: 目前

# 1855