完全的

搜索结果

卖出

320.000 €

1.221 € / 平方米

thumb

公寓 - 262 平方米

Rio, Kentro, Achaia

卧室: 3 - 客厅: 1 - 厨房: 1 - 洗澡间: 2 - WC: 0

ΣΥΝΤΟΜΗ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ Πωλείται διαμέρισμα στην περιοχή του Ρίου Εμβαδόν διαμερίσματος: 262 τ.μ. Όροφος: 1ος ΑΝΑΛΥΤΙΚΗ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ Πωλείται διαμπερές και φωτεινό (...)

320.000 €

1.221 € / 平方米

卧室: 3 区域: 262 平方米 地板: 1 加热介质:

# 2779

卖出

220.000 €

1.128 € / 平方米

thumb

卧室: 5 - 客厅: 4 - 厨房: 4 - 洗澡间: 4 - WC: 1

ΣΥΝΤΟΜΗ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ Πωλείται διαμπερές και φωτεινό συγκρότημα διαμερισμάτων στην Αγυιά. Συνολικό εμβαδόν διαμερισμάτων: 195τ. μ. (ισόγειο Α' 70τ.μ./ισόγειο Β' (...)

220.000 €

1.128 € / 平方米

卧室: 5 区域: 195 平方米 地板: 平层 加热介质:

# 2776

卖出

430.000 €

1.660 € / 平方米

thumb

独立式住宅 - 259 平方米

Patra, Romanos, Achaia

卧室: 3 - 客厅: 1 - 厨房: 1 - 洗澡间: 2 - WC: 0

ΣΥΝΤΟΜΗ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ Πωλείται μονοκατοικία στην περιοχή Ρωμανός Πατρών. Συνολική επιφάνεια οικοπέδου: 1069 τ.μ. Συνολικό εμβαδόν : 259τ.μ. (υπόγειο: 99τ.μ. /ισόγειο: 85 τ.μ. / (...)

430.000 €

1.660 € / 平方米

卧室: 3 区域: 259 平方米 地板: 平层 加热介质:

# 2768

卖出

75.000 €

721 € / 平方米

thumb

公寓 - 104 平方米

Patra, Tampachana, Achaia

卧室: 3 - 客厅: 1 - 厨房: 1 - 洗澡间: 1 - WC: 0

ΣΥΝΤΟΜΗ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ Πωλείται διαμπερές και φωτεινό διαμέρισμα στην περιοχή Ταμπάχανα. Εμβαδόν διαμερίσματος: 104τ.μ. Όροφος: 1ος ΑΝΑΛΥΤΙΚΗ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ Πωλείται (...)

75.000 €

721 € / 平方米

卧室: 3 区域: 104 平方米 地板: 1 加热介质:

# 2767

卖出

360.000 €

2.432 € / 平方米

thumb

公寓 - 148 平方米

Patra, Aroi, Achaia

卧室: 2 - 客厅: 1 - 厨房: 1 - 洗澡间: 1 - WC: 1

ΣΥΝΤΟΜΗ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ Πωλείται διαμέρισμα στην περιοχή της Αρόης της Πάτρας. Εμβαδόν διαμερίσματος: 148,5 τ.μ. Όροφος: 5ος ΑΝΑΛΥΤΙΚΗ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ Πωλείται ένα εκ των (...)

360.000 €

2.432 € / 平方米

卧室: 2 区域: 148 平方米 地板: 5 加热介质:

# 2766

卖出

470.000 €

3.310 € / 平方米

thumb

独立式住宅 - 142 平方米

Kalabruta, Kentro, Achaia

卧室: 3 - 客厅: 1 - 厨房: 1 - 洗澡间: 1 - WC: 0

ΣΥΝΤΟΜΗ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ Πωλείται εξοχική μονοκατοικία στα Καλάβρυτα. Εμβαδόν οικίας: 141,68τ.μ. (υπόγειο: 59,18τ.μ. /ισόγειο: 44,81 τ.μ. / α’ όροφος: 37,69 τ.μ. ) Εμβαδόν οικοπέδου: 530 (...)

470.000 €

3.310 € / 平方米

卧室: 3 区域: 142 平方米 地板: 平层 加热介质:

# 2750

卖出

350.000 €

2.536 € / 平方米

thumb

独立式住宅 - 138 平方米

Kalabruta, Kentro, Achaia

卧室: 2 - 客厅: 1 - 厨房: 1 - 洗澡间: 1 - WC: 0

ΣΥΝΤΟΜΗ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ Πωλείται εξοχική μονοκατοικία στα Καλάβρυτα. Εμβαδόν οικίας: 138,07 τ.μ. (υπόγειο: 55,88 τ.μ./ ισόγειο: 44,35 τ.μ. / α’ όροφος: 37,84 τ.μ. ) Εμβαδόν οικοπέδου: 525 (...)

350.000 €

2.536 € / 平方米

卧室: 2 区域: 138 平方米 地板: 平层 加热介质:

# 2749

卖出

470.000 €

3.481 € / 平方米

thumb

独立式住宅 - 135 平方米

Kalabruta, Kentro, Achaia

卧室: 4 - 客厅: 2 - 厨房: 1 - 洗澡间: 3 - WC: 0

ΣΥΝΤΟΜΗ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ Πωλείται εξοχική μονοκατοικία στα Καλάβρυτα. Εμβαδόν οικίας: 135,32 τ.μ. (ισόγειο: 53,67 ντ.μ./ ά όροφος: 44,05 τ.μ. / β’ όροφος: 37,60 τ.μ. ) ΑΝΑΛΥΤΙΚΗ (...)

470.000 €

3.481 € / 平方米

卧室: 4 区域: 135 平方米 地板: 平层 加热介质:

# 2748

卖出

320.000 €

2.388 € / 平方米

thumb

独立式住宅 - 134 平方米

Kalabruta, Kentro, Achaia

卧室: 2 - 客厅: 1 - 厨房: 1 - 洗澡间: 1 - WC: 0

ΣΥΝΤΟΜΗ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ Πωλείται εξοχική μονοκατοικία στα Καλάβρυτα. Εμβαδόν οικίας: 134,14 τ.μ. (υπόγειο: 53,30τμ/ ισόγειο: 43,74 τ.μ. / α’ όροφος: 37,10 τ.μ. ) Εμβαδόν οικοπέδου: 390 (...)

320.000 €

2.388 € / 平方米

卧室: 2 区域: 134 平方米 地板: 平层 加热介质:

# 2747

卖出

110.000 €

493 € / 平方米

thumb

独立式住宅 - 223 平方米

Patra, Tampachana, Achaia

卧室: 2 - 客厅: 1 - 厨房: 1 - 洗澡间: 1 - WC: 0

Πωλείται διαμπερής και φωτεινή μονοκατοικία συνολικού εμβαδού 223 τ.μ. σε εξαιρετική τοποθεσία στην περιοχή Ταμπάχανα της Πάτρας. Η μονοκατοικία είναι (...)

110.000 €

493 € / 平方米

卧室: 2 区域: 223 平方米 地板: 平层 加热介质:

# 2746

卖出

3.600.000 €

10.084 € / 平方米

thumb

别墅 - 357 平方米

Kerkura, Agios Georgios, N. Kerkuras

卧室: 5 - 客厅: 1 - 厨房: 1 - 洗澡间: 6 - WC: 0

ΣΥΝΤΟΜΗ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ Πωλείται πολυτελής βίλα με πρόσοψη στη θάλασσα, στο χωριό Πεντάτι. Εμβαδόν οικίας: 357 τ.μ. Εμβαδόν οικοπέδου: 5000 τ.μ. ΑΝΑΛΥΤΙΚΗ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ (...)

3.600.000 €

10.084 € / 平方米

卧室: 5 区域: 357 平方米 地板: 平层 加热介质: 风机盘管

# 2740

卖出

3.500.000 €

10.606 € / 平方米

thumb

别墅 - 330 平方米

Kerkura, Faiakes, N. Kerkuras

卧室: 5 - 客厅: 1 - 厨房: 1 - 洗澡间: 5 - WC: 0

ΣΥΝΤΟΜΗ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ Πωλείται μονοκατοικία στην περιοχή Ύψος στην Κέρκυρα. Εμβαδόν οικίας: 330 τ.μ. Εμβαδόν οικοπέδου: 4130 τ.μ. ΑΝΑΛΥΤΙΚΗ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ Πωλείται (...)

3.500.000 €

10.606 € / 平方米

卧室: 5 区域: 330 平方米 地板: 平层 加热介质:

# 2722

卖出

146.000 €

2.116 € / 平方米

thumb

公寓 - 69 平方米

Patra, Boud, Achaia

卧室: 1 - 客厅: 1 - 厨房: 1 - 洗澡间: 1 - WC: 0

ΣΥΝΤΟΜΗ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ Πωλείται διαμέρισμα στην περιοχή Βουδ στην Πάτρα Εμβαδόν διαμερίσματος: 69 τ.μ. Όροφος: 3ος ΑΝΑΛΥΤΙΚΗ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ Πωλείται πολυτελές, νεόδμητο (...)

146.000 €

2.116 € / 平方米

卧室: 1 区域: 69 平方米 地板: 3 加热介质: 风机盘管

# 2709

出租

600 €

10 € / 平方米

thumb

公寓 - 60 平方米

Patra, Terpsithea (Pelekanos), Achaia

卧室: 1 - 客厅: 1 - 厨房: 1 - 洗澡间: 1 - WC: 0

ΣΥΝΤΟΜΗ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ Ενοικιάζεται φωτεινό διαμέρισμα στην περιοχή "Τερψιθέα (Πελεκάνος)" στην Πάτρα Εμβαδόν: 60 τ.μ. Όροφος: 1ος ΑΝΑΛΥΤΙΚΗ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ Ενοικιάζεται (...)

600 €

10 € / 平方米

卧室: 1 区域: 60 平方米 地板: 1 加热介质:

# 2689

出租

700 €

10 € / 平方米

thumb

公寓 - 70 平方米

Patra, Patra - Kentro, Achaia

卧室: 2 - 客厅: 1 - 厨房: 1 - 洗澡间: 1 - WC: 0

Ενοικιάζεται φωτεινό διαμέρισμα, πρόσοψης 70 τ.μ. στην περιοχή "Πάτρα, Πάτρα - Κέντρο", στον 2ο όροφο με ασανσέρ, κατασκευάστηκε το 1980, ενώ ανακαινίστηκε το 2023. (...)

700 €

10 € / 平方米

卧室: 2 区域: 70 平方米 地板: 2 加热介质:

# 2671

卖出

450.000 €

1.758 € / 平方米

thumb

独立式住宅 - 256 平方米

Erineo, Ziria, Achaia

卧室: 3 - 客厅: 2 - 厨房: 2 - 洗澡间: 3 - WC: 0

Πωλείται στη Ζήρια Αχαΐας παραδοσιακή μονοκατοικία συνολικού εμβαδού 255,80 τ.μ. και εδράζεται εντός περιμαντρωμένου οικοπέδου επιφάνειας 916,59τ.μ. διαμορφωμένο σε (...)

450.000 €

1.758 € / 平方米

卧室: 3 区域: 256 平方米 地板: 平层 加热介质:

# 2638

卖出

1.100.000 €

7.051 € / 平方米

thumb

独立式住宅 - 156 平方米

Kerkura, Meliteieoi, N. Kerkuras

卧室: 3 - 客厅: 2 - 厨房: 2 - 洗澡间: 4 - WC: 0

Πωλείται Μονοκατοικία στην Περιοχή Άγιος Ματθαίος, Κέρκυρα. Μονοκατοικία εμβαδού 156 τ.μ. διατίθεται προς πώληση εντός οικοπέδου 2.000 τ.μ., στην περιοχή Άγιος (...)

1.100.000 €

7.051 € / 平方米

卧室: 3 区域: 156 平方米 地板: 平层 加热介质:

# 2618

卖出

2.100.000 €

6.052 € / 平方米

thumb

独立式住宅 - 347 平方米

Kerkura, Meliteieoi, N. Kerkuras

卧室: 7 - 客厅: 2 - 厨房: 2 - 洗澡间: 7 - WC: 0

ΣΥΝΤΟΜΗ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ Πωλούνται 3 ανεξάρτητες μονοκατοικίες με στην περιοχή Άγιος Ματθαίος στην Κέρκυρα. Εμβαδόν οικίας Α: 156 τ.μ. (ισόγειο: 117 τ.μ. / α' όροφος: 39,52 τ.μ.) (...)

2.100.000 €

6.052 € / 平方米

卧室: 7 区域: 347 平方米 地板: 平层 加热介质:

# 2617

卖出

370.000 €

1.057 € / 平方米

thumb

卧室: 3 - 客厅: 2 - 厨房: 1 - 洗澡间: 1 - WC: 0

ΣΥΝΤΟΜΗ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ Πωλείται μονοκατοικία εμβαδού 200τμ με υπόγειο 150τ.μ. εντός οικοπέδου 4.000 τ.μ. στην περιοχή του Μιντιλογλίου. Εμβαδόν μονοκατοικίας: 350 τ.μ. (ισόγειο: (...)

370.000 €

1.057 € / 平方米

卧室: 3 区域: 350 平方米 地板: 平层 加热介质:

# 2611

出租

450 €

7 € / 平方米

thumb

公寓 - 68 平方米

Patra, Ypsila Alonia, Achaia

卧室: 2 - 客厅: 1 - 厨房: 1 - 洗澡间: 1 - WC: 0

ΣΥΝΤΟΜΗ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ Ενοικιάζεται διαμέρισμα στην περιοχή των Υψηλών Αλωνίων στην Πάτρα. Εμβαδόν διαμερίσματος: 68 τ.μ. Όροφος: Ισόγειο ΑΝΑΛΥΤΙΚΗ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ (...)

450 €

7 € / 平方米

卧室: 2 区域: 68 平方米 地板: 平层 加热介质:

# 2570

卖出

290.000 €

2.437 € / 平方米

thumb

公寓 - 119 平方米

Patra, Aguia, Achaia

卧室: 3 - 客厅: 1 - 厨房: 1 - 洗澡间: 2 - WC: 0

ΣΥΝΤΟΜΗ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ Πωλείται σε αποκλειστική διάθεση σε ένα εκ των πιο προνομιούχων, σύγχρονων και ενεργειακά εκσυγχρονισμένων κτιρίων της Πάτρας, το διαμέρισμα (...)

290.000 €

2.437 € / 平方米

卧室: 3 区域: 119 平方米 地板: 1 加热介质: 风机盘管

# 2495

卖出

750.000 €

2.907 € / 平方米

thumb

独立式住宅 - 258 平方米

Rio, Psathopurgos, Achaia

卧室: 5 - 客厅: 2 - 厨房: 1 - 洗澡间: 3 - WC: 0

Πωλείται διαμπερής μονοκατοικία στον Ψαθόπυργο Ρίου. Εμβαδόν οικίας: 258,22 τ.μ. Εμβαδόν οικοπέδου: 2.865 τ.μ. Διατίθεται κατόπιν αποκλειστικότητας ένα εκ των πλέον (...)

750.000 €

2.907 € / 平方米

卧室: 5 区域: 258 平方米 地板: 平层 加热介质:

# 2463

卖出

900.000 €

3.093 € / 平方米

thumb

独立式住宅 - 291 平方米

Patra, Peribola, Achaia

卧室: 4 - 客厅: 1 - 厨房: 1 - 洗澡间: 3 - WC: 0

ΣΥΝΤΟΜΗ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ Πωλείται υπερπολυτελής μονοκατοικία πλησίον του οινοποιείου Αχαΐας Κλάους στην Πάτρα. Εμβαδόν οικίας: 291 τ.μ. Εμβαδόν οικοπέδου: 5.023 τ.μ. (...)

900.000 €

3.093 € / 平方米

卧室: 4 区域: 291 平方米 地板: 平层 加热介质: 风机盘管

# 2361

卖出

260.000 €

578 € / 平方米

thumb

独立式住宅 - 450 平方米

Aigeira, Kentro, Achaia

卧室: 3 - 客厅: 1 - 厨房: 1 - 洗澡间: 1 - WC: 0

ΣΥΝΤΟΜΗ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ Πωλείται μονοκατοικία στην Αιγείρα Αιγιαλείας Συνολικό εμβαδόν : 450 τ.μ. ΑΝΑΛΥΤΙΚΗ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ Πωλείται πολυτελής μονοκατοικία με συνολικό (...)

260.000 €

578 € / 平方米

卧室: 3 区域: 450 平方米 地板: 3 加热介质:

# 2345

卖出

90.000 €

796 € / 平方米

thumb

独立式住宅 - 113 平方米

Messatida, Obria, Achaia

卧室: 2 - 客厅: 1 - 厨房: 1 - 洗澡间: 1 - WC: 0

Οικόπεδο 506τμ. εντός οικισμού Ιτεών στη θέση Ποτοβαγιά πλησίον Ιερού Ναού Αγ. Νικολάου Λεύκας άρτιο και οικοδομήσιμο. Τεχνικά χαρακτηριστικά: Δόμηση:400τμ Σ.Δ: 0.8 (...)

90.000 €

796 € / 平方米

卧室: 2 区域: 113 平方米 地板: 平层 加热介质: 目前

# 2337