完全的

搜索结果

卖出

175.000 €

1.966 € / 平方米

thumb

公寓 - 89 平方米

Patra, Aguia, Achaia

卧室: 2 - 客厅: 1 - 厨房: 1 - 洗澡间: 1 - WC: 0

Τοποθεσία: Αγυιά, Πάτρα Περιγραφή Ακινήτου: Διατίθεται προς πώληση εξαιρετικό οροφοδιαμέρισμα προσόψεως, επιφανείας 89 τ.μ., 5ου ορόφου (ρετιρέ) σύγχρονης (...)

175.000 €

1.966 € / 平方米

卧室: 2 区域: 89 平方米 地板: 5 加热介质:

# 4078

卖出

100.000 €

1.818 € / 平方米

thumb

公寓 - 55 平方米

Patra, Patra - Kentro, Achaia

卧室: 2 - 客厅: 1 - 厨房: 1 - 洗澡间: 1 - WC: 0

Πωλείται φωτεινό 2ου ορόφου διαμέρισμα 55 τ.μ. στο κέντρο της Πάτρας, σε προνομιακή τοποθεσία που συνδυάζει άνεση και άμεση πρόσβαση σε όλες τις καθημερινές ανάγκες. (...)

100.000 €

1.818 € / 平方米

卧室: 2 区域: 55 平方米 地板: 2 加热介质:

# 4077

出租

400 €

7 € / 平方米

thumb

公寓 - 55 平方米

Patra, Patra - Kentro, Achaia

卧室: 2 - 客厅: 1 - 厨房: 1 - 洗澡间: 1 - WC: 0

Ενοικιάζεται φωτεινό 2ου ορόφου διαμέρισμα 55 τ.μ. στο κέντρο της Πάτρας, σε προνομιακή τοποθεσία που συνδυάζει άνεση και άμεση πρόσβαση σε όλες τις καθημερινές (...)

400 €

7 € / 平方米

卧室: 2 区域: 55 平方米 地板: 2 加热介质:

# 4076

卖出

315.000 €

3.281 € / 平方米

thumb

公寓 - 96 平方米

Patra, Patra - Kentro, Achaia

卧室: 2 - 客厅: 1 - 厨房: 1 - 洗澡间: 1 - WC: 0

Πωλείται διαμπερές και ιδιαίτερα φωτεινό διαμέρισμα πρόσοψης 96 τ.μ., στην περιοχή Τερψιθέα Πατρών (Πελεκάνος), στον 1ο όροφο πολυκατοικίας. Το ακίνητο είναι πλήρως (...)

315.000 €

3.281 € / 平方米

卧室: 2 区域: 96 平方米 地板: 1 加热介质: 风机盘管

# 4075

卖出

65.000 €

2.407 € / 平方米

thumb

一室公寓 - 27 平方米

Patra, Proastio, Achaia

卧室: 1 - 客厅: 0 - 厨房: 0 - 洗澡间: 1 - WC: 0

Πωλείται φωτεινό, πλήρως επιπλωμένο studio / γκαρσονιέρα 27 τ.μ. στην περιοχή Προάστιο της Πάτρας, σε ιδιαίτερα καλή τοποθεσία κοντά στη θάλασσα. Το ακίνητο αποτελεί (...)

65.000 €

2.407 € / 平方米

卧室: 1 区域: 27 平方米 地板: 2 加热介质:

# 4073

出租

800 €

9 € / 平方米

thumb

公寓 - 87 平方米

Patra, Koukouli, Achaia

卧室: 2 - 客厅: 1 - 厨房: 1 - 洗澡间: 1 - WC: 0

Ενοικιάζεται διαμπερές, φωτεινό και διαμέρισμα 1ου ορόφου, πρόσοψης, συνολικής επιφάνειας 87 τ.μ., στην περιοχή Κουκούλι της Πάτρας. Το ακίνητο αποτελείται από δύο (...)

800 €

9 € / 平方米

卧室: 2 区域: 87 平方米 地板: 1 加热介质:

# 4072

出租

500 €

9 € / 平方米

thumb

公寓 - 55 平方米

Patra, Koukouli, Achaia

卧室: 1 - 客厅: 1 - 厨房: 1 - 洗澡间: 1 - WC: 0

Ενοικιάζεται φωτεινό και άνετο διαμέρισμα 1ου ορόφου, πρόσοψης, συνολικής επιφάνειας 55 τ.μ., στην ήσυχη και αναπτυσσόμενη περιοχή Κουκούλι της Πάτρας. Το ακίνητο (...)

500 €

9 € / 平方米

卧室: 1 区域: 55 平方米 地板: 1 加热介质:

# 4071

卖出

170.000 €

1.889 € / 平方米

thumb

公寓 - 90 平方米

Patra, Terpsithea (Pelekanos), Achaia

卧室: 2 - 客厅: 1 - 厨房: 1 - 洗澡间: 1 - WC: 0

Διατίθεται προς πώληση διαμέρισμα πρόσοψης 90 τ.μ., στον 2ο όροφο πολυκατοικίας με ανελκυστήρα, σε ήσυχη και αναπτυσσόμενη περιοχή στην Τερψιθέα ("Πελεκάνος") Πατρών, (...)

170.000 €

1.889 € / 平方米

卧室: 2 区域: 90 平方米 地板: 2 加热介质:

# 4067

出租

650 €

8 € / 平方米

thumb

公寓 - 83 平方米

Brachnaiika, Monodendri, Achaia

卧室: 2 - 客厅: 1 - 厨房: 1 - 洗澡间: 1 - WC: 0

Ενοικιάζεται διαμπερές και ιδιαίτερα φωτεινό πλήρως επιπλωμένο διαμέρισμα ισογείου πρόσοψης, συνολικής επιφάνειας 83 τ.μ., σε παραλιακή περιοχή Μονοδένδρι της (...)

650 €

8 € / 平方米

卧室: 2 区域: 83 平方米 地板: 平层 加热介质:

# 4066

出租

600 €

7 € / 平方米

thumb

公寓 - 90 平方米

Patra, Agios Andreas, Achaia

卧室: 2 - 客厅: 1 - 厨房: 1 - 洗澡间: 1 - WC: 0

Ενοικιάζεται ευρύχωρο, διαμπερές και ιδιαίτερα φωτεινό διαμέρισμα 90 τ.μ., πρόσοψης, στον 4ο όροφο προσεγμένης πολυκατοικίας με ασανσέρ, στην όμορφη και ήσυχη (...)

600 €

7 € / 平方米

卧室: 2 区域: 90 平方米 地板: 4 加热介质:

# 4060

卖出

125.000 €

1.316 € / 平方米

thumb

公寓 - 95 平方米

Patra, Ypsila Alonia, Achaia

卧室: 2 - 客厅: 1 - 厨房: 1 - 洗澡间: 1 - WC: 0

Περιγραφή Ακινήτου Διατίθεται προς πώληση γωνιακό και ιδιαίτερα φωτεινό διαμέρισμα επιφανείας 94,52 τ.μ., στον 1ο όροφο πολυκατοικίας με ασανσέρ, στην περιοχή Υψηλά (...)

125.000 €

1.316 € / 平方米

卧室: 2 区域: 95 平方米 地板: 1 加热介质:

# 4057

出租

700 €

14 € / 平方米

thumb

公寓 - 50 平方米

Patra, Patra - Kentro, Achaia

卧室: 1 - 客厅: 1 - 厨房: 1 - 洗澡间: 1 - WC: 0

Ενοικιάζεται γωνιακό και ιδιαίτερα φωτεινό, μερικώς επιπλωμένο διαμέρισμα 3ου ορόφου, πρόσοψης 50 τ.μ., στο Κέντρο της Πάτρας. Πρόκειται για κατοικία σύγχρονης (...)

700 €

14 € / 平方米

卧室: 1 区域: 50 平方米 地板: 2 加热介质: 风机盘管

# 4055

出租

750 €

14 € / 平方米

thumb

公寓 - 55 平方米

Patra, Patra - Kentro, Achaia

卧室: 1 - 客厅: 1 - 厨房: 1 - 洗澡间: 1 - WC: 0

Ενοικιάζεται γωνιακό και ιδιαίτερα φωτεινό, μερικώς επιπλωμένο διαμέρισμα 3ου ορόφου, πρόσοψης 55 τ.μ., στο Κέντρο της Πάτρας. Πρόκειται για κατοικία σύγχρονης (...)

750 €

14 € / 平方米

卧室: 1 区域: 55 平方米 地板: 3 加热介质: 风机盘管

# 4054

出租

590 €

6 € / 平方米

thumb

公寓 - 105 平方米

Patra, Ities, Achaia

卧室: 2 - 客厅: 1 - 厨房: 1 - 洗澡间: 1 - WC: 1

Ενοικιάζεται διαμπερές και ιδιαίτερα φωτεινό 1ου ορόφου διαμέρισμα, πλήρως επιπλωμένο, επιφάνειας 105 τ.μ., στην περιοχή Ιτιές της Πάτρα. Το ακίνητο αποτελείται από (...)

590 €

6 € / 平方米

卧室: 2 区域: 105 平方米 地板: 1 加热介质:

# 4053

出租

600 €

10 € / 平方米

thumb

公寓 - 62 平方米

Patra, Proastio, Achaia

卧室: 1 - 客厅: 1 - 厨房: 1 - 洗澡间: 1 - WC: 0

Ενοικιάζεται διαμπερές και ιδιαίτερα φωτεινό, μερικώς επιπλωμένο διαμέρισμα ισογείου, πρόσοψης 62 τ.μ., στην περιοχή Προάστιο της Πάτρα. Πρόκειται για μια (...)

600 €

10 € / 平方米

卧室: 1 区域: 62 平方米 地板: 平层 加热介质:

# 4052

出租

550 €

9 € / 平方米

thumb

公寓 - 64 平方米

Rio, Arachobitika, Achaia

卧室: 2 - 客厅: 1 - 厨房: 1 - 洗澡间: 1 - WC: 0

Ενοικιάζεται διαμπερές και ιδιαίτερα φωτεινό διαμέρισμα, πρόσοψης 64 τ.μ., στην περιοχή Αραχωβίτικα της Πάτρα, κατασκευής του 2026, ιδανικό για όσους αναζητούν έναν (...)

550 €

9 € / 平方米

卧室: 2 区域: 64 平方米 地板: 半地下室 加热介质:

# 4051

出租

540 €

6 € / 平方米

thumb

公寓 - 90 平方米

Patra, Patra - Kentro, Achaia

卧室: 2 - 客厅: 1 - 厨房: 1 - 洗澡间: 1 - WC: 1

Ενοικιάζεται φωτεινό, διαμπερές διαμέρισμα 4ου ορόφου, πρόσοψης, επιφάνειας 90 τ.μ., στο κέντρο της Πάτρας. Πρόκειται για μια ιδιαίτερα προσεγμένη κατοικία που (...)

540 €

6 € / 平方米

卧室: 2 区域: 90 平方米 地板: 4 加热介质:

# 4049

出租

1.200 €

20 € / 平方米

thumb

公寓 - 60 平方米

Patra, Ypsila Alonia, Achaia

卧室: 2 - 客厅: 1 - 厨房: 1 - 洗澡间: 1 - WC: 0

Ενοικιάζεται φωτεινό, πλήρως επιπλωμένο και εξοπλισμένο 1ου ορόφου διαμέρισμα 60 τ.μ. στην περιοχή Υψηλά Αλώνια της Πάτρας. Αποτελείται από δύο άνετα υπνοδωμάτια, (...)

1.200 €

20 € / 平方米

卧室: 2 区域: 60 平方米 地板: 夹层 加热介质:

# 4048

出租

400 €

6 € / 平方米

thumb

公寓 - 63 平方米

Patra, Agios Andreas, Achaia

卧室: 2 - 客厅: 1 - 厨房: 1 - 洗澡间: 1 - WC: 0

Ενοικιάζεται διαμπερές και φωτεινό διαμέρισμα 2ου ορόφου, πρόσοψης, 63 τ.μ., στην περιοχή Άγιος Ανδρέας Πατρών. Αποτελείται από 2 υπνοδωμάτια, άνετο σαλόνι, (...)

400 €

6 € / 平方米

卧室: 2 区域: 63 平方米 地板: 2 加热介质:

# 4046

出租

350 €

13 € / 平方米

thumb

一室公寓 - 28 平方米

Patra, Patra - Kentro, Achaia

卧室: 1 - 客厅: 1 - 厨房: 1 - 洗澡间: 1 - WC: 0

Ενοικιάζεται διαμπερές και ιδιαίτερα φωτεινό studio/γκαρσονιέρα 28 τ.μ., στον πρώτο όροφο περιποιημένης πολυκατοικίας στο κέντρο της Πάτρας. Το ακίνητο είναι (...)

350 €

13 € / 平方米

卧室: 1 区域: 28 平方米 地板: 1 加热介质:

# 4038

出租

680 €

7 € / 平方米

thumb

公寓 - 96 平方米

Patra, Agia Sofia, Achaia

卧室: 2 - 客厅: 1 - 厨房: 1 - 洗澡间: 1 - WC: 0

Ενοικιάζεται διαμπερές και ιδιαίτερα φωτεινό, πλήρως επιπλωμένο διαμέρισμα 96 τ.μ., 4ου ορόφου, προσόψεως, σε προσεγμένη πολυκατοικία στην Πάτρα. Το διαμέρισμα (...)

680 €

7 € / 平方米

卧室: 2 区域: 96 平方米 地板: 4 加热介质:

# 4037

卖出

250.000 €

1.515 € / 平方米

thumb

公寓 - 165 平方米

Patra, Sunora, Achaia

卧室: 4 - 客厅: 1 - 厨房: 1 - 洗澡间: 1 - WC: 1

Εξαιρετικό γωνιακό διαμέρισμα 165,40 τ.μ. με απεριόριστη θέα – Σύνορα Πατρών Σε προνομιακή τοποθεσία, σε ήσυχο και αναβαθμισμένο σημείο των Συνόρων Πατρών, (...)

250.000 €

1.515 € / 平方米

卧室: 4 区域: 165 平方米 地板: 4 加热介质:

# 4036

出租

550 €

7 € / 平方米

thumb

公寓 - 75 平方米

Patra, Patra - Kentro, Achaia

卧室: 1 - 客厅: 1 - 厨房: 1 - 洗澡间: 1 - WC: 0

Ενοικιάζεται διαμπερές και ιδιαίτερα φωτεινό διαμέρισμα 1ου ορόφου, πρόσοψης, συνολικής επιφάνειας 75 τ.μ., σε εξαιρετικό σημείο στο κέντρο της Πάτρας με θέα το (...)

550 €

7 € / 平方米

卧室: 1 区域: 75 平方米 地板: 1 加热介质:

# 4032

卖出

450.000 €

1.023 € / 平方米

thumb

独立式住宅 - 440 平方米

Messatida, Kefalobruso, Achaia

卧室: 3 - 客厅: 1 - 厨房: 1 - 洗澡间: 1 - WC: 0

Σε μία από τις πιο ήσυχες και ποιοτικές οικιστικές περιοχές της Πάτρας, στο Κεφαλόβρυσο, διατίθεται προς πώληση εξαιρετική τριώροφη μονοκατοικία συνολικής (...)

450.000 €

1.023 € / 平方米

卧室: 3 区域: 440 平方米 地板: 1 加热介质:

# 4024

出租

500 €

8 € / 平方米

thumb

公寓 - 65 平方米

Patra, Patra - Kentro, Achaia

卧室: 1 - 客厅: 1 - 厨房: 1 - 洗澡间: 1 - WC: 0

Ενοικιάζεται μερικώς επιπλωμένο διαμέρισμα 2ου ορόφου, συνολικής επιφάνειας 65 τ.μ., στο κέντρο της Πάτρας. Το ακίνητο διαθέτει βασικές ηλεκτρικές συσκευές, όπως (...)

500 €

8 € / 平方米

卧室: 1 区域: 65 平方米 地板: 2 加热介质:

# 4023