完全的

搜索结果

出租

470 €

10 € / 平方米

thumb

公寓 - 45 平方米

Patra, Agia Sofia, Achaia

卧室: 1 - 客厅: 1 - 厨房: 1 - 洗澡间: 1 - WC: 0

Ενοικιάζεται φωτεινό διαμέρισμα 1ου ορόφου, 45 τ.μ., στην περιοχή Αγυιά στην Πάτρα. Αποτελείται από 1 υπνοδωμάτιο, σαλοκουζίνα και μπάνιο, ενώ στα βασικά (...)

470 €

10 € / 平方米

卧室: 1 区域: 45 平方米 地板: 1 加热介质:

# 3951

卖出

1.600.000 €

8.602 € / 平方米

thumb

别墅 - 186 平方米

Kerkura, Faiakes, N. Kerkuras

卧室: 4 - 客厅: 1 - 厨房: 1 - 洗澡间: 1 - WC: 0

Τοποθεσία – Περιοχή Σε προνομιακή τοποθεσία στη Κέρκυρα, αυτή η κομψή κατοικία με τέσσερα υπνοδωμάτια και τρία μπάνια προσφέρει 196 τ.μ. άνετης διαβίωσης μέσα σε (...)

1.600.000 €

8.602 € / 平方米

卧室: 4 区域: 186 平方米 地板: 平层 加热介质: 风机盘管

# 3950

卖出

970.000 €

306 € / 平方米

thumb

别墅 - 3172 平方米

Kerkura, Kassiopi, N. Kerkuras

卧室: 3 - 客厅: 1 - 厨房: 1 - 洗澡间: 2 - WC: 1

Πολυτελής μονοκατοικία 178 τ.μ. σε οικόπεδο 3.172 τ.μ. – Γιμάρι, Κέρκυρα Τοποθεσία – Περιοχή Η βίλα βρίσκεται στο Γιμάρι, μία από τις πιο όμορφες και γαλήνιες περιοχές (...)

970.000 €

306 € / 平方米

卧室: 3 区域: 3172 平方米 地板: 平层 加热介质:

# 3949

卖出

2.100.000 €

2.100.000 € / 平方米

thumb

别墅 - 1 平方米

Kerkura, Achilleio, N. Kerkuras

卧室: 4 - 客厅: 1 - 厨房: 1 - 洗澡间: 3 - WC: 0

Τοποθεσία – Περιοχή Η βίλα βρίσκεται στην περιοχή σε μια εξαιρετική τοποθεσία που προσφέρει άνεση, ηρεμία και εύκολη πρόσβαση σε κοντινά αστικά κέντρα. Η (...)

2.100.000 €

2.100.000 € / 平方米

卧室: 4 区域: 1 平方米 地板: 平层 加热介质:

# 3947

出租

690 €

9 € / 平方米

thumb

公寓 - 74 平方米

Patra, Patra - Kentro, Achaia

卧室: 1 - 客厅: 1 - 厨房: 1 - 洗澡间: 1 - WC: 0

Ενοικιάζεται διαμπερές και φωτεινό, πλήρως επιπλωμένο διαμέρισμα, πρόσοψης ημιόροφου, 74 τ.μ., στο Κέντρο της Πάτρας. Το διαμέρισμα αποτελείται από ένα (...)

690 €

9 € / 平方米

卧室: 1 区域: 74 平方米 地板: 夹层 加热介质:

# 3943

卖出

750.000 €

2.066 € / 平方米

thumb

楼体/大厦 - 363 平方米

Patra, Patra - Kentro, Achaia

卧室: 1 - 客厅: 1 - 厨房: 1 - 洗澡间: 1 - WC: 0

ΕΠΕΝΔΥΤΙΚΗ ΕΥΚΑΙΡΙΑ ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΤΗΣ ΠΑΤΡΑΣ! Πωλείται Πολυκατοικία Εξαιρετικής Κατασκευής (2003) Περιγραφή Ακινήτου: Πωλείται σύγχρονη πολυκατοικία, κατασκευής 2003, (...)

750.000 €

2.066 € / 平方米

卧室: 1 区域: 363 平方米 地板: 1 加热介质:

# 3941

卖出

2.900.000 €

13.182 € / 平方米

thumb

别墅 - 220 平方米

Kerkura, Achilleio, N. Kerkuras

卧室: 3 - 客厅: 1 - 厨房: 1 - 洗澡间: 4 - WC: 0

Μέσα στο παραδοσιακό χωριό του Πεντάτι, λίγο πιο πάνω από το παραθαλάσσιο θέρετρο του Αγίου Γορδίου, βρίσκεται μια εξαιρετική κατοικία που συνδυάζει την (...)

2.900.000 €

13.182 € / 平方米

卧室: 3 区域: 220 平方米 地板: 平层 加热介质: 风机盘管

# 3940

卖出

1.300.000 €

5.039 € / 平方米

thumb

独立式住宅 - 258 平方米

Kerkura, Faiakes, N. Kerkuras

卧室: 2 - 客厅: 2 - 厨房: 3 - 洗澡间: 1 - WC: 0

Γενική Περιγραφή Διατίθεται προς πώληση πολυτελής βίλα συνολικής επιφάνειας 258 τ.μ., σε οικόπεδο 4.226 τ.μ., με ανεμπόδιστη πανοραμική θέα προς το Ιόνιο Πέλαγος και (...)

1.300.000 €

5.039 € / 平方米

卧室: 2 区域: 258 平方米 地板: 平层 加热介质:

# 3937

卖出

1.500.000 €

5.068 € / 平方米

thumb

别墅 - 296 平方米

Kerkura, Faiakes, N. Kerkuras

卧室: 3 - 客厅: 1 - 厨房: 1 - 洗澡间: 3 - WC: 0

Γενική Περιγραφή Η κατοικία συνολικής επιφάνειας 296 τ.μ. είναι χτισμένη σε οικόπεδο 5.358 τ.μ. στον οικισμό Αγίου Μάρκου και κατασκευάστηκε το 2002. Συνδυάζει αρμονικά (...)

1.500.000 €

5.068 € / 平方米

卧室: 3 区域: 296 平方米 地板: 平层 加热介质:

# 3936

卖出

100.000 €

1.538 € / 平方米

thumb

独立式住宅 - 65 平方米

Kalabruta, Kato Zachlorou, Achaia

卧室: 2 - 客厅: 1 - 厨房: 1 - 洗澡间: 1 - WC: 0

Πωλείται Μονοκατοικία 65τ.μ. στη Ζαχλωρού Καλαβρύτων Διατίθεται προς πώληση μονοκατοικία 65 τ.μ., με επιπλέον αποθήκη 11 τ.μ., σε οικόπεδο 150 τ.μ., στον παραδοσιακό (...)

100.000 €

1.538 € / 平方米

卧室: 2 区域: 65 平方米 地板: 1 加热介质:

# 3935

卖出

100.000 €

1.852 € / 平方米

thumb

公寓 - 54 平方米

Patra, Skagiopouleio, Achaia

卧室: 1 - 客厅: 1 - 厨房: 1 - 洗澡间: 1 - WC: 0

ΠΩΛΕΙΤΑΙ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ 54 τ.μ. – 100.000€ | Σκαγιοπούλειο, Πάτρα Διατίθεται προς πώληση φωτεινό γωνιακό διαμέρισμα 54 τ.μ., 3ου ορόφου, κατασκευής 1994, στην ήσυχη περιοχή του (...)

100.000 €

1.852 € / 平方米

卧室: 1 区域: 54 平方米 地板: 3 加热介质:

# 3927

出租

800 €

7 € / 平方米

thumb

公寓 - 114 平方米

Patra, Patra - Kentro, Achaia

卧室: 2 - 客厅: 1 - 厨房: 1 - 洗澡间: 1 - WC: 1

Ενοικιάζεται διαμπερές και φωτεινό διαμέρισμα τέταρτου ορόφου, πρόσοψης, 114 τ.μ., στο κέντρο της Πάτρας. Αποτελείται από δύο υπνοδωμάτια, σαλόνι, κουζίνα, μπάνιο (...)

800 €

7 € / 平方米

卧室: 2 区域: 114 平方米 地板: 4 加热介质:

# 3925

卖出

125.000 €

1.330 € / 平方米

thumb

跃层住宅 - 94 平方米

Rio, Psathopurgos, Achaia

卧室: 2 - 客厅: 1 - 厨房: 1 - 洗澡间: 2 - WC: 0

Σε συγκρότημα διαμερισμάτων στον Ψαθόπυργο Αχαΐας, πωλείται μεζονέτα συνολικής επιφάνειας 94 τ.μ., η οποία αναπτύσσεται σε δύο επίπεδα: ημιυπόγειο 40 τ.μ. και ισόγειο (...)

125.000 €

1.330 € / 平方米

卧室: 2 区域: 94 平方米 地板: 夹层 加热介质:

# 3923

卖出

240.000 €

2.000 € / 平方米

thumb

卧室: 3 - 客厅: 1 - 厨房: 1 - 洗澡间: 1 - WC: 1

Πωλείται φωτεινή και διαμπερής μονοκατοικία 120 τ.μ. στα Ροϊτικα Πατρών, κοντά στην περιοχή Βραχνέικα, ιδανική για μόνιμη κατοικία ή εξοχική χρήση. Η κατοικία είναι (...)

240.000 €

2.000 € / 平方米

卧室: 3 区域: 120 平方米 地板: 平层 加热介质:

# 3916

出租

600 €

6 € / 平方米

thumb

公寓 - 100 平方米

Patra, Tarampoura, Achaia

卧室: 2 - 客厅: 1 - 厨房: 1 - 洗澡间: 1 - WC: 0

Ενοικιάζεται διαμπερές και φωτεινό πλήρως επιπλωμένο διαμέρισμα, πρόσοψης 2ου ορόφου 100 τ.μ. στην περιοχή "Ταραμπούρα" της Πάτρας κατασκευ΄ής του 2020. Αποτελείται (...)

600 €

6 € / 平方米

卧室: 2 区域: 100 平方米 地板: 2 加热介质: 风机盘管

# 3912

出租

1.000 €

10 € / 平方米

thumb

跃层住宅 - 100 平方米

Kalabruta, Kentro, Achaia

卧室: 3 - 客厅: 1 - 厨房: 1 - 洗澡间: 2 - WC: 0

Ενοικιάζεται διαμπερής και φωτεινή πλήρως επιπλωμένη μεζονέτα 100 τ.μ. στην καρδιά των Καλαβρύτων, λίγα μόλις λεπτά από το κέντρο της πόλης. Η μεζονέτα είναι (...)

1.000 €

10 € / 平方米

卧室: 3 区域: 100 平方米 地板: 平层 加热介质: 蓄热器

# 3911

出租

1.000 €

10 € / 平方米

thumb

跃层住宅 - 100 平方米

Kalabruta, Kentro, Achaia

卧室: 3 - 客厅: 1 - 厨房: 1 - 洗澡间: 2 - WC: 0

1.000 €

10 € / 平方米

卧室: 3 区域: 100 平方米 地板: 平层 加热介质: 蓄热器

# 3910

出租

850 €

6 € / 平方米

thumb

公寓 - 140 平方米

Patra, Proastio, Achaia

卧室: 3 - 客厅: 1 - 厨房: 1 - 洗澡间: 2 - WC: 0

Ενοικιάζεται γωνιακό, διαμπερές και φωτεινό πλήρως επιπλωμένο διαμέρισμα 140 τ.μ., στην περιοχή "Κάτω Συχαινά" της Πάτρας. Το διαμέρισμα αποτελείται από τρία (...)

850 €

6 € / 平方米

卧室: 3 区域: 140 平方米 地板: 平层 加热介质:

# 3909

卖出

250.000 €

2.193 € / 平方米

thumb

独立式住宅 - 114 平方米

Aigio, Digeliotika, Achaia

卧室: 2 - 客厅: 1 - 厨房: 1 - 洗澡间: 1 - WC: 1

Πωλείται διαμπερής και φωτεινή μονοκατοικία, πρόσοψης 113,17 τ.μ., στην περιοχή Αλυκή Αιγίου, χτισμένη σε οικόπεδο 2.104 τ.μ. Η κατοικία χαρακτηρίζεται από άνετους και (...)

250.000 €

2.193 € / 平方米

卧室: 2 区域: 114 平方米 地板: 1 加热介质:

# 3900

卖出

454.000 €

3.691 € / 平方米

thumb

公寓 - 123 平方米

Patra, Terpsithea (Pelekanos), Achaia

卧室: 3 - 客厅: 1 - 厨房: 1 - 洗澡间: 1 - WC: 0

Πωλείται διαμέρισμα 123 τ.μ. – Πελεκάνος Διατίθεται προς πώληση γωνιακό, διαμπερές και ιδιαίτερα φωτεινό διαμέρισμα, επιφάνειας 123 τ.μ., στον πρώτο όροφο νεόδμητης (...)

454.000 €

3.691 € / 平方米

卧室: 3 区域: 123 平方米 地板: 1 加热介质: 风机盘管

# 3895

出租

650 €

11 € / 平方米

thumb

跃层住宅 - 58 平方米

Patra, Patra - Kentro, Achaia

卧室: 1 - 客厅: 1 - 厨房: 1 - 洗澡间: 1 - WC: 0

Ενοικιάζεται φωτεινή μεζονέτα 58 τ.μ., στο κέντρο της Πάτρας, στον 2ο όροφο πολυκατοικίας με ασανσέρ, κατασκευής του 2010. Αποτελείται από ένα υπνοδωμάτιο, ενιαία (...)

650 €

11 € / 平方米

卧室: 1 区域: 58 平方米 地板: 2 加热介质: 蓄热器

# 3892

出租

600 €

8 € / 平方米

thumb

公寓 - 72 平方米

Patra, Nosokomeio, Achaia

卧室: 2 - 客厅: 1 - 厨房: 1 - 洗澡间: 1 - WC: 0

Ενοικιάζεται διαμπερές και φωτεινό, πλήρως επιπλωμένο διαμέρισμα, επιφάνειας 72 τ.μ., στον 3ο όροφο, πρόσοψης, στην περιοχή "Νοσοκομείο" της Πάτρας. Αποτελείται από (...)

600 €

8 € / 平方米

卧室: 2 区域: 72 平方米 地板: 3 加热介质:

# 3891

出租

550 €

10 € / 平方米

thumb

公寓 - 55 平方米

Patra, Agia Sofia, Achaia

卧室: 1 - 客厅: 1 - 厨房: 1 - 洗澡间: 1 - WC: 0

Ενοικιάζεται διαμπερές και φωτεινό πλήρως επιπλωμένο διαμέρισμα, 55 τ.μ. , 1ου ορόφου στην περιοχή "Αγία Σοφία" της Πάτρας. Διαθέτει 1 υπνοδωμάτιο, ενιαίο χώρο με (...)

550 €

10 € / 平方米

卧室: 1 区域: 55 平方米 地板: 1 加热介质:

# 3889

出租

450 €

10 € / 平方米

thumb

公寓 - 44 平方米

Patra, Agia Sofia, Achaia

卧室: 1 - 客厅: 1 - 厨房: 1 - 洗澡间: 1 - WC: 0

Ενοικιάζεται πλήρως επιπλωμένο φωτεινό ισόγειο διαμέρισμα 44 τ.μ. στην περιοχή "Αγία Σοφίας" της Πάτρας. Διαθέτει 1 υπνοδωμάτιο, ενιαίο χώρο με σαλόνι και κουζίνα (...)

450 €

10 € / 平方米

卧室: 1 区域: 44 平方米 地板: 平层 加热介质:

# 3888

出租

750 €

19 € / 平方米

thumb

公寓 - 40 平方米

Patra, Patra - Kentro, Achaia

卧室: 1 - 客厅: 1 - 厨房: 1 - 洗澡间: 1 - WC: 0