完全的

搜索结果

出租

680 €

10 € / 平方米

thumb

公寓 - 65 平方米

Patra, Patra - Kentro, Achaia

卧室: 1 - 客厅: 1 - 厨房: 1 - 洗澡间: 1 - WC: 0

Ενοικιάζεται φωτεινό πλήρως επιπλωμένο πολυτελές διαμέρισμα πρόσοψης 65 τ.μ. στον 4ο όροφο πολυκατοικίας με ασανσέρ στην περιοχή "Κέντρο της Πάτρας", Το διαμέρισμα (...)

680 €

10 € / 平方米

卧室: 1 区域: 65 平方米 地板: 4 加热介质: 目前

# 3815

出租

580 €

11 € / 平方米

thumb

公寓 - 55 平方米

Patra, Patra - Kentro, Achaia

卧室: 1 - 客厅: 1 - 厨房: 1 - 洗澡间: 1 - WC: 0

Ενοικιάζεται φωτεινό πλήρως επιπλωμένο πολυτελές διαμέρισμα 55 τ.μ. στον ημιόροφο πολυκατοικίας στην περιοχή "Κέντρο της Πάτρας", Το διαμέρισμα έχει ανακαινιστεί (...)

580 €

11 € / 平方米

卧室: 1 区域: 55 平方米 地板: 夹层 加热介质: 目前

# 3812

出租

650 €

12 € / 平方米

thumb

公寓 - 55 平方米

Patra, Patra - Kentro, Achaia

卧室: 1 - 客厅: 1 - 厨房: 1 - 洗澡间: 1 - WC: 0

Ενοικιάζεται φωτεινό πλήρως επιπλωμένο πολυτελές διαμέρισμα πρόσοψης 55 τ.μ. στον 1ο όροφο πολυκατοικίας με ασανσέρ στην περιοχή "Κέντρο της Πάτρας", Το διαμέρισμα (...)

650 €

12 € / 平方米

卧室: 1 区域: 55 平方米 地板: 1 加热介质: 目前

# 3806

卖出

450.000 €

703 € / 平方米

thumb

楼体/大厦 - 640 平方米

Patra, Psachou, Achaia

卧室: 1 - 客厅: 1 - 厨房: 1 - 洗澡间: 1 - WC: 0

ΠΩΛΕΙΤΑΙ ΚΤΙΡΙΟ 640 τ.μ. – ΠΑΤΡΑ, ΨΑΧΟΥ Στην περιοχή Ψάχου της Πάτρας, προσφέρεται προς πώληση πολυεπίπεδο κτίριο συνολικής επιφάνειας 640 τ.μ., διαμορφωμένο σε 4 (...)

450.000 €

703 € / 平方米

卧室: 1 区域: 640 平方米 地板: 平层 加热介质: 天然气

# 3798

卖出

157.000 €

1.744 € / 平方米

thumb

跃层住宅 - 90 平方米

Patra, Agia Sofia, Achaia

卧室: 2 - 客厅: 1 - 厨房: 1 - 洗澡间: 2 - WC: 0

Πωλείται φωτεινό και ευρύχωρο διαμέρισμα επιφάνειας 90 τ.μ., πρόσοψης, στην περιοχή "Πάτρα, Αγία Σοφία", στον 4ο όροφο πολυκατοικίας με ασανσέρ. Το ακίνητο (...)

157.000 €

1.744 € / 平方米

卧室: 2 区域: 90 平方米 地板: 4 加热介质: 目前

# 3790

出租

800 €

10 € / 平方米

thumb

公寓 - 80 平方米

Patra, Patra - Kentro, Achaia

卧室: 2 - 客厅: 1 - 厨房: 1 - 洗澡间: 1 - WC: 0

Ενοικιάζεται διαμπερές και ιδιαίτερα φωτεινό, πλήρως επιπλωμένο διαμέρισμα 5ου ορόφου, 80 τ.μ., στο κέντρο της Πάτρας. Πρόκειται για ένα προσεγμένο και λειτουργικό (...)

800 €

10 € / 平方米

卧室: 2 区域: 80 平方米 地板: 5 加热介质:

# 3782

卖出

1.100.000 €

5.914 € / 平方米

thumb

独立式住宅 - 186 平方米

Kefalonia, Erisos, N. Kefalonias

卧室: 3 - 客厅: 1 - 厨房: 1 - 洗澡间: 3 - WC: 1

Πολυτελής Βίλα με Πανοραμική Θέα στη Θάλασσα και Μαγευτικά Ηλιοβασιλέματα – Μαρκουλάτα, Κεφαλονιά Μια εξαιρετική κατοικία που συνδυάζει την ανεμπόδιστη θέα στο (...)

1.100.000 €

5.914 € / 平方米

卧室: 3 区域: 186 平方米 地板: 平层 加热介质: 风机盘管

# 3780

出租

300 €

12 € / 平方米

thumb

公寓 - 25 平方米

Patra, Purosbesteio, Achaia

卧室: 1 - 客厅: 0 - 厨房: 1 - 洗澡间: 1 - WC: 0

Διατίθεται προς ενοικίαση φωτεινό διαμέρισμα επιφάνειας 25 τ.μ., στον ημιόροφο πολυκατοικίας, στην περιοχή «Πυροσβεστείο» της Πάτρας. Το ακίνητο είναι κατασκευής (...)

300 €

12 € / 平方米

卧室: 1 区域: 25 平方米 地板: 夹层 加热介质: 目前

# 3773

出租

1.300 €

6 € / 平方米

thumb

公寓 - 210 平方米

Rio, Agios Basileios, Achaia

卧室: 2 - 客厅: 1 - 厨房: 1 - 洗澡间: 2 - WC: 0

Ενοικιάζεται διαμπερές, γωνιακό και ιδιαίτερα φωτεινό διαμέρισμα 210 τ.μ., στον Άγιο Βασίλειο Ρίου, στον 1ο όροφο νεόδμητης κατασκευής του 2025, με πρόσβαση μέσω (...)

1.300 €

6 € / 平方米

卧室: 2 区域: 210 平方米 地板: 1 加热介质: 风机盘管

# 3762

卖出

995.000 €

1.584 € / 平方米

thumb

公寓大楼/大厦 - 628 平方米

Kerkura, Thinalio, N. Kerkuras

卧室: 1 - 客厅: 1 - 厨房: 1 - 洗澡间: 1 - WC: 0

Πωλείται συγκρότημα κατοικιών σε προνομιακή τοποθεσία, δίπλα στη θάλασσα, στην περιοχή Θινάλιο της Κέρκυρας, συνδυάζοντας αρμονικά τη φυσική ομορφιά του τοπίου (...)

995.000 €

1.584 € / 平方米

卧室: 1 区域: 628 平方米 地板: 1 加热介质: 天然气

# 3759

出租

1.000 €

8 € / 平方米

thumb

卧室: 2 - 客厅: 1 - 厨房: 1 - 洗澡间: 2 - WC: 0

Ενοικιάζεται αυτοτελής, διαμπερής και εξαιρετικά φωτεινή μεζονέτα συνολικής επιφάνειας 250 τ.μ., πλήρως επιπλωμένη και εξοπλισμένη μέχρι την τελευταία (...)

1.000 €

8 € / 平方米

卧室: 2 区域: 120 平方米 地板: 1 加热介质:

# 3752

出租

1.000 €

5 € / 平方米

thumb

公寓 - 195 平方米

Paralias, Achaia

卧室: 2 - 客厅: 1 - 厨房: 1 - 洗澡间: 1 - WC: 0

Ενοικιάζεται αυτοτελής, διαμπερής και εξαιρετικά φωτεινή μεζονέτα συνολικής επιφάνειας 195 τ.μ., πλήρως επιπλωμένη και εξοπλισμένη μέχρι την τελευταία (...)

1.000 €

5 € / 平方米

卧室: 2 区域: 195 平方米 地板: 平层 加热介质:

# 3749

出租

1.500 €

6 € / 平方米

thumb

卧室: 4 - 客厅: 1 - 厨房: 1 - 洗澡间: 2 - WC: 0

Σε μία από τις πιο ιδιαίτερες και ατμοσφαιρικές τοποθεσίες της Παραλίας Πατρών, διατίθεται προς ενοικίαση αυτοτελής, διαμπερής και εξαιρετικά φωτεινή μεζονέτα (...)

1.500 €

6 € / 平方米

卧室: 4 区域: 250 平方米 地板: 平层 加热介质:

# 3748

卖出

270.000 €

2.411 € / 平方米

thumb

公寓 - 112 平方米

Patra, Patra - Kentro, Achaia

卧室: 2 - 客厅: 1 - 厨房: 1 - 洗澡间: 2 - WC: 0

Πωλείται γωνιακό, διαμπερές και ιδιαίτερα φωτεινό διαμέρισμα, συνολικής επιφάνειας 112 τ.μ., στον 4ο όροφο πολυκατοικίας με ασανσέρ, στην καρδιά της Πάτρας, στη (...)

270.000 €

2.411 € / 平方米

卧室: 2 区域: 112 平方米 地板: 4 加热介质:

# 3746

卖出

280.000 €

2.887 € / 平方米

thumb

公寓 - 97 平方米

Paiania, Agia Marina, Athina - Anatolika Proastia

卧室: 3 - 客厅: 1 - 厨房: 1 - 洗澡间: 2 - WC: 0

Πωλείται διαμπερές και φωτεινό διαμέρισμα 97 τ.μ. στην περιοχή "Παιανία – Αγία Μαρίνα", ισογείου, κατασκευής 2005. Το ακίνητο είναι πρόσοψης και βρίσκεται σε ήσυχη (...)

280.000 €

2.887 € / 平方米

卧室: 3 区域: 97 平方米 地板: 平层 加热介质: 天然气

# 3745

出租

330 €

11 € / 平方米

thumb

公寓 - 30 平方米

Patra, Zarouchleika, Achaia

卧室: 1 - 客厅: 1 - 厨房: 1 - 洗澡间: 1 - WC: 0

Ενοικιάζεται φωτεινό και πλήρως επιπλωμένο διαμέρισμα επιφάνειας 30 τ.μ., πρόσοψης, στην περιοχή Ζαρουχλέικα Πατρών. Βρίσκεται στο ισόγειο μονοκατοικίας, (...)

330 €

11 € / 平方米

卧室: 1 区域: 30 平方米 地板: 平层 加热介质: 目前

# 3743

卖出

135.000 €

1.286 € / 平方米

thumb

独立式住宅 - 105 平方米

Patra, Skagiopouleio, Achaia

卧室: 2 - 客厅: 1 - 厨房: 1 - 洗澡间: 1 - WC: 0

Πωλείται διαμπερής και ιδιαίτερα φωτεινή μονοκατοικία 108,44 τ.μ. στην περιοχή Σκαγιοπούλειο της Πάτρας. Κατασκευάστηκε το 2000 και είναι εξαιρετικά διατηρημένη. (...)

135.000 €

1.286 € / 平方米

卧室: 2 区域: 105 平方米 地板: 平层 加热介质:

# 3739

卖出

190.000 €

2.836 € / 平方米

thumb

独立式住宅 - 67 平方米

Bartholomio, Paralia, Ileia

卧室: 3 - 客厅: 1 - 厨房: 1 - 洗澡间: 3 - WC: 0

Πωλείται διαμπερής και φωτεινή μονοκατοικία επιφάνειας 67 τ.μ., σε εξαιρετική τοποθεσία στην παραλία Γλύφας, σε οικόπεδο συνολικής έκτασης 4.170 τ.μ. Το ακίνητο είναι (...)

190.000 €

2.836 € / 平方米

卧室: 3 区域: 67 平方米 地板: 平层 加热介质: 目前

# 3737

卖出

150.000 €

1.271 € / 平方米

thumb

独立式住宅 - 118 平方米

Patra, Pournarokastro, Achaia

卧室: 1 - 客厅: 1 - 厨房: 1 - 洗澡间: 2 - WC: 0

Πωλείται παραδοσιακή πετρόκτιστη μεζονέτα συνολικής επιφάνειας 108,21 τ.μ., συνοδευόμενη από ισόγεια ημιτελή πετρόκτιστη κατοικία 50 τ.μ., εντός οικοπέδου 612,68 τ.μ. (...)

150.000 €

1.271 € / 平方米

卧室: 1 区域: 118 平方米 地板: 1 加热介质: 木头

# 3735

出租

550 €

10 € / 平方米

thumb

公寓 - 55 平方米

Rio, Aktaio, Achaia

卧室: 1 - 客厅: 1 - 厨房: 1 - 洗澡间: 1 - WC: 0

Ενοικιάζεται φωτεινό πλήρως επιπλωμένο διαμέρισμα, 55 τ.μ. στην περιοχή "Ρίο, Ακταίο", στο ισόγειο, κατασκευής του 2010 και ανακαινισμένο το 2024. Αποτελείται από 1 (...)

550 €

10 € / 平方米

卧室: 1 区域: 55 平方米 地板: 平层 加热介质:

# 3728

出租

320 €

13 € / 平方米

thumb

公寓 - 25 平方米

Patra, Patra - Kentro, Achaia

卧室: 1 - 客厅: 1 - 厨房: 1 - 洗澡间: 1 - WC: 0

Ενοικιάζεται φωτεινό, μερικώς επιπλωμένο διαμέρισμα 25 τ.μ. στον πρώτο όροφο πολυκατοικίας, στο κέντρο της Πάτρας. Αποτελείται από ενιαίο χώρο που συνδυάζει (...)

320 €

13 € / 平方米

卧室: 1 区域: 25 平方米 地板: 1 加热介质: 目前

# 3725

出租

500 €

17 € / 平方米

thumb

公寓 - 30 平方米

Patra, Patra - Kentro, Achaia

卧室: 1 - 客厅: 1 - 厨房: 1 - 洗澡间: 1 - WC: 0

Ενοικιάζεται φωτεινό και πλήρως επιπλωμένο διαμέρισμα, πρόσοψης 30 τ.μ., στον δεύτερο όροφο πολυκατοικίας με ασανσέρ, στην καρδιά της Πάτρας (Πάτρα – Κέντρο). Το (...)

500 €

17 € / 平方米

卧室: 1 区域: 30 平方米 地板: 2 加热介质: 目前

# 3721

卖出

300.000 €

2.143 € / 平方米

thumb

公寓 - 140 平方米

Patra, Patra - Kentro, Achaia

卧室: 3 - 客厅: 2 - 厨房: 1 - 洗澡间: 1 - WC: 0

Πωλείται διαμέρισμα γωνιακό, διαμπερές και ιδιαίτερα φωτεινό, συνολικής επιφάνειας 140,65 τ.μ., στον 5ο όροφο πολυκατοικίας με ανελκυστήρα, στο κέντρο της Πάτρας. Το (...)

300.000 €

2.143 € / 平方米

卧室: 3 区域: 140 平方米 地板: 5 加热介质:

# 3714

出租

12.000 €

13 € / 平方米

thumb

楼体/大厦 - 900 平方米

Patra, Patra - Kentro, Achaia

卧室: 1 - 客厅: 1 - 厨房: 1 - 洗澡间: 1 - WC: 0

Ενοικιάζεται αυτοτελές κτήριο 900 τμ, σε άριστη κατάσταση, στην εμπορική καρδιά της Πάτρας, Ρήγα Φεραίου & Αγίου Νικολάου (πλησίον). Είναι κατάλληλο για τη στέγαση (...)

12.000 €

13 € / 平方米

卧室: 1 区域: 900 平方米 地板: 平层 加热介质: 目前

# 3690

卖出

330.000 €

1.166 € / 平方米

thumb

卧室: 2 - 客厅: 1 - 厨房: 1 - 洗澡间: 2 - WC: 0

Διατίθεται προς πώληση διαμπερής και φωτεινή μονοκατοικία, συνολικής επιφάνειας 283 τ.μ., στην περιοχή του Ρίου, εντός οικοπέδου 800 τ.μ., το οποίο είναι επιμελώς (...)

330.000 €

1.166 € / 平方米

卧室: 2 区域: 283 平方米 地板: 平层 加热介质:

# 3686