完全的

搜索结果

卖出

260.000 €

1.806 € / 平方米

thumb

卧室: 3 - 客厅: 1 - 厨房: 1 - 洗澡间: 1 - WC: 0

ΣΥΝΤΟΜΗ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ Πωλείται μονοκατοικία, στην περιοχή Ιτιές Πατρών. Εμβαδόν οικίας: 144 τ.μ. Εμβαδόν οικοπέδου: 562 τ.μ. ΑΝΑΛΥΤΙΚΗ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ Πωλείται μονοκατοικία (...)

260.000 €

1.806 € / 平方米

卧室: 3 区域: 144 平方米 地板: 平层 加热介质:

# 3364

卖出

250.000 €

113 € / 平方米

thumb

地块 - 2207 平方米

Patra, Charadro, Achaia

卧室: 1 - 客厅: 1 - 厨房: 1 - 洗澡间: 1 - WC: 0

Γενικά Στοιχεία Τοποθεσία: Βελβίτσι, πλησίον εκκλησίας Αγίων Κωνσταντίνου και Ελένης Εμβαδόν οικοπέδου: 2,207 τ.μ. Πρόκειται για ένα μοναδικό και σπάνιο οικόπεδο με (...)

250.000 €

113 € / 平方米

卧室: 1 区域: 2207 平方米 地板: 1 加热介质: 天然气

# 3355

卖出

430.000 €

1.315 € / 平方米

thumb

楼体/大厦 - 327 平方米

Patra, Skagiopouleio, Achaia

卧室: 6 - 客厅: 3 - 厨房: 3 - 洗澡间: 6 - WC: 0

Το συγκεκριμένο ακίνητο, κωδικός 3353, αποτελεί ένα εξαώροφο αυτόνομο κτίριο στην περιοχή Σκαγιοπούλειο Πατρών, με συνολικό εμβαδόν 327 τ.μ., το οποίο περιλαμβάνει (...)

430.000 €

1.315 € / 平方米

卧室: 6 区域: 327 平方米 地板: 平层 加热介质:

# 3353

卖出

295.000 €

252 € / 平方米

thumb

地块 - 1169 平方米

Patra, Kotroni, Achaia

卧室: 1 - 客厅: 1 - 厨房: 1 - 洗澡间: 1 - WC: 0

Πωλείται οικόπεδο συνολικής επιφανείας 1169 τ.μ., με πρόσοψη 25 μέτρων, το οποίο βρίσκεται πλησίον της Π.Ε.Ο. Πατρών-Αθηνών, στην περιοχή Κοτρώνι Πατρών. Η θέση του (...)

295.000 €

252 € / 平方米

卧室: 1 区域: 1169 平方米 地板: 1 加热介质: 天然气

# 3352

卖出

140.000 €

1.429 € / 平方米

thumb

公寓 - 98 平方米

Patra, Aguia, Achaia

卧室: 2 - 客厅: 1 - 厨房: 1 - 洗澡间: 1 - WC: 1

ΣΥΝΤΟΜΗ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ Πωλείται διαμέρισμα στην περιοχή Αγυιάς της Πάτρας Εμβαδόν διαμερίσματος: 98 τ.μ. Όροφος: 3ος ΑΝΑΛΥΤΙΚΗ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ Πωλείται διαμπερές και φωτεινό (...)

140.000 €

1.429 € / 平方米

卧室: 2 区域: 98 平方米 地板: 3 加热介质:

# 3349

卖出

147.000 €

1.427 € / 平方米

thumb

公寓 - 103 平方米

Patra, Aguia, Achaia

卧室: 2 - 客厅: 1 - 厨房: 1 - 洗澡间: 1 - WC: 0

ΣΥΝΤΟΜΗ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ Πωλείται διαμέρισμα στην περιοχή Αγυιάς της Πάτρας Εμβαδόν διαμερίσματος: 103 τ.μ. Όροφος: 3ος ΑΝΑΛΥΤΙΚΗ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ Πωλείται διαμπερές και (...)

147.000 €

1.427 € / 平方米

卧室: 2 区域: 103 平方米 地板: 3 加热介质:

# 3348

卖出

147.000 €

1.427 € / 平方米

thumb

公寓 - 103 平方米

Patra, Aguia, Achaia

卧室: 2 - 客厅: 1 - 厨房: 1 - 洗澡间: 1 - WC: 1

ΣΥΝΤΟΜΗ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ Πωλείται διαμέρισμα στην περιοχή Αγυιάς της Πάτρας Εμβαδόν διαμερίσματος: 103 τ.μ. Όροφος: 4ος ΑΝΑΛΥΤΙΚΗ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ Πωλείται διαμπερές και (...)

147.000 €

1.427 € / 平方米

卧室: 2 区域: 103 平方米 地板: 4 加热介质:

# 3347

卖出

200.000 €

952 € / 平方米

thumb

地块 - 210 平方米

Patra, Kotroni, Achaia

卧室: 1 - 客厅: 1 - 厨房: 1 - 洗澡间: 1 - WC: 0

Σύντομη Περιγραφή Πωλείται επαγγελματικό οικόπεδο 210 τ.μ., σε προνομιακή θέση επί της Νέας Εθνικής Οδού Πατρών - Αθηνών. Αναλυτική Περιγραφή Το οικόπεδο αυτό έχει (...)

200.000 €

952 € / 平方米

卧室: 1 区域: 210 平方米 地板: 1 加热介质: 天然气

# 3345

卖出

450.000 €

69 € / 平方米

thumb

地块 - 6500 平方米

Brachnaiika, Kentro, Achaia

卧室: 1 - 客厅: 1 - 厨房: 1 - 洗澡间: 1 - WC: 0

ΣΥΝΤΟΜΗ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ Πωλείται οικόπεδο στην περιοχή Ροίτικα Πατρών. Συνολική επιφάνεια οικοπέδου: 6.500 τ.μ. ΑΝΑΛΥΤΙΚΗ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ Διατίθεται προς πώληση οικόπεδο (...)

450.000 €

69 € / 平方米

卧室: 1 区域: 6500 平方米 地板: 1 加热介质: 天然气

# 3341

卖出

260.000 €

481 € / 平方米

thumb

独立式住宅 - 540 平方米

Patra, Nosokomeio, Achaia

卧室: 3 - 客厅: 1 - 厨房: 1 - 洗澡间: 1 - WC: 0

ΣΥΝΤΟΜΗ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ Πωλείται ημιτελή μονοκατοικία πλησίον του Νοσοκομείου Αγίου Ανδρέα στην Πάτρα. Εμβαδόν μονοκατοικίας: 540,43 τ.μ. Εμβαδόν οικοπέδου: 484,64 τ.μ. (...)

260.000 €

481 € / 平方米

卧室: 3 区域: 540 平方米 地板: 平层 加热介质:

# 3337

卖出

147.000 €

1.413 € / 平方米

thumb

公寓 - 104 平方米

Patra, Aguia, Achaia

卧室: 2 - 客厅: 1 - 厨房: 1 - 洗澡间: 1 - WC: 0

ΣΥΝΤΟΜΗ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ Πωλείται διαμέρισμα στην περιοχή Αγυιάς της Πάτρας Εμβαδόν διαμερίσματος: 104 τ.μ. Όροφος: 3ος ΑΝΑΛΥΤΙΚΗ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ Πωλείται διαμπερές και (...)

147.000 €

1.413 € / 平方米

卧室: 2 区域: 104 平方米 地板: 3 加热介质:

# 3334

卖出

147.000 €

1.413 € / 平方米

thumb

公寓 - 104 平方米

Patra, Aguia, Achaia

卧室: 2 - 客厅: 1 - 厨房: 1 - 洗澡间: 1 - WC: 0

ΣΥΝΤΟΜΗ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ Πωλείται διαμέρισμα στην περιοχή Αγυιάς της Πάτρας Εμβαδόν διαμερίσματος: 104 τ.μ. Όροφος: 2ος ΑΝΑΛΥΤΙΚΗ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ Πωλείται διαμπερές και (...)

147.000 €

1.413 € / 平方米

卧室: 2 区域: 104 平方米 地板: 2 加热介质:

# 3324

卖出

2.200.000 €

1.723 € / 平方米

thumb

卧室: 50 - 客厅: 26 - 厨房: 26 - 洗澡间: 26 - WC: 0

Πωλείται Ημιτελές Συγκρότημα Πολυκατοικιών στην Παραλία Ακράτας – Ιδανική Επενδυτική Ευκαιρία. Πρόκειται για ένα ημιτελές συγκρότημα δύο πολυκατοικιών (...)

2.200.000 €

1.723 € / 平方米

卧室: 50 区域: 1277 平方米 地板: 平层 加热介质:

# 3321

卖出

7.500.000 €

1.974 € / 平方米

thumb

酒店 - 3800 平方米

Kerkura, Meliteieoi, N. Kerkuras

卧室: 4 - 客厅: 1 - 厨房: 1 - 洗澡间: 83 - WC: 0

ΠΩΛΕΙΤΑΙ: ΠΑΡΑΘΑΛΑΣΣΙΟ ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΟ ΣΤΗΝ ΚΕΡΚΥΡΑ – ΜΟΝΑΔΙΚΗ ΕΠΕΝΔΥΤΙΚΗ ΕΥΚΑΙΡΙΑ Τοποθεσία: Κέρκυρα, Ελλάδα – Μόλις 10 χλμ. από την πόλη της Κέρκυρας, σε μία από τις (...)

7.500.000 €

1.974 € / 平方米

卧室: 4 区域: 3800 平方米 地板: 平层 加热介质:

# 3306

卖出

65.000 €

42 € / 平方米

thumb

地块 - 1562 平方米

Kefalonia, Argostoli, N. Kefalonias

卧室: 1 - 客厅: 1 - 厨房: 1 - 洗澡间: 1 - WC: 0

Πωλείται οικόπεδο 1.562τμ. στην περιοχή Μαντζαβινάτα Κεφαλονιάς. Το εμβαδόν του οικοπέδου ανέρχεται στα 1.562τμ και οικοδομεί συνολικά 937,71τμ. σε ένα ή δύο επίπεδα και (...)

65.000 €

42 € / 平方米

卧室: 1 区域: 1562 平方米 地板: 1 加热介质: 天然气

# 3301

卖出

420.000 €

2.154 € / 平方米

thumb

公寓 - 195 平方米

Patra, Patra - Kentro, Achaia

卧室: 1 - 客厅: 1 - 厨房: 1 - 洗澡间: 0 - WC: 2

ΣΥΝΤΟΜΗ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ Πωλείται επαγγελματικός χώρος με πρόσοψη στον πεζόδρομο επί της οδού Μαιζώνος, στην Πάτρα. Εμβαδόν: 195 τ.μ. ΑΝΑΛΥΤΙΚΗ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ Πωλείται ο 2ος (...)

420.000 €

2.154 € / 平方米

卧室: 1 区域: 195 平方米 地板: 2 加热介质:

# 3296

卖出

200.000 €

62 € / 平方米

thumb

地块 - 3220 平方米

Patra, Charadro, Achaia

卧室: 1 - 客厅: 1 - 厨房: 1 - 洗澡间: 1 - WC: 0

Εκτενής Ανάλυση για το Οικόπεδο στο Χάραδρο Αχαΐας. Βασικά Χαρακτηριστικά Οικοπέδου Εμβαδόν: 3.220 τ.μ. Δόμηση: Το οικόπεδο κτίζει έως 200 τ.μ., γεγονός που το καθιστά (...)

200.000 €

62 € / 平方米

卧室: 1 区域: 3220 平方米 地板: 1 加热介质: 天然气

# 3291

卖出

450.000 €

1.899 € / 平方米

thumb

卧室: 3 - 客厅: 2 - 厨房: 2 - 洗澡间: 2 - WC: 1

ΣΥΝΤΟΜΗ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ Πωλείται μονοκατοικία στο Ρίο Πατρών. Εμβαδόν οικίας: 237 τ.μ. Εμβαδόν οικοπέδου: 645 τ.μ. ΑΝΑΛΥΤΙΚΗ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ Πωλείται εξαιρετική μονοκατοικία (...)

450.000 €

1.899 € / 平方米

卧室: 3 区域: 237 平方米 地板: 平层 加热介质:

# 3277

卖出

1.700.000 €

1.688 € / 平方米

thumb

独立式住宅 - 1007 平方米

Rio, Arachobitika, Achaia

卧室: 16 - 客厅: 1 - 厨房: 1 - 洗澡间: 1 - WC: 0

ΣΥΝΤΟΜΗ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ Πωλείται παραθαλάσσια μονοκατοικία στα Αραχωβίτικα Πατρών. Εμβαδόν οικίας: 1007 τ.μ. Εμβαδόν οικοπέδου: 1298 τ.μ. ΑΝΑΛΥΤΙΚΗ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ Πωλείται (...)

1.700.000 €

1.688 € / 平方米

卧室: 16 区域: 1007 平方米 地板: 平层 加热介质: 天然气

# 3269

卖出

290.000 €

1.436 € / 平方米

thumb

卧室: 4 - 客厅: 1 - 厨房: 1 - 洗澡间: 1 - WC: 1

Πωλείται εξαιρετική μονοκατοικία στη Μαγούλα Πατρών, συνολικού εμβαδού 202,35 τ.μ., σε οικόπεδο 397,46 τ.μ. Η κατοικία εκτείνεται σε τρία επίπεδα. Το ισόγειο των 82,45 τ.μ. (...)

290.000 €

1.436 € / 平方米

卧室: 4 区域: 202 平方米 地板: 平层 加热介质:

# 3263

卖出

95.000 €

159 € / 平方米

thumb

地块 - 596 平方米

Rio, Kentro, Achaia

卧室: 1 - 客厅: 1 - 厨房: 1 - 洗澡间: 1 - WC: 0

Σύντομη Περιγραφή Πωλείται οικόπεδο με εμβαδόν 596 τ.μ. στην περιοχή στο Ρίο, πλησίον του Πανεπιστημιακού Νοσοκομείου, του Πανεπιστημίου και του Επιστημονικού (...)

95.000 €

159 € / 平方米

卧室: 1 区域: 596 平方米 地板: 1 加热介质: 天然气

# 3255

卖出

150.000 €

83 € / 平方米

thumb

地块 - 1807 平方米

Meganisi, Spartochori, N. Leukadas

卧室: 1 - 客厅: 1 - 厨房: 1 - 洗澡间: 1 - WC: 0

ΣΥΝΤΟΜΗ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ Πωλείται οικόπεδο στο Μεγανήσι Λευκάδος σε κοντινή απόσταση από την παραλία Αμμόγλωσσα. Εμβαδόν οικοπέδου: 1.807 τ.μ. ΑΝΑΛΥΤΙΚΗ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ (...)

150.000 €

83 € / 平方米

卧室: 1 区域: 1807 平方米 地板: 1 加热介质: 天然气

# 3235

卖出

58.000 €

290 € / 平方米

thumb

地块 - 200 平方米

Patra, Kastellokampos, Achaia

卧室: 1 - 客厅: 1 - 厨房: 1 - 洗澡间: 1 - WC: 0

ΣΥΝΤΟΜΗ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ Πωλείται οικόπεδο στον Καστελόκαμπο - Προάστιο Πατρών. Εμβαδόν οικοπέδου: 200 τ.μ. ΑΝΑΛΥΤΙΚΗ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ Πωλείται οικόπεδο επιφανείας 200 τ.μ. στην (...)

58.000 €

290 € / 平方米

卧室: 1 区域: 200 平方米 地板: 1 加热介质: 天然气

# 3226

卖出

300.000 €

1.271 € / 平方米

thumb

卧室: 2 - 客厅: 1 - 厨房: 1 - 洗澡间: 2 - WC: 0

ΣΥΝΤΟΜΗ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ Πωλείται μονοκατοικία σε συγκρότημα 2 αυτοτελών μονοκατοικιών στην περιοχή Γουμενιτσιάνικα Πατρών. Συνολικό εμβαδόν μονοκατοικίας: 235,70 τ.μ. (...)

300.000 €

1.271 € / 平方米

卧室: 2 区域: 236 平方米 地板: 平层 加热介质:

# 3211

卖出

550.000 €

5.500 € / 平方米

thumb

独立式住宅 - 100 平方米

Kerkura, Chora Kerkuras, N. Kerkuras

卧室: 2 - 客厅: 2 - 厨房: 2 - 洗澡间: 2 - WC: 0

ΠΩΛΗΘΗΚΕ Εξαιρετικά Σπάνια Αυτοτελής Μονοκατοικία στο Κέντρο της Κέρκυρας Σπάνια αυτοτελής μονοκατοικία στο κέντρο της Κέρκυρας, μόλις 30 μέτρα από το ιστορικό (...)

550.000 €

5.500 € / 平方米

卧室: 2 区域: 100 平方米 地板: 平层 加热介质:

# 3189