Apartment - 88 sq.m.

Messatida, Obria, Achaia
60.000 € 682 € / sq.m.

Details

  • Code: 4128
  • Price: 60.000 €
  • Area: 88 sq.m.
  • Sleeping rooms: 2
  • Bathrooms: 1
  • WC: 0
  • Living rooms: 1
  • Floor: Ground floor
  • Construction year: 1970
  • Heating type: Independent
  • Heating medium: Petroleum
  • Furnishings: None
  • Frames: Wooden
  • Floor type: Tile
  • Energy class: Εξαιρείται από την υποχρεωτική έκδοση ΠΕΑ
  • Air conditioning:
  • Orientation: Undefined

Property type

For students Needs renovation Family house For employees Facade Airy Bright

Additional rooms

Garden Parking

Inner characteristics

Wardrobes

Description

Πωλείται διαμπερές και ιδιαίτερα φωτεινό ισόγειο διαμέρισμα πρόσοψης 88 τ.μ. στην Οβρυά Πατρών, σε ήσυχη και ταυτόχρονα προνομιακή τοποθεσία, ιδανική τόσο για ιδιοκατοίκηση όσο και για επένδυση.

Το ακίνητο αποτελείται από δύο άνετα υπνοδωμάτια, ευρύχωρο σαλόνι, λειτουργική κουζίνα και μπάνιο, προσφέροντας πρακτική διαρρύθμιση και άνεση στην καθημερινότητα. Διαθέτει επιπλέον αυλή, ιδανική για στιγμές χαλάρωσης και οικογενειακές στιγμές, καθώς και ιδιωτική θέση στάθμευσης.

Η κατοικία διαθέτει ξύλινα κουφώματα και δάπεδα από πλακάκι, ενώ χάρη στον διαμπερή της χαρακτήρα προσφέρει άπλετο φυσικό φως και εξαιρετικό αερισμό σε όλους τους χώρους.

Βρίσκεται σε ιδιαίτερα εξυπηρετική περιοχή της Οβρυάς, πολύ κοντά σε σούπερ μάρκετ, φούρνους, καφετέριες, φαρμακεία και καταστήματα καθημερινής ανάγκης. Σε μικρή απόσταση υπάρχουν σχολεία, παιδικοί σταθμοί και φροντιστήρια, γεγονός που καθιστά το ακίνητο ιδανική επιλογή για οικογένειες.