完全的

搜索结果

出租

750 €

19 € / 平方米

thumb

公寓 - 40 平方米

Patra, Patra - Kentro, Achaia

卧室: 1 - 客厅: 1 - 厨房: 1 - 洗澡间: 1 - WC: 0

Ενοικιάζεται πολυτελές, πλήρως επιπλωμένο διαμέρισμα 40 τ.μ. στο κέντρο της Πάτρας, στον 5ο όροφο πολυκατοικίας με ασανσέρ. Αποτελείται από ένα υπνοδωμάτιο, ενιαίο (...)

750 €

19 € / 平方米

卧室: 1 区域: 40 平方米 地板: 5 加热介质:

# 3885

出租

450 €

14 € / 平方米

thumb

公寓 - 33 平方米

Patra, Aguia, Achaia

卧室: 1 - 客厅: 1 - 厨房: 1 - 洗澡间: 1 - WC: 0

Ενοικιάζεται φωτεινό πλήρως επιπλωμένο διαμέρισμα 33 τ.μ. στην περιοχή "Αγυιά", στον 2ο όροφο πολυκατοικίας με ασανσέρ και πρόσφατα ανακαινισμένο. Αποτελείται από (...)

450 €

14 € / 平方米

卧室: 1 区域: 33 平方米 地板: 2 加热介质: 天然气

# 3883

出租

350 €

10 € / 平方米

thumb

公寓 - 35 平方米

Patra, Patra - Kentro, Achaia

卧室: 1 - 客厅: 1 - 厨房: 1 - 洗澡间: 1 - WC: 0

Ενοικιάζεται φωτεινό διαμέρισμα, 35 τ.μ. στο κέντρο της Πάτρας, στο 2ο όροφο πολυκατοικίας του 2002. Αποτελείται από 1 υπνοδωμάτιο, σαλόνι, κουζίνα, και μπάνιο. (...)

350 €

10 € / 平方米

卧室: 1 区域: 35 平方米 地板: 2 加热介质: 目前

# 3881

出租

550 €

10 € / 平方米

thumb

公寓 - 57 平方米

Patra, Patra - Kentro, Achaia

卧室: 1 - 客厅: 1 - 厨房: 1 - 洗澡间: 1 - WC: 0

Ενοικιάζεται φωτεινό διαμέρισμα πρόσοψης, 57 τ.μ., στο κέντρο της Πάτρας, στον 2ο όροφο πολυκατοικίας με ασανσέρ. Αποτελείται από 1 υπνοδωμάτιο, σαλόνι, κουζίνα και (...)

550 €

10 € / 平方米

卧室: 1 区域: 57 平方米 地板: 2 加热介质:

# 3880

出租

550 €

10 € / 平方米

thumb

公寓 - 57 平方米

Patra, Patra - Kentro, Achaia

卧室: 1 - 客厅: 1 - 厨房: 1 - 洗澡间: 1 - WC: 0

Ενοικιάζεται φωτεινό διαμέρισμα 57 τ.μ., στο κέντρο της Πάτρας, στον 3ο όροφο πολυκατοικίας με ασανσέρ. Αποτελείται από 1 υπνοδωμάτιο, σαλόνι, κουζίνα και μπάνιο. Στα (...)

550 €

10 € / 平方米

卧室: 1 区域: 57 平方米 地板: 3 加热介质:

# 3879

出租

450 €

8 € / 平方米

thumb

公寓 - 57 平方米

Patra, Ampelokipoi, Achaia

卧室: 1 - 客厅: 1 - 厨房: 1 - 洗澡间: 1 - WC: 0

Ενοικιάζεται ισόγειο διαμέρισμα 57 τ.μ. στην περιοχή "Πάτρα, Αμπελόκηποι", κατασκευής του 1996. Πρόκειται για φωτεινή κατοικία που αποτελείται από σαλοκουζίνα, ένα (...)

450 €

8 € / 平方米

卧室: 1 区域: 57 平方米 地板: 平层 加热介质:

# 3876

出租

500 €

8 € / 平方米

thumb

公寓 - 60 平方米

Patra, Agia Sofia, Achaia

卧室: 1 - 客厅: 1 - 厨房: 1 - 洗澡间: 1 - WC: 0

Ενοικιάζεται φωτεινό διαμέρισμα, πρόσοψης, 60 τ.μ. στην περιοχή "Αγία Σοφία" της Πάτρας, στον 2ο όροφο πολυκατοικίας με ασανσέρ. Αποτελείται από ένα υπνοδωμάτιο, (...)

500 €

8 € / 平方米

卧室: 1 区域: 60 平方米 地板: 2 加热介质:

# 3869

卖出

450.000 €

1.875 € / 平方米

thumb

楼体/大厦 - 240 平方米

Patra, Patra - Kentro, Achaia

卧室: 12 - 客厅: 1 - 厨房: 1 - 洗澡间: 2 - WC: 1

Πωλείται διαμπερές και φωτεινό διαμέρισμα 240 τ.μ., πρόσοψης, σε μια από τις πιο κεντρικές και κομβικές περιοχές της Πάτρας. Στα επιπλέον χαρακτηριστικά του (...)

450.000 €

1.875 € / 平方米

卧室: 12 区域: 240 平方米 地板: 平层 加热介质:

# 3861

卖出

87.500 €

2.500 € / 平方米

thumb

公寓 - 35 平方米

Patra, Patra - Kentro, Achaia

卧室: 1 - 客厅: 1 - 厨房: 1 - 洗澡间: 1 - WC: 0

Πωλείται φωτεινό, πλήρως επιπλωμένο διαμέρισμα 35 τ.μ., προσόψεως, στον 2ο όροφο ανακαινισμένης (2025) πολυκατοικίας, στην περιοχή "Υψηλά Αλώνια" της Πάτρας. (...)

87.500 €

2.500 € / 平方米

卧室: 1 区域: 35 平方米 地板: 2 加热介质:

# 3860

卖出

87.500 €

2.500 € / 平方米

thumb

公寓 - 35 平方米

Patra, Patra - Kentro, Achaia

卧室: 1 - 客厅: 1 - 厨房: 1 - 洗澡间: 1 - WC: 0

87.500 €

2.500 € / 平方米

卧室: 1 区域: 35 平方米 地板: 2 加热介质:

# 3859

卖出

87.500 €

2.500 € / 平方米

thumb

公寓 - 35 平方米

Patra, Patra - Kentro, Achaia

卧室: 1 - 客厅: 1 - 厨房: 1 - 洗澡间: 1 - WC: 0

87.500 €

2.500 € / 平方米

卧室: 1 区域: 35 平方米 地板: 2 加热介质:

# 3858

出租

700 €

14 € / 平方米

thumb

公寓 - 50 平方米

Patra, Gouba, Achaia

卧室: 2 - 客厅: 1 - 厨房: 1 - 洗澡间: 1 - WC: 0

Ενοικιάζεται φωτεινό και πολυτελές διαμέρισμα, 50 τ.μ., 2ου ορόφου στην περιοχή "Γούβα" της Πάτρας. Αποτελείται από 2 υπνοδωμάτια, σαλοκουζίνα, μπάνιο, αποθήκη και (...)

700 €

14 € / 平方米

卧室: 2 区域: 50 平方米 地板: 2 加热介质:

# 3856

出租

550 €

16 € / 平方米

thumb

公寓 - 35 平方米

Patra, Patra - Kentro, Achaia

卧室: 1 - 客厅: 1 - 厨房: 1 - 洗澡间: 1 - WC: 0

Ενοικιάζεται φωτεινό, πλήρως επιπλωμένο διαμέρισμα 35 τ.μ., πρόσοψης, στον 2ο όροφο ανακαινισμένης το 2025 πολυκατοικίας, στην περιοχή "Υψηλά Αλώνια" της Πάτρας. (...)

550 €

16 € / 平方米

卧室: 1 区域: 35 平方米 地板: 2 加热介质:

# 3855

出租

550 €

16 € / 平方米

thumb

公寓 - 35 平方米

Patra, Patra - Kentro, Achaia

卧室: 1 - 客厅: 1 - 厨房: 1 - 洗澡间: 1 - WC: 0

550 €

16 € / 平方米

卧室: 1 区域: 35 平方米 地板: 2 加热介质:

# 3854

出租

550 €

16 € / 平方米

thumb

公寓 - 35 平方米

Patra, Patra - Kentro, Achaia

卧室: 1 - 客厅: 1 - 厨房: 1 - 洗澡间: 1 - WC: 0

550 €

16 € / 平方米

卧室: 1 区域: 35 平方米 地板: 2 加热介质:

# 3853

出租

580 €

15 € / 平方米

thumb

公寓 - 40 平方米

Patra, Patra - Kentro, Achaia

卧室: 1 - 客厅: 1 - 厨房: 1 - 洗澡间: 1 - WC: 0

Ενοικιάζεται φωτεινό πλήρως επιπλωμένο νεόδμητο διαμέρισμα, πρόσοψης 40 τ.μ., 1ου ορόφου πολυκατοικίας κατασκευής του 2019 στο κέντρο της Πάτρας. Αποτελείται από (...)

580 €

15 € / 平方米

卧室: 1 区域: 40 平方米 地板: 1 加热介质: 目前

# 3852

出租

450 €

6 € / 平方米

thumb

公寓 - 80 平方米

Patra, Patra - Kentro, Achaia

卧室: 2 - 客厅: 1 - 厨房: 1 - 洗澡间: 1 - WC: 0

Ενοικιάζεται φωτεινό και διαμπερές διαμέρισμα 80 τ.μ. στο Κέντρο της Πάτρας Πλήρως επιπλωμένο και έτοιμο προς κατοίκηση, το διαμέρισμα βρίσκεται στον 1ο όροφο και (...)

450 €

6 € / 平方米

卧室: 2 区域: 80 平方米 地板: 1 加热介质:

# 3849

卖出

150.000 €

2.542 € / 平方米

thumb

公寓 - 59 平方米

Patra, Agia Sofia, Achaia

卧室: 1 - 客厅: 1 - 厨房: 1 - 洗澡间: 1 - WC: 0

Διατίθεται προς πώληση εξαιρετικό διαμέρισμα 59 τ.μ. στον 5ο όροφο σύγχρονης πολυκατοικίας κατασκευής 2005, στην περιοχή της Αγίας Σοφίας, στην Πάτρα. Το ακίνητο (...)

150.000 €

2.542 € / 平方米

卧室: 1 区域: 59 平方米 地板: 5 加热介质:

# 3848

出租

360 €

11 € / 平方米

thumb

一室公寓 - 32 平方米

Patra, Anthoupoli, Achaia

卧室: 1 - 客厅: 1 - 厨房: 1 - 洗澡间: 1 - WC: 0

Ενοικιάζεται φωτεινό, πλήρως επιπλωμένο studio/γκαρσονιέρα 32 τ.μ., στον 1ο όροφο πολυκατοικίας με ασανσέρ, στην περιοχή Ανθούπολη της Πάτρας. Το ακίνητο είναι (...)

360 €

11 € / 平方米

卧室: 1 区域: 32 平方米 地板: 1 加热介质: 目前

# 3847

出租

630 €

6 € / 平方米

thumb

公寓 - 100 平方米

Patra, Purosbesteio, Achaia

卧室: 2 - 客厅: 1 - 厨房: 1 - 洗澡间: 1 - WC: 1

Ενοικιάζεται γωνιακό και φωτεινό διαμέρισμα 100 τ.μ. στην Περιοχή "Πυροσβεστείο" της Πάτρας. Το διαμέρισμα βρίσκεται στον 5ο όροφο πολυκατοικίας με ασανσέρ, (...)

630 €

6 € / 平方米

卧室: 2 区域: 100 平方米 地板: 5 加热介质:

# 3846

出租

350 €

9 € / 平方米

thumb

公寓 - 37 平方米

Patra, Patra - Kentro, Achaia

卧室: 1 - 客厅: 1 - 厨房: 1 - 洗澡间: 1 - WC: 0

Ενοικιάζεται διαμέρισμα, 37 τ.μ. στην περιοχή "Πάτρα, Πάτρα - Κέντρο", στο ημιυπόγειο, κατασκευής του 2010. Αποτελείται από 1 υπνοδωμάτιο, σαλοκουζίνα, και μπάνιο. (...)

350 €

9 € / 平方米

卧室: 1 区域: 37 平方米 地板: 半地下室 加热介质:

# 3841

卖出

160.000 €

1.633 € / 平方米

thumb

公寓 - 98 平方米

Patra, Patra - Kentro, Achaia

卧室: 3 - 客厅: 0 - 厨房: 1 - 洗澡间: 1 - WC: 0

Πωλείται Οροφοδιαμέρισμα 3ου Ορόφου στο Κέντρο της Πάτρας Το διαμέρισμα έχει συνολική επιφάνεια 98 τ.μ. και αποτελείται από έναν ενιαίο, φωτεινό χώρο (...)

160.000 €

1.633 € / 平方米

卧室: 3 区域: 98 平方米 地板: 3 加热介质:

# 3840

出租

700 €

6 € / 平方米

thumb

公寓 - 108 平方米

Patra, Purosbesteio, Achaia

卧室: 2 - 客厅: 1 - 厨房: 1 - 洗澡间: 1 - WC: 0

ΣΥΝΤΟΜΗ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ Ενοικιάζεται διαμέρισμα στην περιοχή Πυροσβεστείου της Πάτρας Εμβαδόν διαμερίσματος: 108 τ.μ. Όροφος: 3ος ΑΝΑΛΥΤΙΚΗ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ Ενοικιάζεται (...)

700 €

6 € / 平方米

卧室: 2 区域: 108 平方米 地板: 3 加热介质:

# 3831

出租

2.400 €

10 € / 平方米

thumb

楼体/大厦 - 240 平方米

Patra, Patra - Kentro, Achaia

卧室: 12 - 客厅: 1 - 厨房: 1 - 洗澡间: 2 - WC: 1

Ενοικιάζεται διαμπερές και φωτεινό διαμέρισμα 240 τ.μ., πρόσοψης, σε μια από τις πιο κεντρικές και κομβικές περιοχές της Πάτρας. Στα επιπλέον χαρακτηριστικά του (...)

2.400 €

10 € / 平方米

卧室: 12 区域: 240 平方米 地板: 平层 加热介质:

# 3823

卖出

98.000 €

2.178 € / 平方米

thumb

公寓 - 45 平方米

Patra, Ypsila Alonia, Achaia

卧室: 1 - 客厅: 1 - 厨房: 1 - 洗澡间: 1 - WC: 0

Πωλείται πλήρως επιπλωμένο πολυτελές διαμέρισμα στο ημιυπόγειο πολυκατοικίας 45 τ.μ. στην πλατεία Υψηλών Αλωνίων της Πάτρας. Η διαρρύθμιση περιλαμβάνει 1 (...)

98.000 €

2.178 € / 平方米

卧室: 1 区域: 45 平方米 地板: 半地下室 加热介质: 目前

# 3818